Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2020/2021 > Klasa Okręgowa Kraków III 2020/2021
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Radziszowianka Radziszów 7 19 26:6 6 1 0 4 12 20:5 4 0 0 3 7 6:1 2 1 0
2 Raba Dobczyce 7 18 21:8 6 0 1 4 9 11:5 3 0 1 3 9 10:3 3 0 0
3 Zjednoczeni-Złomex Branice 7 15 16:9 4 3 0 4 10 10:4 3 1 0 3 5 6:5 1 2 0
4 Wiślanka Grabie 7 14 33:10 4 2 1 4 10 22:5 3 1 0 3 4 11:5 1 1 1
5 Wróblowianka Kraków 7 13 24:14 4 1 2 4 10 13:6 3 1 0 3 3 11:8 1 0 2
6 Pasternik Ochojno 7 13 22:12 4 1 2 3 9 12:2 3 0 0 4 4 10:10 1 1 2
7 Tempo Rzeszotary 7 13 16:11 4 1 2 4 10 10:3 3 1 0 3 3 6:8 1 0 2
8 Wiarusy Igołomia 7 9 16:18 3 0 4 4 6 11:11 2 0 2 3 3 5:7 1 0 2
9 Orzeł Myślenice 7 7 11:12 2 1 4 3 4 5:3 1 1 1 4 3 6:9 1 0 3
10 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 7 6 10:19 2 0 5 3 6 7:5 2 0 1 4 0 3:14 0 0 4
11 Błękitni Bodzanów 7 6 13:29 2 0 5 3 3 8:9 1 0 2 4 3 5:20 1 0 3
12 Górnik Wieliczka 7 6 6:23 2 0 5 3 6 5:6 2 0 1 4 0 1:17 0 0 4
13 Gdovia Gdów 7 2 6:19 0 2 5 3 1 3:6 0 1 2 4 1 3:13 0 1 3
14 Dziecanovia Dziekanowice 7 0 5:35 0 0 7 3 0 2:16 0 0 3 4 0 3:19 0 0 4
kolejka 1:
1 Zjednoczeni-Złomex Branice 4:1 Błękitni Bodzanów 2020-08-0817:30
2 Wróblowianka Kraków 2:1 Dziecanovia Dziekanowice 2020-08-0817:00
3 Wiślanka Grabie 6:0 Gdovia Gdów 2020-08-0917:00
4 Wiarusy Igołomia 3:0 Górnik Wieliczka 2020-08-1218:00
5 Tempo Rzeszotary 3:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-08-0916:00
6 Radziszowianka Radziszów 3:1 Orzeł Myślenice 2020-08-0817:30
7 Raba Dobczyce 4:3 Pasternik Ochojno 2020-08-0917:00
kolejka 2:
8 Błękitni Bodzanów 2:4 Pasternik Ochojno 2020-08-1518:00
9 Orzeł Myślenice 0:1 Raba Dobczyce 2020-08-1418:00
10 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 0:3 Radziszowianka Radziszów 2020-08-1517:00
11 Górnik Wieliczka 2:1 Tempo Rzeszotary 2020-08-1618:00
12 Gdovia Gdów 1:2 Wiarusy Igołomia 2020-08-1518:00
13 Dziecanovia Dziekanowice 0:9 Wiślanka Grabie 2020-08-1518:00
14 Zjednoczeni-Złomex Branice 3:2 Wróblowianka Kraków 2020-08-1511:00
kolejka 3:
15 Wróblowianka Kraków 4:1 Błękitni Bodzanów 2020-08-2217:00
16 Wiślanka Grabie 3:3 Zjednoczeni-Złomex Branice 2020-09-0917:00
17 Wiarusy Igołomia 5:1 Dziecanovia Dziekanowice 2020-08-2317:00
18 Tempo Rzeszotary 3:2 Gdovia Gdów 2020-08-2216:00
19 Radziszowianka Radziszów 5:1 Górnik Wieliczka 2020-08-2211:00
20 Raba Dobczyce 3:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-08-2217:00
21 Pasternik Ochojno 3:2 Orzeł Myślenice 2020-08-2218:00
kolejka 4:
22 Błękitni Bodzanów 2:3 Orzeł Myślenice 2020-08-2917:30
23 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 3:2 Pasternik Ochojno 2020-08-2916:00
24 Górnik Wieliczka 2:5 Raba Dobczyce 2020-08-2917:00
25 Gdovia Gdów 1:3 Radziszowianka Radziszów 2020-08-2917:30
26 Dziecanovia Dziekanowice 1:3 Tempo Rzeszotary 2020-08-3011:00
27 Zjednoczeni-Złomex Branice 3:1 Wiarusy Igołomia 2020-08-3017:00
28 Wróblowianka Kraków 2:2 Wiślanka Grabie 2020-08-2917:00
kolejka 5:
29 Wiślanka Grabie 10:0 Błękitni Bodzanów 2020-09-0517:00
30 Wiarusy Igołomia 1:7 Wróblowianka Kraków 2020-09-1617:00
31 Tempo Rzeszotary 1:1 Zjednoczeni-Złomex Branice 2020-09-0516:00
32 Radziszowianka Radziszów 8:1 Dziecanovia Dziekanowice 2020-09-0515:00
33 Raba Dobczyce 3:0 Gdovia Gdów 2020-09-0517:00
34 Pasternik Ochojno 5:0 Górnik Wieliczka 2020-09-0511:00
35 Orzeł Myślenice 4:1 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-09-0517:00
kolejka 6:
36 Błękitni Bodzanów 4:2 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-09-1217:00
