Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > II liga (Wieliczka) JS

Błyskawica Wyciąże - UKS Sygneczów 1-4 (0-1)

0-3 Dariusz Dziewoński 60

1-3 ??? 78

1-4 Marcin Obarzanowski 82

SYGNECZÓW: Paweł Dziewoński, Dariusz Dziewoński, Łukasz Grabowski, Krzysztof Bajorek, Grzegorz Wieczorek, Karol Baran, Szymon Nowak, Sebastian Kmiecik, Mateusz Pańczyk, Michał Michoń (60 Krzysztof Małajowicz), Marcin Obarzanowski.

Pierwsza połowa została przez gości zdominowana jeśli chodzi o posiadanie piłki. Brakowało jednak piłkarskiego szczęścia i w efekcie padł tylko jeden gol, już w doliczonym czasie. Z rzutu wolnego na bramkę uderzył Marcin Obarzanowski, jego strzał obronił bramkarz, a odbitą futbolówkę do siatki głową skierował Dariusz Dziewoński.

Druga połowa zaczęła się dla UKS-u bardzo dobrze, po kwadransie goście prowadzili już 3-0. Ładną bramkę zdobył Karol Baran, strzałem zza pola karnego. Z kolei Dariusz Dziewoński w sytuacji sam na sam przelobował bramkarza.

Później inicjatywę przejęli gospodarze, uwieńczyli przewagę golem. Parę minut później Marcin Obarzanowski w polu karnym zmylił bramkarza i Sygneczów odskoczył na 4-1.