Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Młodzicy
Gołcza: Małe Euro 13-latków
09.05.2012 08:41 -

Akademia Piłkarska Gołcza wraz z wójtem gminy Gołcza organizują w dniach 26-27 maja Małe Euro - Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla chłopców z roczników 99 i młodszych o puchar prezesa firmy Finadvice.

więcej »
Brązowy medal 12-latków Małopolski w Turnieju im. L. Jezierskiego
01.05.2012 21:46 -

Reprezentacja Małopolskiego Związku Piłki Nożnej zdobyła w Łodzi brązowy medal w IX Turnieju im. Leszka Jezierskiego. W meczu o trzecie miejsce drużyna U-12, prowadzona przez trenerów Łukasza Szewczyka i Marcina Pasionka, pokonała karnymi Kujawsko-Pomorski ZPN.

więcej »
Małopolska w półfinale Turnieju im. Leszka Jezierskiego
30.04.2012 23:19 -

Reprezentacja Małopolskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2000 awansowała do półfinału IX Turnieju PZPN im. Leszka Jezierskiego. Drużyna prowadzona przez trenera Łukasza Szewczyka wygrała dziś w ćwierćfinale z Łódzkim ZPN, a jutro rano zmierzy się na stadionie Widzewa w półfinale z Mazowieckim ZPN.

więcej »
Euro Cup 2012 Tuchów
14.04.2012 12:54 -
więcej »
19 kwietnia - Dzień Otwarty SMS dla szkół podstawowych
05.04.2012 09:32 -

W czwartek 19 kwietnia zapraszamy młodzież szkół podstawowych na Dzień Otwarty Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Józefa Kałuży i Henryka Reymana w Krakowie.

więcej »
Dzień otwarty SMS-u
04.04.2012 00:43 -

Wtorek 3 kwietnia był Dniem Otwartym Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Józefa Kałuży i Henryka Reymana w Krakowie.

więcej »
SMS zaprasza szkoły podstawowe na Turniej "Orła Białego"
19.03.2012 12:20 -

SMS zaprasza drużyny reprezentujące krakowskie szkoły podstawowe do udziału w Turnieju Piłki Nożnej „Orła Białego”. Zawody odbędą się 23 kwietnia, a wezmą w nich udział piłkarze z rocznika 1999 i młodsi.

więcej »
Młodzicy MOSiR Bochnia bezkonkurencyjni w Zielonkach
14.03.2012 22:19 -

W rozegranym w sobotę, 10 marca, halowym turnieju piłkarskim w Zielonkach młodzicy MOSiR Bochnia z rocznika 2000 okazali się bezkonkurencyjni, wygrywając wszystkie mecze.

więcej »
Lajkonik Memoriału A. Grabki dla Sparty Praga (FOTOGALERIA)
19.02.2012 15:24 - RK

Sparta Praga triumfowała w rozegranym w Krakowie XXV Międzynarodowym Turnieju Halowym Młodzików U-12 o Puchar im. Adama Grabki. Lajkonika, główną nagrodę, wręczył czeskim piłkarzom Ludwik Miętta Mikołajewicz, prezes TS Wisła, organizatora zawodów.

więcej »
Memoriał A. Grabki: Wiślacy poza finałem
18.02.2012 17:15 -

W rozgrywanym w ten weekend w Krakowie XXV Międzynarodowym Turnieju Halowym U-12 o Puchar im. Adama Grabki wyłoniono finalistów. Do czołowej czwórki zakwalifikowały się zespoły Śląska Wrocław i Sparty Praga oraz Lechii Gdańsk i Slavii Praga. Wisła zajęła czwarte miejsce w swojej grupie eliminacyjnej.