Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Żaki > Grupa I (Kraków) Ż

Wisła I Kraków - Akademia Piłkarska 21 4-1 (2-1)

3-1 Mateusz Grzybowski
4-1 Kamil Rokosz
WISŁA I:
Jakub Glanowski, Bartek Kulig, Jakub Kulig, Sebastian Porębski, Mateusz Grzybowski, Adrian Mirecki, Kamil Rokosz, Patryk Pischinger, Dawid Dąbrowski, Stefan Opalski.

Początek meczu był słaby w wykonaniu wiślaków. Akademia zdobyła pierwsza bramkę, mogła zdobyć jeszcze dwie, ale bardzo dobrze bronił Jakub Glanowski. Dopiero pod koniec I połowy gospodarze zaczęli odrabiać stratę. Do wyrównania doprowadził Sebastian Porębski, a na 2-1 strzelił Mateusz Grzybowski (asysta Bartek Kulig). Zespół "Białej Gwiazdy" miał jeszcze kilka okazji, ale ich nie wykorzystał. Po strzale Bartka Kuliga piłka trafiła w poprzeczkę.

Druga połowa była wyrównana, Akademia nie odpuszczała i stworzyła parę groźnych sytuacji. Kolejna poprzeczka uratowała gości po strzale Sebastiana Porębskiego, ale padły też dwie bramki dla Wisły - zdobyli je Kamil Rokosz i Mateusz Grzybowski.