Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi > I liga (Tarnów) JS
W Tarnowskiem nie boją się zimy, ale niektórzy nie grają2009-10-16 12:48:00

Prawie w całej Małopolsce odwołano ligowe mecze piłkarskie w najbliższy weekend, 17-18 października 2009. Wyjątkiem jest Tarnowskie, gdzie grać zamierzają nie tylko seniorzy, ale i juniorzy!

 

OZPN Tarnów. Z małymi wyjątkami wszyscy grają. Gra więc VI liga tarnowska, nie odbędzie się w niej tylko jeden mecz Olimpia Kąty - Iskra Tarnów.  Gra cała A klasa, gra B klasa, w której jednak nie odbędzie kilka meczów. W grupie I B klasy grają tylko Olszynka Ołpiny - Tuchovia II i Liwocz Czermna - KS Rzuchowa (mecz w Rzuchowej), pozostałe cztery mecze zostały odwołane. W gr. II B klasy nie odbędą się spotkania: Świt Komorów - Zgłobice i Tarnowiec - Olimpia II Wojnicz. Odwołana została kolejka I ligi juniorów starszych.
Ustalono, że w przypadku pogorszenia się warunków pogodowych kluby mogą same decydować o odwołaniu meczu - wtedy informuję rywala i sędziego z obsady.

 

W Podokręgu Bochnia A i B klasa seniorów będzie grała, odwołany został jedynie mecz Beskid Żegocina - Victoria Słomka (B klasa). Na pewno nie odbędą się mecze w ligach młodzieżowych.

Brzesko: - Gramy! - poinformował nas Mirosław Nieć, prezes zarządu Podokręgu Brzesko. Odbędą się zatem mecze A i B klasy seniorów, grać będą także juniorzy starsi i młodsi.

Podokręg Żabno: mecze w klasach A i B odbędą się, podobnie mecze juniorów starszych.

ST

 

Aktualizacja 16-10-2009 15:26, 17:02, 19:23
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty