Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > I liga (Tarnów I) JM

Tarnowiec - Okocimski Brzesko 0-10 (0-6)

0-7 Jan Sacha (karny)
0-8 Mateusz Stolarz
0-9 Mateusz Stolarz
0-10 Mateusz Stolarz

Juniorzy z Brzeska natychmiast po rozpoczęciu spotkania ruszyli na przeciwnika i Kamil Legutko miał szansę na zdobycie gola. Nie udało się, ale w drugiej akcji Jakub Szczygieł trafił do siatki i - jak się okazało - rozwiązał „worek z bramkami”. Następnie do bramki juniorów z Tarnowca trafiali kolejno: Mateusz Krokosz, Maciej Marcinów, Kamil Legutko, Damian Stąsiek i Kamil Jędryka ustalając wynik meczu do przerwy na 6-0.

W drugiej połowie w drużynie Okocimskiego nastąpiło 6 zmian taktycznych. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, zawodnicy z Tarnowca całą drużyną zamurowali swoją bramkę, prawie nie przekraczając linii połowy boiska. Piwosze atakowali nadal, sfaulowany został Maciej Marcinów i sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił bramkarz Okocimskiego Jan Sacha. W kolejnych akcjach świetną grą głową wykazał się Mateusz Stolarz, zdobywając 3 kolejne bramki i ustalając końcowy wynik na 10-0.