37 Górnik Wieliczka 1:0 Orzeł Myślenice 2020-09-1217:00
38 Gdovia Gdów 1:1 Pasternik Ochojno 2020-09-1217:00
39 Dziecanovia Dziekanowice 1:4 Raba Dobczyce 2020-09-1317:00
40 Zjednoczeni-Złomex Branice 0:0 Radziszowianka Radziszów 2020-09-1213:00
41 Wróblowianka Kraków 5:2 Tempo Rzeszotary 2020-09-1217:00
42 Wiślanka Grabie 3:2 Wiarusy Igołomia 2020-09-1317:00
kolejka 7:
43 Wiarusy Igołomia 2:3 Błękitni Bodzanów 2020-09-1916:30
44 Tempo Rzeszotary 3:0 Wiślanka Grabie 2020-09-1916:00
45 Radziszowianka Radziszów 4:2 Wróblowianka Kraków 2020-09-1911:00
46 Raba Dobczyce 1:2 Zjednoczeni-Złomex Branice 2020-09-1917:00
47 Pasternik Ochojno 4:0 Dziecanovia Dziekanowice 2020-09-2016:00
48 Orzeł Myślenice 1:1 Gdovia Gdów 2020-09-1915:00
49 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 4:0 Górnik Wieliczka 2020-09-1911:00
kolejka 8:
50 Błękitni Bodzanów Górnik Wieliczka 2020-09-2617:00
51 Gdovia Gdów JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-09-2616:00
52 Dziecanovia Dziekanowice Orzeł Myślenice 2020-09-2616:00
53 Zjednoczeni-Złomex Branice Pasternik Ochojno 2020-09-2716:00
54 Wróblowianka Kraków Raba Dobczyce 2020-09-2616:00
55 Wiślanka Grabie Radziszowianka Radziszów 2020-09-2616:00
56 Wiarusy Igołomia Tempo Rzeszotary 2020-09-2616:00
kolejka 9:
57 Tempo Rzeszotary Błękitni Bodzanów 2020-10-0316:00
58 Radziszowianka Radziszów Wiarusy Igołomia 2020-10-0316:00
59 Raba Dobczyce Wiślanka Grabie 2020-10-0316:00
60 Pasternik Ochojno Wróblowianka Kraków 2020-10-0311:00
61 Orzeł Myślenice Zjednoczeni-Złomex Branice 2020-10-0317:00
62 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Dziecanovia Dziekanowice 2020-10-0415:00
63 Górnik Wieliczka Gdovia Gdów 2020-10-0316:00
kolejka 10:
64 Błękitni Bodzanów Gdovia Gdów 2020-10-1016:00
65 Dziecanovia Dziekanowice Górnik Wieliczka 2020-10-1016:00
66 Zjednoczeni-Złomex Branice JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-10-1115:00
67 Wróblowianka Kraków Orzeł Myślenice 2020-10-1016:00
68 Wiślanka Grabie Pasternik Ochojno 2020-10-1115:00
69 Wiarusy Igołomia Raba Dobczyce 2020-10-1115:00
70 Tempo Rzeszotary Radziszowianka Radziszów 2020-10-1016:00
kolejka 11:
71 Radziszowianka Radziszów Błękitni Bodzanów 2020-10-1815:00
72 Raba Dobczyce Tempo Rzeszotary 2020-10-1715:00
73 Pasternik Ochojno Wiarusy Igołomia 2020-10-1716:00
74 Orzeł Myślenice Wiślanka Grabie 2020-10-1716:00
75 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Wróblowianka Kraków 2020-10-1715:00
76 Górnik Wieliczka Zjednoczeni-Złomex Branice 2020-10-1715:00
77 Gdovia Gdów Dziecanovia Dziekanowice 2020-10-1715:00
kolejka 12:
78 Błękitni Bodzanów Dziecanovia Dziekanowice 2020-10-2416:00
79 Zjednoczeni-Złomex Branice Gdovia Gdów 2020-10-2413:00
80 Wróblowianka Kraków Górnik Wieliczka 2020-10-2416:00
81 Wiślanka Grabie JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-10-2415:00
82 Wiarusy Igołomia Orzeł Myślenice 2020-10-2514:00
83 Tempo Rzeszotary Pasternik Ochojno 2020-10-2415:00
84 Radziszowianka Radziszów Raba Dobczyce 2020-10-2514:00
kolejka 13:
85 Raba Dobczyce Błękitni Bodzanów 2020-10-3114:00
86 Pasternik Ochojno Radziszowianka Radziszów 2020-10-3115:00
87 Orzeł Myślenice Tempo Rzeszotary 2020-10-3115:00
88 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Wiarusy Igołomia 2020-10-3115:00
89 Górnik Wieliczka Wiślanka Grabie 2020-10-3114:00
90 Gdovia Gdów Wróblowianka Kraków 2020-10-3114:00
91 Dziecanovia Dziekanowice Zjednoczeni-Złomex Branice 2020-10-3115:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty