4-6 Para
5-6 Jakub Pajor

BRATNIAK: Chochołek - Popławski (80 Pajor), Pszczoła, Matusik, Fanderowski - Stasiński (60 Mosiołek), Kupka, Kutrzyk, Kułaj (70 Birut), Górka (60 Kromka) - Vieira.
ZELKÓW: T. Malec – Mitana, Radwanek, Makowski, Kopowski – Skotniczny, Strzeboński, Para, Rokosz (Chachlowski) – Wiatr, M. Malec (Bargieł).

Kto przyszedł na boisko Nadwiślanu obejrzeć ten mecz na pewno się nie nudził. Rewelacyjnie rozpoczął Bratniak i już po 46 sekundach prowadził 1-0. Gola zaliczyliśmy Stasińskiemu, choć ostatni dotknął piłki zawodnik gości. Zelków wyrównał po główce Rokosza, lecz krakowianie odpowiedzieli kolejnym trafieniem.

Zbyt wysoko ustawiona obrona Zelkowa nadziewała się raz po raz na prostopadłe piłki gospodarzy i groźnie było w pierwszych 20 minutach pod bramką T. Malca.

Po słabym początku drużyna lidera obudziła się po ładnym trafieniu Pary i natychmiast przystąpiła do frontalnych ataków na bramkę Bratniaka. Fantastyczne zawody rozgrywał młody Skotniczny i w ciągu 10 minut dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Do przerwy 5-2 dla Zelkowa i wydawało się, że wynik meczu jest już przesądzony. Zawodnicy Bratniaka jednak ani myśleli o poddaniu się i po strzałach Vieiry oraz Kromki szybko wrócili do gry. Gospodarze uzyskali przewagę i dążyli do wyrównania. Bramka dla nich wisiała w powietrzu...

Ponownie jednak w tym meczu dał znać o sobie Para i pięknym strzałem z dystansu uspokoił bardzo nerwową atmosferę w drużynie gości. To nie był jednak koniec emocji w tym spotkaniu. Niedługo przed końcem Pajor strzelił kontaktowego gola i dał swoim kolegom nadzieję na remis. Jednak zdeterminowani zawodnicy Zelkowa nie dali już sobie wydrzeć tego zwycięstwa.

Mimo porażki zadowolony był Tomasz Kaleta, trener Bratniaka: - Zagraliśmy dziś bardzo fajnie, widać, że drużyna robi postępy.