Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Młodzicy > IV liga (Kraków) M

Milenium Skawina - Strzelcy/Korona Kraków 7-3

Gole dla Strzelców: Marcin Piotrowski, Paweł Liszka 2

Młodzicy Strzelców polegli na boisku Milenium w Skawinie 3-7. Mecz ułożył się dla gospodarzy idealnie, bo już w pierwszej akcji zdobyli bramkę. Do przerwy goście dzielnie walczyli i wyrównali straty po uderzeniu z pierwszej piłki Marcina Piotrowskiego i wcześniejszym podaniu Pawła Liszki.

Po zmianie stron, w strugach ulewnego deszczu gospodarze w 5 minut pozbawili Strzelców złudzeń i wbili trzy gole. Gości było jednak stać na jeszcze dwa trafienia. Najpierw Paweł Liszka na raty pokonał bramkarza Milenium, a następnie ten sam zawodnik wykończył znakomite prostopadłe podanie Sebastiana Sargi. W końcówce bramkarz krakowian Tomasz Apostolski obronił rzut karny, jednak przy dobitce był już bezradny.