Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > A klasa (Kraków I)

Michałowianka Michałowice - JKS Zelków 3-0 (2-0)

1-0 Rumian 32
2-0 Rechemtiuk 35
3-0 Rechemtiuk 72 (karny)

ZELKÓW: T. Malec - Celarski, Wojdyga, Chachlowski  (M.Malec) , Radwanek - Rokosz, Satała, Strzeboński, Para - Kłaput, Podgajny.

Już na samym początku meczu Zelków wypracował sobie trzy bardzo dogodne sytuacje w tym dwie stuprocentowe. I pewnie gdyby goście je wykorzystali wynik meczu mógłby być zupełnie inny. Odpowiedź graczy z Michałowic była jednak piorunująca.
Najpierw Rumian po szybkiej kontrze dał prowadzenie graczom z Michałowic, a  trzy minuty później wynik na 2-0 podwyższył Rechemtiuk zamykając akcję uderzeniem po długim rogu.
Dwubramkowe prowadzenie uspokoiło grę i podopieczni trenera Mazanka już do końca meczu kontrolowali grę. Zelków dążył do zdobycia kontaktowej bramki, jednak jego ataki były bezskuteczne.
Dobry dzień w ekipie Michałowic zaliczył Rechemtiuk , który w 72 minucie podwyższył na 3-0 strzałem z rzutu karnego. W polu karnym faulował bramkarz Malec, który za to przewinienie ujrzał jedynie żółty kartonik. Uderzenie Rechemtiuka było atomowe i piłka odbita od poprzeczki ugrzęzła w bramce Zelkowa.

Mecz był bardzo ciekawy i toczony w szybkim tempie. Skuteczność jednak pozostała definitywnie po stronie drużyny Michałowic, która po raz kolejny udowodniła, że jest jedną z najlepszych ekip w tej lidze.