Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > I liga (Tarnów I) JM

0-3 Jędryka 53

0-4 Płaneta 74

RADLNA: Gacek - T. Sutkowski, Gębski, Radliński, Łaskawski, Bajorek, Czosnyka, K. Sutkowski, Tyrka (50 Najdała), Korpacki, Jania.

OKOCIMSKI: Postawa (55 Bączek) – Paterek, Krokosz, Stolarz, Ryglowski (55 Buchowicz), Baran, Kurzywilk, Stąsiek (55 Chudoba), Jędryka (60 Płaneta), Szczygieł, Marcinów (60 Kozdroń).

Początek meczu to naprzemienne ataki z obu stron, lecz te rozbijane były prze formacje obronne zespołów. Z każdą minutą przewagę zaczęli uzyskiwać Juniorzy z Brzeska zamykając przeciwników na ich połowie, a ci ograniczali się jedynie do nielicznych kontrataków. Lecz pomimo wielu okazji bramki nie wpadały.

Pierwszy gol wpadł w 24 minucie, Stąsiek tak wkręcił piłkę z rzutu rożnego, że ta po plecach obrońcy bezpośrednio wpadła do bramki obok bezradnego bramkarza.

Kolejna bramka również padła po rzucie rożnym, tym razem dośrodkowywał Marcinów a strzał na bramkę oddał Krokosz. Wprawdzie pierwsze uderzenie obronił bramkarz rywali lecz na dobitkę Krokosza nic nie mógł poradzić i było 2-0 dla OKS. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Po przerwie do ataku rzucili się gospodarze, lecz bardzo dobrze spisywali się obrońcy i bramkarz z Brzeska. Goście też próbowali podwyższyć wynik, lecz bramkarz z Radlnej rozgrywał bardzo dobre zawody i zdecydowanie był najlepszym zawodnikiem swojego zespołu. KS Radlna ograniczała się do obrony i nielicznych lecz groźnych kontrataków.

Goście podwyższyli w 53 minucie. Juniorzy OKS-u zastosowali pressing, futbolówkę wywalczył Kurzywilk, który zagrał prostopadle do Jędryki a ten uderzeniem po ziemi w „długi” róg podwyższył wynik na 3-0.

Następnie Trener OKS-u dokonał pięciu zmian taktycznych. Zmiennicy bardzo dobrze wprowadzili się do meczu, a swoje pierwsze trafienie w barwach Okocimskiego zaliczył Damian Płaneta, który silnym strzałem po ziemi ustalił w 74 minucie wynik meczu na 4-0.