Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > II liga (Kraków B) JM

Orlęta Rudawa - Lotnik Kryspinów 2-4 (2-2)

Gole dla Orląt: Przemysław Dziadkowiec, Damian Tarnawski
ORLĘTA:
Zygmunt (Gościej) - ??? (Sury), M. Nęcka, R. Mazur (Piszczek), Marona - Dziadkowiec, Ziembiński, ???, Koźbiał - Tarnawski, Urbańczyk oraz Gacek, Kopeć.

Mecz w Rudawie rozpoczął się od prowadzenia gospodarzy. Bramkę strzelił Damian Tarnawski.
Gracze z Kryspinowa odpowiedzieli szybkim trafieniem na 1-1, a następnie po dobrze wykonanym rzucie wolnym prowadzili 2-1. Kilka minut później sprytnie w pole karne wbiegł środkowy pomocnik Orląt, a akcję strzałem wykończył Przemysław Dziadkowiec.

Tuż przed końcem pierwszej połowy boisko musiał opuścić rezerwowy bramkarz gospodarzy - Jakub Gościej. Jego miejsce w bramce zajął Kamil Ziembiński.

W drugiej połowie grający w dziesiątkę goście przeprowadzili dwie skuteczne kontry i zdobyli dwa gole w sytuacjach "sam na sam".