Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Żaki > Grupa I (Kraków) Ż
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Wisła I Kraków113377-25110051536-1250061841-13600
2Cracovia102470-2580261537-135014933-12301
3Hutnik I Kraków101955-2661351238-114015717-15212
4Jadwiga I Kraków121566-705076939-353036627-35204
5Borek Kraków91342-344144713-112115629-23203
6Akademia Piłkarska 2111331-6010106017-350065314-25104
7Albertus Kraków11311-1121010504-51005637-61105
1. kolejka 4-5 września 2010
Borek Kraków6-2Albertus Kraków4 września, 12:00
Mecz przełożony na inny termin
Wisła I Kraków4-1Akademia Piłkarska 2123 września, 16:00
5.09 mecz odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne, przełożony na 23.09.2010
Jadwiga I Kraków4-7Cracovia16 września
Mecz przełożony z 5.09 na 16.09.2010
2. kolejka 11-12 września 2010
Hutnik I Kraków8-4Jadwiga I Kraków11 września, 12:00
Cracovia3-2Borek Kraków11 września, 11:00
Albertus Kraków1-11Wisła I Kraków12 września, 15:00
3. kolejka 18-19 września 2010
Akademia Piłkarska 214-5Albertus Kraków18 września, 12:00
Borek Kraków1-1Hutnik I Kraków18 września, 14:00
Wisła I Kraków6-2Cracovia19 września, 13:00
4. kolejka 25-26 września 2010
Hutnik I Kraków4-5Wisła I Kraków25 września, 09:00
Cracovia7-1Akademia Piłkarska 2126 września, 13:00
Jadwiga I Kraków9-8Borek Kraków26 września, 16:00
5. kolejka 3 października 2010
Wisła I Kraków8-4Jadwiga I Kraków2 października
Mecz przełożony z 3.10 na 2.10.2010
Akademia Piłkarska 211-2Hutnik I Kraków3 października, 13:00
Mecz przełożony na inny termin
Albertus Kraków0-18Cracovia3 października, 13:30
6. kolejka 9-10 października 2010
Borek Kraków0-7Wisła I Kraków9 października, 12:00
Hutnik I Kraków14-0Albertus Kraków9 października, 14:00
Jadwiga I Kraków8-4Akademia Piłkarska 2110 października, 15:00
7. kolejka 16-17 października 2010
Albertus Kraków2-3Jadwiga I Kraków16 października, 09:30
Cracovia2-1Hutnik I Kraków16 października, 10:00
Akademia Piłkarska 214-6Borek Kraków17 października, 13:00
8. kolejka 9-10 kwietnia 2011
Albertus Kraków1-13Borek Kraków9 kwietnia, 10:00
Akademia Piłkarska 213-8Wisła I Kraków9 kwietnia, 10:00
Cracovia8-7Jadwiga I Kraków10 kwietnia, 10:00
9. kolejka 16-17 kwietnia 2011
Borek Kraków Cracovia16 kwietnia, 12:00
Mecz nie odbył się
Wisła I Kraków12-0Albertus Kraków16 kwietnia, 12:00
Jadwiga I Kraków5-8Hutnik I Kraków17 kwietnia, 15:00
10. kolejka 30 kwietnia 2011
Cracovia1-2Wisła I Kraków28 kwietnia, 15:00
Hutnik I Kraków6-0Borek Kraków6 czerwca
Mecz przełożony z 29.04 na 6.06.2011
Albertus Kraków0-6Akademia Piłkarska 2130 kwietnia, 13:00
11. kolejka 7-8 maja 2011
Akademia Piłkarska 212-6Cracovia5 maja, 17:00
Wisła I Kraków6-5Hutnik I Kraków20 czerwca, 15:30
Mecz przełożony z 7.05 na 20.06.2011
Borek Kraków6-1Jadwiga I Kraków8 maja, 15:00
12. kolejka 5 czerwca 2011
Cracovia16-0Albertus Kraków2 kwietnia, 11:00
Hutnik I Kraków6-2Akademia Piłkarska 213 czerwca, 16:00
Jadwiga I Kraków4-8Wisła I Kraków14 czerwca, 16:30
Mecz przełożony z 5.06 na 14.06.2011
13. kolejka 11 czerwca 2011
Albertus Kraków Hutnik I Kraków15 czerwca, 18:00
Mecz przełożony z 10.06 na 15.06.2011, nie odbył się
Wisła I Kraków Borek Kraków11 czerwca, 10:00
Mecz nie odbył się
Akademia Piłkarska 213-8Jadwiga I Kraków11 czerwca, 12:00
14. kolejka 18 czerwca 2011
Borek Kraków Akademia Piłkarska 212 kwietnia, 10:00
Mecz nie odbył się
Hutnik I Kraków Cracovia17 czerwca, 18:00
Mecz nie odbył się
Jadwiga I Kraków9-0Albertus Kraków5 czerwca
Mecz przełożony z 18.06 na 5.06.2011

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty