Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > I liga
I liga (6): Szósta wygrana Korony!2021-08-29 22:03:00

Fortuna 1 Liga, 6. kolejka:

Piątek, 27 sierpnia 2021

Resovia - Korona Kielce 0-1 (0-0)

0-1 Daniel Pietrzkiewicz 79 (samob.)

Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź 0-3

Sobota, 28 sierpnia

Arka Gdynia - Odra Opole 3-0

Widzew Łódź - Górnik Polkowice 4-2

Widzów 15 743.

Miedź Legnica - GKS Jastrzębie 1-1

Niedziela, 29 sierpnia

Chrobry Głogów - GKS Katowice 4-0

Mecz w Polkowicach.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice 4-0 (1-0)

1-0 Dawid Polkowski 15

2-0 Ivan Hladik 65 (samob.)

3-0 Marko Roginic 90

4-0 Kamil Biliński 90+3

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 1-2

13 października

Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa


1. Korona Kielce                        6  18  10-2

2. Widzew Łódź                         6  15  14-6

3. Miedź Legnica                       6  14  11-3

4. ŁKS Łódź                               6  11  11-6

5. Chrobry Głogów                     6  10   8-4

6. Arka Gdynia                           6  10   9-6

7. Podbeskidzie Bielsko-Biała    6   9   8-6

8. Odra Opole                            6   9    7-9

9. GKS Tychy                             6   8   5-7

10. Sandecja Nowy Sącz           5   7   5-6

11. Resovia                                6   6   5-6

12. GKS Jastrzębie                    6   6   6-8

13. GKS Katowice                      6   6   7-11

14. Górnik Polkowice                 6   5   7-12

15. Zagłębie Sosnowiec             6   4   9-11

16. Skra Częstochowa               5   4   4-7

17. Puszcza Niepołomice           6   4   4-10

18. Stomil Olsztyn                      5   0   1-8


Fortuna 1 Liga, 7. kolejka:

Piątek, 3 września 2021

GKS Katowice - Arka Gdynia, mecz przełożony

Korona Kielce - Miedź Legnica (20:30)

Sobota, 4 września

Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa (12:40)

Górnik Polkowice - Stomil Olsztyn, mecz przełożony

GKS Tychy - Chrobry Głogów, mecz przełożony

Niedziela, 5 września

Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz (12:40)

ŁKS Łódź - Resovia (12:40)

GKS Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała (15:00)

Odra Opole - Widzew Łódź (18:00)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty