Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > C klasa (Kraków II)

Sokół II Kocmyrzów - LKS Polanowice 1-3 (1-1)

1-2 Grzegorz Rajczyk 63 (karny)
1-3 Maciej Stefański 85
POLANOWICE
: Dominik Nowak – Adam Bukowiński, Damian Dudzik, Łukasz Brus, Paweł Wilczyński (46 Robert Rojewski) – Dawid Demski, Grzegorz Rajczyk, Daniel Palka, Maciej Stefański - Kacper Stefański, Artur Nieradka.

Na początku zaatakowali goście, ale jedna z kontr gospodarzy zakończyła się celnym strzałem i w 20. minucie było 1-0 dla Sokoła II. Niezrażeni piłkarze z Polanowic ruszyli do szturmu. Okazji mieli kilka, ale wykorzystali tylko jedną. W 44. minucie z wolnego z 30 m uderzył Adam Bukowiński, bramkarz nie opanował piłki, a celną dobitką popisał się niezawodny ostatnio Grzegorz Rajczyk.

Druga odsłona była bardzo wyrównana, obie drużyny atakowały z determinacją. W 63. minucie na daleki rajd zdecydował się grający w obronie zespołu gości Damian Dudzik i został faulowany w polu karnym. Jedenastkę wykorzystał pewnie Grzegorz Rajczyk, dla którego było to już ósme trafienie w piątym meczu rundy wiosennej.

Gospodarze zepchnęli Polanowice do głębokiej defensywy, choć to goście mieli lepsze sytuacje bramkowe stworzone po szybkich kontrach. Po jednej z nich, w 85. minucie, Kacper Stefański doskonale wypatrzył Macieja Stefańskiego i idealnym podaniem otworzył mu drogę do bramki.