5-5 ???
5-6 A. Berger
STRZELCY:
Juszczyk - Stefański (60 Krupski), Ciastoń, Nazim, Bieszczanin - Wójcik, A. Berger, Machnik, Skwarczek (Grabowski 90) - Berger S., Grochal.

Strzelcy rozpoczęli od bardzo mocnego uderzenia i po 15 minutach, po dwóch asystach Łukasza Wójcika i jednej Mateusza Skwarczka, prowadzili 3-0. Hat-trick skompletował weteran małopolskich boisk Sebastian Berger. Na 4-0 podwyższył najlepszy snajper gości Artur Grochal, który tego dnia miał jednak źle ustawiony celownik. Gospodarze odpowiedzieli jedną bramką po błędzie defensywy Strzelców i rykoszecie. Piątego gola zdobył najlepszy na boisku Łukasz Wójcik w zamieszaniu podbramkowym.

Po zmianie stron Albertus złapał wiatr w żagle i w ciągu 25 minut, przy bardzo biernej postawie gości oraz średniej dyspozycji bramkarza Juszczyka, doprowadził do wyrównania.

10 minut przed końcem, po wspaniałym prostopadłym podaniu Konrada Machnika, zwycięską bramkę dla Strzelców uzyskał Adrian Berger.