Mecz zakończył się po 45 minutach, gdyż zespół gości został zdekompletowany.
7-0 Owczarski 22
8-0 Cyganek 27

POGOŃ: Szot - Czekaj, Cyganek, Kijowski, T. Piwowarski, Owczarski, R. Dudek, G. Dąbrowski, Kozak, Pamuła, S. Dudziński.
LEGION: Półkoszek - Wojtacha, Kulawik, Wdowik, Demarczyk, Pandel, Dudzic, Żelazny, Straszak, Kozieł.

Legion zaczął mecz w dziesiątkę, w 20. minucie dołączył jedenasty gracz. W przerwie goście zgłosili sędziemu kontuzje swoich zawodników i w związku z tym, że zdolnych do gry zostało mniej niż siedmiu - zespół z Bydlina został zdekompletowany. Mecz zakończył się wynikiem 8-0 ustalonym w I połowie. Zgodnie z regulaminem ten rezultat będzie utrzymany jako walkower.

Miechowianie rozpoczęli ostre strzelanie już w 3. minucie, gdy Czekaj wykonał karnego podyktowanego za faul na Dudzińskim. Po chwili sam Dudziński wpisał się na listę strzelców, dostał podanie od Kozaka w szesnastkę i przerzucił piłkę nad bramkarzem. Niebawem znów trafił do siatki, tym razem po podaniu od R. Dudka i strzale w "krótki" róg.

Ten gol zapoczątkował serię pięciu uzyskanych w ciągu zaledwie 9 minut (między 14. a 22.)!!! Na 4-0 podwyższył Owczarski, który swój rajd od połowy boiska zakończył celnym uderzeniem z 5 m w "długi" róg. Po chwili akcję Kozaka i Dudzińskiego sfinalizował Pamuła trafiając do siatki przy dalszym słupku. Dudziński skompletował hat-trick korzystając z wrzutki Owczarskiego i strzelając w "krótki" róg. Następna bramka padła po tym jak G. Dąbrowski odebrał rywalom piłkę w środku boiska, podał do Owczarskiego, a ten po 30-metrowym rajdzie uderzył po ziemi, obok bramkarza.

Akcja na 8-0, już w 27. minucie meczu, zaczęła się od kolejnego przechwytu w środkowej strefie boiska. Dudziński podał następnie prostopadle do Pamuły, ten podciągnął, po czym zagrał do biegnącego za nim Cyganka, który skierował piłkę do pustej bramki.

Gospodarze mieli w I połowie jeszcze siedem innych okazji (Dudziński w 2., Pamuła w 8., Owczarski w 11., R. Dudek w 15., Cyganek w 26., Dudziński w 33. i Kozak w 43. minucie). Legion tylko raz zagroził bramce Pogoni, w 29. minucie strzał Żelaznego z rzutu wolnego z ok. 25 m obronił jednak Szot.