Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi > I liga (Tarnów) JS
Juniorzy Okocimskiego już trenują2010-01-22 17:24:00

Juniorzy starsi i młodsi Okocimskiego Klubu Sportowego rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej już 5 stycznia o godz. 18.30 na brzeskim Orliku.

Zimowy okres przygotowawczy będzie wyjątkowo długi. Małopolska Liga Juniorów Młodszych oraz I Liga Juniorów Starszych, w których startują młodzi chłopcy z Brzeska wystartują prawdopodobnie 27/28 marca.

Do tego czasu drużyny młodzieżowe Okocimskiego będą trenowały na rożnych obiektach w mieście: w hali, na Orliki, na boisko przy ul. Mickiewicza; będą również korzystały z odnowy biologicznej na brzeskim basenie.

W  pierwszym tygodniu zespół spotkał się na zajęciach dwa razy (wtorek i  czwartek). W kolejnych tygodniach treningów będzie coraz więcej.

Zaplanowany jest udział w trzech turniejach halowych oraz rozegranie 7 spotkań kontrolnych.

- W drugim tygodniu ferii postaramy się zorganizować obóz dochodzeniowy dla zawodników. Zapraszamy również na treningi chłopców w wieku juniora starszego oraz młodszego, którzy chcieliby spróbować swoich sił w naszych drużynach. Będą mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności na treningach oraz w meczach w najwyższej klasie rozgrywkowej, gdzie rywalizują miedzy innymi Wisła Kraków, Hutnik Kraków, Cracovia, Unia Tarnów, Sandecja Nowy Sącz – podkreśla trener juniorów Okocimskiego, Marek Małysa.
mm/st
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty