Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Trampkarze starsi > III ekstraliga (Kraków) T

Zieleńczanka Zielonki - Milenium Skawina 2-2

Gole dla Zieleńczanki: Prochal, Knapik

ZIELEŃCZANKA: Zawiślak - Synowiec, Prochal, Doniec, Ziętara - Piórkowski, Zębala, Pietrzyk, Siesiowicz, Knapik, Gil.

Wynik otworzył Prochal, który potężnym strzałem zza połowy pokonał bramkarza przyjezdnych. Przed przerwą do bramki jeszcze dwukrotnie mógł trafić Knapik, lecz zabrakło szczęścia.

Co nie udało się przed przerwą, powiodło się zaraz po rozpoczęciu drugiej części gry i po strzale Knapika było 2-0. Kilka minut przed końcem goście zdobyli gola kontaktowego z rzutu karnego, a parę chwil później zdołali wyrównać.

Zieleńczanka dominowała w tym meczu, ale niewykorzystane okazje zemściły się na finiszu.