Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Orliki > Grupa III (Kraków) O

Radziszowianka Radziszów - Iskra Krzęcin 7-6

Gole: Gerard Brzeżowski 5 , Michał Karaś, Alan Firley - Mateusz Chmielarczyk 3, Dawid Kowalówka 2, Dawid Śliwa

Początek meczu był bardzo wyrównany, prowadzenie uzyskała Radziszowianka po strzale Gerarda Brzeżowskiego, póżniej goście wyrównali.

Z każdą minutą pierwszej połowy do głosu zaczeli dochodzić zawodnicy z Radziszowa i po wielu zespołowych składnych i pięknych akcjach do przerwy prowadzili 4 do 1.

Druga połowa również zaczęła się dobrze dla gospodarzy, którzy uzyskali piątą bramkę. Wydawało się, że już jest po meczu, lecz piłkarze z Krzęcina podjeli walkę. Końcówka była bardzo emocjonująca i wyrównana. Kibice mogli oglądać dużo ciekawych, soczystych uderzeń na bramkę z jednej, jak i drugiej strony.

W doliczonym czasie zawodnicy z Krzęcina zdołali doprowadzić do wyniku 7-6 dla  Radziszowianki i tak zakończył się mecz.

Brawa należą się zawodnikom obu zespołów, mecz naprawdę stał na fajnym poziomie. Dużo ładnych akcji i to co najważniejsze - dużo bramek.