Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > C klasa (Kraków II)

LKS Polanowice - Płomień II Jerzmanowice 4-3 (1-1)

Gole dla Polanowic: Artur Nieradka 2, Grzegorz Rajczyk 2

POLANOWICE: Dominik Nowak – Adam Bukowiński, Łukasz Brus, Damian Dudzik, Norbert Jagła – Mateusz Bińkowski (78 Michał Milejski), Grzegorz Rajczyk, Dawid Demski, Maciej Stefański (84 Kamil Węgrzyniak) – Kacper Stefański, Artur Nieradka.

Dziwny to był mecz!

Płomień II już w 8. minucie objął prowadzenie, co dodatkowo podrażniło gospodarzy, która zaczęli z animuszem atakować bramkę przyjezdnych. Okazji do zdobycia gola było mnóstwo, ale szczęście tego dnia było wyraźnie przy drużynie z Jerzmanowic. Dopiero w ostatniej minucie I połowy udało się miejscowym wyrównać, strzałem pod poprzeczkę popisał się Artur Nieradka.

Druga połowa to nadal bezustanny atak Polanowic, znowu mnożyły się sytuacje, a piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki rywala.

Najwięcej emocji dostarczyło ostatnich osiem minut spotkania, kiedy padło pięć goli!

Najpierw, w 83. minucie, na strzał zdecydował się jeden z zawodników Płomienia i piłka wylądowała pod poprzeczką bramki gospodarzy. Minutę później było 2-2, dośrodkowanie Demskiego zamienił efektowną główką na gola Artur Nieradka. W 86. minucie było 3-2 dla Polanowic, a w 88. minucie 4-2, autorem obu bramek był Grzegorz Rajczyk, który najpierw strzałem po ziemi, a później ładnym wolejem nie dał szans bramkarzowi gości. W 90. minucie padł jeszcze jeden gol, tym razem dla ambitnie grających piłkarzy z Jerzmanowic. Tak więc mecz zakończył się wynikiem 4–3!