Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Trampkarze starsi > I liga (Kraków) T

Jadwiga Kraków - Wisła II Kraków 6-1 (2-1)

Gole dla Jadwigi: J. Paszkiewicz 2, J. Kostuj 2, P. Kalandyk, F. Młyniec

Pierwsze trafienie meczu zanotowali goście - po rzucie rożnym strzał obronił bramkarz Jadwigi, lecz przy dobitce był bezradny.

Drużyna gospodarzy stopniowo przejmowała inicjatywę dominując nad graczami Wisły II (rocznik 1999) parametrami fizycznymi. W dzisiejszych warunkach boiskowo-pogodowych, preferujący futbol techniczno-taktyczny zawodnicy gości nie potrafili zrekompensować przewagi siły fizycznej i dynamiki zawodników Jadwigi. Do przerwy udało się miejscowym wyjść na prowadzenie 2-1, a w II połowie - z upływem czasu - przewaga stawała się coraz bardziej wyraźna i została udokumentowana czterema golami. Najpiękniejszy z nich był autorstwa Piotra Kalandyka, który strzelił z 20 m w "okienko".

Obu drużynom należą się gratulacje za stworzenie ciekawego (mimo pogody) widowiska piłkarskiego.

Po tej kolejce Jadwiga zachowuje przodownictwo w krakowskiej I lidze trampkarzy.