Strona główna > Piłka ręczna > II liga mężczyzn
Dwa oblicza Orła
05.12.2009 21:29 - TC

Fatalnie zaprezentowali się piłkarze ręczni Orła w sobotnim pojedynku z liderem tabeli. Wszystko szło wyśmienicie przez całą pierwszą odsłonę, ale po zmianie stron gospodarze, którzy na przerwę schodzili prowadząc 13-12 rzucili tylko 6 bramek!

więcej »
Czuwaj deklasuje Kusego
14.11.2009 19:19 - TC

Srogiej lekcji gry w piłkę ręczną udzielili popularni "Harcerze" gościom z Krakowa. Pierwsza odsłona sobotniego spotkania nie wskazywała na pogrom, ale po przerwie koncertowo zagrali przemyślanie.

więcej »
Pechowa porażka Orła, Harcerze odzyskują formę
08.11.2009 17:37 - TC

Po bardzo wyrównanym meczu zawodnicy Orła schodzili z boiska ze spuszczonymi głowami. Bez dwóch zdań Viret był faworytem spotkania, ale podopieczni Wiesława Laska mogli pokusić się o niespodziankę. Passę złych występów przerwał nareszcie Czuwaj, który wymęczył komplet punktów w Kielcach.

więcej »
Dobra passa Orła przerwana, Czuwaj w dołku
24.10.2009 20:43 - TC

Zespoły z podkarpackiego podwórka nie radzą sobie ostatnio najlepiej na II-ligowych parkietach. Orzeł i Czuwaj ponownie przegrały, a ich pozycja w tabeli słabnie.

więcej »
II liga piłkarzy ręcznych: Orzeł pnie się w górę, fatalny występ Harcerzy
17.10.2009 20:41 - TC

Zespół z Przeworska coraz lepiej radzi sobie na ligowym froncie. Drugie zwycięstwo z rzędu napawa optymizmem, a trener zapowiada kolejne, tym razem z rezerwami Vive. Dużym zaskoczeniem była natomiast wysoka porażka Czuwaju w Rudzie Śląskiej.

więcej »
II liga piłkarzy ręcznych: Orzeł nareszcie zwycięski
11.10.2009 18:39 - TC

Zawodnicy z Przeworska pokazali się z dobrej strony i bez problemów rozgromili na wyjeździe drużynę z Ostrowca Świętokrzyskiego.

więcej »
II liga piłkarzy ręcznych: Czuwaj wciąż niepokonany
10.10.2009 20:31 - Tomasz Czarnota

Polonica nie była zbyt wymagającym rywalem dla zawodników z Przemyśla. Zespół z Kielc prezentuje niższy poziom od wcześniejszych rywali "Harcerzyków" z Przeworska i Zawiercia, dlatego spotkanie zakończyło się pewną wygraną podopiecznych Piotra Kroczka i Bogusława Kubickiego.

więcej »
II liga piłkarzy ręcznych: Harcerzyki znowu górą
03.10.2009 23:52 - TC

Czuwaj jest bez wątpienia jednym z głównych faworytów do wywalczenia awansu do I ligi szczypiornistów. Podopieczni Piotra Kroczka i Bogusława Kubickiego pokonując Viret Zawiercie potwierdzili swoje aspiracje i z kompletem punktów plasują się w czołówce ligowej tabeli.

więcej »
II liga: Derby piłkarzy ręcznych dla Czuwaju
27.09.2009 13:40 - TC

W spotkaniu inaugurującym rozgrywki II ligi szczypiornistów jeden z faworytów ligi Czuwaj pewnie pokonał na wyjeździe lokalnego rywala z Przeworska.