Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Żaki > Kraków (grupa C)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Wanda Kraków102826-5910000-0000102826-5910
2Bronowianka Kraków102429-1280281824-9602265-3200
3Orzeł II Piaski Wielkie101814-10532475-32116119-7321
4Hutnik III Kraków101827-16604101827-16604000-0000
5Zwierzyniecki Kraków101615-10514365-220171010-8313
6Salos Kraków101619-17514101-200191618-15513
7Garbarnia Kraków101524-1143371219-6331335-5102
8Akademia Piłkarska 21 II1078-17217976-14216102-3001
9Pogoń Skotniki10711-22217201-30028710-19215
10Cracovia III1058-28127625-14024433-14103
11Milenium Skawina1049-42118505-23005544-19113
1. kolejka 21 stycznia 2012
Hutnik III Kraków5-1Milenium Skawina21 stycznia, 11:00
Hutnik III Kraków1-2Orzeł II Piaski Wielkie21 stycznia, 11:30
Akademia Piłkarska 21 II0-1Milenium Skawina21 stycznia, 12:00
Akademia Piłkarska 21 II0-3Orzeł II Piaski Wielkie21 stycznia, 12:30
2. kolejka 4 lutego 2012
Cracovia III2-2Milenium Skawina18 marca, 17:00
Cracovia III1-1Orzeł II Piaski Wielkie18 marca, 17:30
Milenium Skawina1-2Orzeł II Piaski Wielkie18 marca, 18:00
Kolejka przełożona z 4.02 na 4.03, a następnie na 18.03.2012
3. kolejka 11 lutego 2012
Hutnik III Kraków3-2Akademia Piłkarska 21 II11 lutego, 14:30
Hutnik III Kraków3-4Bronowianka Kraków11 lutego, 15:00
Akademia Piłkarska 21 II0-1Bronowianka Kraków11 lutego, 15:30
Orzeł II Piaski Wielkie0-0Zwierzyniecki Kraków11 lutego, 16:00
Orzeł II Piaski Wielkie3-0Pogoń Skotniki11 lutego, 16:30
Zwierzyniecki Kraków3-0Pogoń Skotniki11 lutego, 17:00
4. kolejka 4 marca 2012
Salos Kraków1-2Wanda Kraków10 marca, 08:00
Cracovia III0-3Salos Kraków10 marca, 08:30
Cracovia III0-2Wanda Kraków10 marca, 09:00
Garbarnia Kraków6-0Milenium Skawina10 marca, 09:30
Garbarnia Kraków1-1Orzeł II Piaski Wielkie10 marca, 10:00
Bronowianka Kraków6-0Milenium Skawina10 marca, 10:30
Bronowianka Kraków3-0Orzeł II Piaski Wielkie10 marca, 11:00
Akademia Piłkarska 21 II1-0Zwierzyniecki Kraków10 marca, 11:30
Akademia Piłkarska 21 II3-0Pogoń Skotniki10 marca, 12:00
Hutnik III Kraków2-3Zwierzyniecki Kraków10 marca, 12:30
Hutnik III Kraków3-0Pogoń Skotniki10 marca, 13:00
Kolejka przełożona z 4.03 na 3.03, a następnie na 10.03.2012 (hala Wandy)
5. kolejka 11 marca 2012
Hutnik III Kraków5-1Salos Kraków17 marca, 09:00
Hutnik III Kraków0-1Wanda Kraków17 marca, 09:30
Akademia Piłkarska 21 II1-1Salos Kraków17 marca, 10:00
Akademia Piłkarska 21 II0-3Wanda Kraków17 marca, 10:30
Pogoń Skotniki0-1Salos Kraków17 marca, 11:00
Zwierzyniecki Kraków0-2Wanda Kraków17 marca, 11:30
Bronowianka Kraków3-2Zwierzyniecki Kraków17 marca, 12:00
Bronowianka Kraków2-1Pogoń Skotniki17 marca, 12:30
Garbarnia Kraków2-0Zwierzyniecki Kraków17 marca, 13:00
Garbarnia Kraków2-2Pogoń Skotniki17 marca, 13:30
Kolejka przełożona z 11.03 na 17.03.2012 (hala Wandy)
6. kolejka 17 marca 2012
Bronowianka Kraków3-1Garbarnia Kraków31 marca, 16:00
Bronowianka Kraków4-0Cracovia III31 marca, 16:30
Garbarnia Kraków6-0Cracovia III31 marca, 17:00
Kolejka przełożona z 17.03 na 18.03, a następnie na 31.03.2012 (hala Wandy)
7. kolejka 24 marca 2012
Hutnik III Kraków2-1Garbarnia Kraków24 marca, 09:00
Hutnik III Kraków3-1Cracovia III24 marca, 09:30
Akademia Piłkarska 21 II0-3Garbarnia Kraków24 marca, 10:00
Akademia Piłkarska 21 II1-2Cracovia III24 marca, 10:30
Milenium Skawina2-6Salos Kraków24 marca, 11:00
Milenium Skawina1-9Wanda Kraków24 marca, 11:30
Orzeł II Piaski Wielkie2-1Salos Kraków24 marca, 12:00
Orzeł II Piaski Wielkie0-2Wanda Kraków24 marca, 12:30
8. kolejka 25 marca 2012
Bronowianka Kraków2-3Salos Kraków25 marca, 10:30
Bronowianka Kraków1-2Wanda Kraków25 marca, 11:00
Garbarnia Kraków1-2Salos Kraków25 marca, 11:30
Garbarnia Kraków1-1Wanda Kraków25 marca, 12:00
Zwierzyniecki Kraków2-0Salos Kraków25 marca, 12:30
Pogoń Skotniki1-2Wanda Kraków25 marca, 13:00
Cracovia III0-1Zwierzyniecki Kraków25 marca, 13:30
Cracovia III2-5Pogoń Skotniki25 marca, 14:00
Milenium Skawina0-4Zwierzyniecki Kraków25 marca, 14:30
Milenium Skawina1-2Pogoń Skotniki25 marca, 15:00

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty