Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > C klasa (Kraków III)

3-2 ??? (karny)
4-2 Kapera
POWIŚLE:
Lempart - Pospuła, Dybek, Grzebinoga - Cerek, Kapera, Urban (70 Łazarz), K. Piszczek, Ł. Piszczek (80 Jekiełek) - Piskorz (60 Maślanka), M. Sekuła.

Powiśle objęło prowadzenie w 40. minucie. Krzysztof Piszczek wstrzelił piłkę w pole karne, dopadł do niej Paweł Urban i uderzył po rękach bramkarza tuż przy słupku.

Na początku II połowy na 2-0 podwyższył strzałem głową Urban po dośrodkowaniu Kapery. Chwilę później goście zdobyli kontaktową bramkę po ładnym uderzeniu z pola karnego. Na 3-1 podwyższył Grzebinoga po ładnej centrze z rzutu rożnego. Goście znów złapali kontakt, tym razem z karnego. Ostatnie słowo należało jednak do Powiśla, które wyprowadziło zabójczą kontrę. M. Sekuła podał do Kapery, a ten nie zmarnował sytuacji sam na sam.