Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > III liga (Kraków) JS

Tonianka Tonie - KS Tyniec KS Tyniec 1-0 (1-0)

Spotkaniem w Toniach, rozegranym w niedzielne południe, młodzi zawodnicy gospodarzy oraz Tyńca zainaugurowali rozgrywki w III lidze juniorów starszych. Po wyrównanym meczu górą okazali się ci pierwsi, wygrywając 1-0.

Warto odnotować fakt, że drużyna KS Tyniec, która przyjechała do Toń w 11-osobowym składzie, przeważającą cześć zawodów grała w osłabieniu, po tym jak w 15. minucie urazu stawu skokowego nabawił się jeden z zawodników. Kilka minut wcześniej w starciu z bramkarzem gości poważnie ucierpiał kapitan Tonianki - Szymon Kaśniak. Po odwiezieniu do szpitala okazało się, że z powodu złamania kości nogi, nie będzie mógł przez kilka najbliższych miesięcy reprezentować barw drużyny gospodarzy. Zawodnicy i trener KS Tyniec życzą mu jak najszybszego powrotu do zdrowia!