Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Młodzicy > Kraków (grupa D)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Armatura Kraków82249-1071071938-96101311-1100
2SKS RZAK Kraków81736-752161326-54112410-2110
3Milenium Skawina81736-13521246-511061330-8411
4Orzeł Sidzina81526-1850351217-9401339-9102
5Strzelcy Kraków81120-20323112-201071018-18313
6Podgórze Kraków81013-33314344-6111569-27203
7Grzegórzecki Kraków857-21125000-0000857-21125
8Zwierzyniecki Kraków8311-461078311-46107000-0000
9Dąbski Kraków8310-40107435-17103405-23004
1. kolejka 1 grudnia 2012
Zwierzyniecki Kraków0-8Orzeł Sidzina1 grudnia, 09:00
Armatura Kraków6-2Dąbski Kraków1 grudnia, 09:30
Zwierzyniecki Kraków2-4Podgórze Kraków1 grudnia, 10:00
Armatura Kraków6-1Orzeł Sidzina1 grudnia, 10:30
Zwierzyniecki Kraków5-2Dąbski Kraków1 grudnia, 11:00
Armatura Kraków11-1Podgórze Kraków1 grudnia, 11:30
SKS RZAK Kraków2-2Milenium Skawina1 grudnia, 12:00
Milenium Skawina4-3Strzelcy Kraków1 grudnia, 12:30
SKS RZAK Kraków2-0Grzegórzecki Kraków1 grudnia, 13:00
SKS RZAK Kraków1-2Strzelcy Kraków1 grudnia, 13:30
Milenium Skawina2-2Grzegórzecki Kraków1 grudnia, 14:00
Strzelcy Kraków2-2Grzegórzecki Kraków1 grudnia, 14:30
2. kolejka 10 lutego 2013
Zwierzyniecki Kraków1-11Armatura Kraków24 lutego, 09:00
Mecz nie odbył się, przełożony z 3.02 na 24.02.2013
Zwierzyniecki Kraków1-9SKS RZAK Kraków24 lutego, 10:30
Mecz nie odbył się, przełożony z 3.02 na 24.02.2013
Armatura Kraków1-1SKS RZAK Kraków3 lutego, 16:30
Dąbski Kraków1-4Podgórze Kraków3 lutego, 17:00
Dąbski Kraków1-9Milenium Skawina3 lutego, 17:30
Podgórze Kraków0-5Milenium Skawina3 lutego, 18:00
Mecze przełożone z 10.02 na 3.02.2013
3. kolejka 16 lutego 2013
Zwierzyniecki Kraków1-4Strzelcy Kraków16 lutego, 09:00
Zwierzyniecki Kraków1-2Grzegórzecki Kraków16 lutego, 09:30
Armatura Kraków6-1Strzelcy Kraków16 lutego, 10:00
Armatura Kraków5-1Grzegórzecki Kraków16 lutego, 10:30
Orzeł Sidzina2-6Milenium Skawina12 lutego
Mecz przełożony z 16.02 na 12.02.2013
4. kolejka 24 lutego 2013
Zwierzyniecki Kraków0-6Milenium Skawina24 lutego, 09:30
Armatura Kraków3-2Milenium Skawina24 lutego, 10:00
SKS RZAK Kraków3-0Orzeł Sidzina24 lutego, 11:00
Orzeł Sidzina2-0Dąbski Kraków24 lutego, 11:30
SKS RZAK Kraków10-1Dąbski Kraków24 lutego, 12:00
Orzeł Sidzina5-0Podgórze Kraków24 lutego, 12:30
SKS RZAK Kraków8-0Podgórze Kraków24 lutego, 13:00
5. kolejka 3 marca 2013
Podgórze Kraków1-1Strzelcy Kraków9 lutego, 15:30
Podgórze Kraków3-0Grzegórzecki Kraków9 lutego, 16:00
Dąbski Kraków0-4Strzelcy Kraków9 lutego, 16:30
Dąbski Kraków3-0Grzegórzecki Kraków9 lutego, 17:00
Orzeł Sidzina5-3Strzelcy Kraków9 lutego, 17:30
Orzeł Sidzina3-0Grzegórzecki Kraków9 lutego, 18:00
Mecze przełożone z 3.03 na 9.02.2013

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty