Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Kraków I)

2-0 Para
2-1 Kapusta
3-1 Kłaput

Zelków : T. Malec- Gaweł (Kowalski), Wojtyga, Celarski, Radwanek – Para, Strzeboński, Rokosz, Malina (Stawiarski) – Podgajny (Kłaput) , M. Malec.

Mecz był stosunkowo wyrównany. W pierwszej połowie dominował Zelków co udokumentował dwoma trafieniami. Wawel w tym czasie miał jedną stuprocentową sytuacje , lecz zmarnował ją Ziółko. W drugiej połowie role sie odwróciły i to wojskowi przejęli inicjatywę. Składne akcje  przyniosły im kontaktowego gola , który  już długo „wisiał w powietrzu”. Ostatnie słowo należało jednak do lidera z Zelkowa. Szybka kontra w jego wykonaniu  rozwiała nadzieje Wawelu na korzystny rezultat w tym spotkaniu.

Jak padły bramki?

1-0 Po krótko rozegranym rzucie rożnym i płaskim dograniu w pole karne , Celarski zmienił tor lotu piłki i otworzył wynik spotkania

2-0 Fantastycznym strzałem z dystansu popisał sie Para i piłka tuż przy słupku wpadła do siatki

2-1 Po błędzie obrony Kapusta wyszedł „sam na sam” i pewnie ulokował piłkę w siatce

3-1 Para przejął piłkę w środku boiska , bardzo sprytnie minął czterech rywali i w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem wyłożył piłkę Kłaputowi, któremu nie pozostało nic innego jak strzelić do pustej bramki