Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Młodzicy > Kraków (grupa E)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Słowik Olkusz82453-580051541-35003912-2300
2AP Gołcza81832-960251525-3500337-6102
3Bronowianka II Kraków81623-1551271319-14412134-1100
4Siemacha IV Kraków81517-1150381517-11503000-0000
5Kadra MZPN dziewcząt81420-20422243-111061017-19312
6Świt Krzeszowice8913-17305134-0100769-17205
7Jadwiga II Kraków867-29206566-13203301-16003
8Piast Skawina835-28107100-5001735-23106
9Wawel IV Kraków813-39017202-6002611-33015
UWAGA: Garbarnia II Kraków wycofała się z rozgrywek, nastąpiły zmiany w terminarzu!
1. kolejka 6 stycznia 2013
Siemacha IV Kraków1-4Bronowianka II Kraków6 stycznia, 14:00
Siemacha IV Kraków5-0Jadwiga II Kraków6 stycznia, 14:30
Bronowianka II Kraków3-1Piast Skawina6 stycznia, 15:00
Jadwiga II Kraków1-0Piast Skawina6 stycznia, 15:30
Jadwiga II Kraków2-4Kadra MZPN dziewcząt6 stycznia, 16:00
Wawel IV Kraków0-2Świt Krzeszowice6 stycznia, 16:30
Kadra MZPN dziewcząt1-1Wawel IV Kraków6 stycznia, 17:00
Kadra MZPN dziewcząt2-0Świt Krzeszowice6 stycznia, 17:30
Mecze 1. kolejki przyspieszone o pół godziny
2. kolejka 12 stycznia 2013
Siemacha IV Kraków3-0Wawel IV Kraków12 stycznia, 09:00
Siemacha IV Kraków1-0Świt Krzeszowice12 stycznia, 09:30
Bronowianka II Kraków3-0Wawel IV Kraków12 stycznia, 10:00
Bronowianka II Kraków3-0Świt Krzeszowice12 stycznia, 10:30
Świt Krzeszowice4-0Piast Skawina12 stycznia, 11:00
Słowik Olkusz2-1AP Gołcza12 stycznia, 11:30
AP Gołcza3-0Piast Skawina12 stycznia, 12:00
Słowik Olkusz7-1Kadra MZPN dziewcząt12 stycznia, 12:30
AP Gołcza5-1Kadra MZPN dziewcząt12 stycznia, 13:00
Słowik Olkusz9-0Piast Skawina12 stycznia, 13:30
3. kolejka 2 lutego 2013
AP Gołcza8-0Wawel IV Kraków2 lutego, 09:00
AP Gołcza3-1Świt Krzeszowice2 lutego, 09:30
Słowik Olkusz8-1Świt Krzeszowice2 lutego, 10:00
Jadwiga II Kraków3-0Wawel IV Kraków2 lutego, 10:30
Jadwiga II Kraków0-5Świt Krzeszowice2 lutego, 11:00
Słowik Olkusz15-0Wawel IV Kraków2 lutego, 11:30
Jadwiga II Kraków0-4Słowik Olkusz2 lutego, 12:00
4. kolejka 3 lutego 2013
Bronowianka II Kraków0-4Słowik Olkusz10 lutego, 12:30
Siemacha IV Kraków2-4Słowik Olkusz10 lutego, 13:00
Bronowianka II Kraków2-6AP Gołcza10 lutego, 13:30
Siemacha IV Kraków2-0AP Gołcza10 lutego, 14:00
Bronowianka II Kraków5-0Jadwiga II Kraków10 lutego, 14:30
AP Gołcza6-1Jadwiga II Kraków10 lutego, 15:00
Mecze przełożone z 3.02 na 10.02.2013
6. kolejka 16 lutego 2013
Siemacha IV Kraków1-0Piast Skawina16 lutego, 11:00
Siemacha IV Kraków2-3Kadra MZPN dziewcząt16 lutego, 11:30
Wawel IV Kraków2-4Piast Skawina16 lutego, 12:00
Bronowianka II Kraków3-3Kadra MZPN dziewcząt16 lutego, 12:30
Piast Skawina0-5Kadra MZPN dziewcząt16 lutego, 13:00
Mecze o pół godziny wcześniej

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty