Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Wiadomości PN Małopolska 2011/2012
HUMBERTOWSKIE EURO 2012 W Budowlance2012-06-25 09:02:00

W piątek, 22 czerwca 2012, w Zespole Szkół Budowlanych nr 1 w Krakowie przy ul. Szablowskiego 1 odbył się Turniej Piłkarski Szkół Humbertowskich – HUMBERTOWSKIE EURO 2012.

O godzinie 9 uroczystego otwarcia dokonał gospodarz obiektu – dyrektor ZSB nr 1 Andrzej Mielczarek. W turnieju uczestniczyły trzy szkoły: Zespół Szkół Chemicznych, Zespół Szkół Energetycznych i Zespół Szkół Budowlanych nr 1.

W pierwszym pojedynku spotkały się ZSB nr 1 z Zespołem Szkół Energetycznych. Po zaciętym boju padł remis 3-3. W kolejnym meczu o jedną bramkę lepsi okazali się chłopcy z Zespołu Szkół Chemicznych od Zespołu Szkół Energetycznych wygrywając 2-1. W ostatnim zaś spotkaniu drużyna gospodarzy okazała się bardzo gościnna ustępując chłopcom z Zespołu Szkół Chemicznym aż pięcioma golami.

W ostatecznej klasyfikacji  pierwsze miejsce zajął Zespół Szkół Chemicznych, drugie Zespół Szkół Energetycznych, a trzecie Budowlanka.

Puchary, nagrody i dyplomy wręczał dyrektora ZSB nr 1 oraz gościnnie były uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie, a obecnie obrońca Wisły Kraków Michał Czekaj.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom i kibicom za wspaniały doping.

PC


Opis fotki
.

Opis fotki
.

Opis fotki
.

Opis fotki
.

Opis fotki
.

Opis fotki
.Fot. ZSB 1
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty