Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > II liga (Wieliczka) JS

UKS Sygneczów - Targowianka Targowisko 4-0 (2-0)

2-0 samob. 26
3-0 Daniel Typuła 57
4-0 Karol Baran 78
SYGNECZÓW: Tomasz Szarek - Paweł Dziewoński, Dariusz Dziewoński, Łukasz Grabowski, Krzysztof Bajorek, Karol Baran, Kamil Kuzikowski, Szymon Nowak, Sebastian Kmiecik, Michał Michoń(50 Daniel Typuła), Mateusz Pańczyk.

Mecz zaczął się od paru ataków Targowianki, lecz po dobrej kontrze gospodarzy w polu karnym faulowany był najlepszy zawodnik UKS-u Kamil Kuzikowski i sędzia podyktował jedenastkę. Pewnie na gola zamienił ją Karol Baran będący w szczytowej formie.

Do przerwy było 2-0. Po ładnej akcji Paweł Dziewoński znalazł się z piłką w polu karnym, dogrywał do Szymona Nowaka, ale obrońca gości przeciął lot piłki i wpadła ona do siatki.

Na początku II połowy na boisko wszedł Daniel Typuła, który parę minut później zdobył bramkę w zamieszaniu w polu karnym. Stało się to po wrzutce Kamila Kuzikowskiego z rzutu rożnego.

Targowianka próbowała odpowiedzieć, lecz w bardzo dobrej formie był w środę bramkarz Sygneczowa. W 78. minucie zwycięstwo miejscowych przypieczętował Karol Baran, który po idealnym podaniu Łukasza Grabowskiego popisał się świetnym lobem.

UKS, choć całą drugą połowę grał w dziesiątkę, wygrał 4-0 i powoli zbliża się do czołówki tabeli.