Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Kadry Małopolski lepsze od Śląska
05.05.2022 19:55 -

Dziś na stadionie Kalwarianki w Kalwarii Zebrzydowskiej rozegrane zostały mecze fazy makroregionalnej w Pucharze Kazimierza Górskiego i Kazimierza Deyny pomiędzy reprezentacjami Małopolskiego i Śląskiego ZPN. Górą byli gospodarze, a reprezentacja U-13 zapewniła sobie awans do finałowego turnieju o mistrzostwo Polski. Bliska awansu jest też drużyna MZPN U-14.

więcej »
Zostań mistrzem rzutów karnych! Powraca Król Karniaków
17.04.2022 16:43 -
więcej »
Certyfikacja PZPN: Najwięcej złotych gwiazdek w Małopolsce
12.04.2022 17:57 -

W Programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich najwięcej złotych gwiazdek ma Małopolska - jedenaście. Łącznie, ze srebrnymi i brązowymi - 46, co daje 2. miejsce w kraju, za Śląskiem.

więcej »
KWALIFIKACJE ME U17: FRANCUZKI GÓRĄ
30.03.2022 23:55 -

Francuzki zwyciężczyniami, zorganizowanego w Małopolsce turnieju eliminacyjnego UEFA, i to one zagrają w finałach mistrzostw Europy U17.

więcej »
KWALIFIKACJE ME U17: DRUGIE ZWYCIĘSTWO FRANCUZEK, A POLKI NA TARCZY
27.03.2022 17:49 -

W Małopolsce odbywa się turniej kwalifikacyjny mistrzostw Europy U-17 kobiet. Dziś w Niepołomicach Francuzki pokonały Chorwatki 5-0. Polki grały na stadionie Garbarni w Krakowie z Angielkami, niestety uległy 0-1.

więcej »
KWALIFIKACJE ME U17: PIĘĆ GOLI POLEK, FRANCJA WYGRAŁA Z ANGLIĄ
24.03.2022 19:22 -

W Małopolsce rozpoczął się turniej kwalifikacyjny mistrzostw Europy U-17 kobiet. Na inaugurację Francja pokonała Anglię 2-1, a Polska rozgromiła Chorwację 5-0.

więcej »
UEFA WU17: Polki trenują, przyleciały Angielki i Francuzki
21.03.2022 19:59 -

Już za trzy dni rozpocznie się turniej eliminacyjny UEFA ME U17 kobiet, współorganizowany przez MZPN. Mecze odbywać się będą w Niepołomicach i na stadionie Garbarni w Krakowie. Polki już trenują, dziś przyleciały Angielki i Francuzki, Chorwatki spodziewane są pojutrze.

więcej »
Kwalifikacje ME z udziałem Francji, Anglii, Chorwacji i Polski - w Małopolsce
10.03.2022 23:36 -

Jak już informowaliśmy, zarząd PZPN powierzył Małopolskiemu Związkowi Piłki Nożnej organizację turnieju w ramach 2. rundy eliminacji ME kobiet U17. W turnieju wezmą udział reprezentacje Francji, Anglii, Chorwacji i Polski.