Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > I liga

Kolejarz Stróże - Miedź Legnica 2-1 (2-0)

1-0 Kowalczyk 41

2-0 Kowalczyk 45

2-1 Grzegorzewski 67, karny

Sędziował Dawid Bukowczan (Żywiec). Żółte kartki: Stefanik, Gajtkowski, Zarychta, Niane - Zakrzewski.
KOLEJARZ: Zarychta - Cichy, Szufryn, Markowski, Walęciak (77 Nitkiewicz) - Niane, Gajtkowski (46 Giesa) -   Stefanik,  Pietrzak,  Wolański -  Kowalczyk (70 Gryźlak).
MIEDŹ: Szczepankiewicz -  Starosta, Tanżyna, Woźniczka, Zasada - Madejski, Kasperkiewicz, Łuszkiewicz, Szymański (83 Hempel) - Grzegorzewski (69 Alexandre), Zakrzewski (60 Retlewski).

Bohaterem pierwszej połowy był Maciej Kowalczyk, zdobywca dwóch goli dla Kolejarza. W 41 min zamienił na gola dośrodkowanie Stefanika, tuż przed przerwą podwyższył na 2-0. Miedź w 67 min złapała kontakt po golu z rzutu karnego Grzegorzewskiego (za faul Zarychty na Retlewskim), całkiem odrobić strat już nie dała rady.