kolejka 1: |
1 |
Wiślanka Grabie |
2:0 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
2019-08-18 | 17:30 |
2 |
Wiarusy Igołomia |
4:2 |
Dziecanovia Dziekanowice |
2019-08-18 | 16:30 |
3 |
Tempo Rzeszotary |
2:3 |
Gdovia Gdów |
2019-08-17 | 17:00 |
4 |
Targowianka Targowisko |
3:1 |
Górnik Wieliczka |
2019-08-18 | 11:30 |
5 |
Śledziejowice Śledziejowice |
5:0 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2019-08-17 | 17:30 |
6 |
Radziszowianka Radziszów |
3:1 |
Orzeł Myślenice |
2019-08-17 | 17:30 |
7 |
Raba Dobczyce |
0:0 |
Pasternik Ochojno |
2019-08-17 | 17:00 |
kolejka 2: |
8 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
3:1 |
Pasternik Ochojno |
2019-08-25 | 16:00 |
9 |
Orzeł Myślenice |
3:1 |
Raba Dobczyce |
2019-08-24 | 16:00 |
10 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
4:2 |
Radziszowianka Radziszów |
2019-08-24 | 17:00 |
11 |
Górnik Wieliczka |
2:3 |
Śledziejowice Śledziejowice |
2019-08-24 | 17:00 |
12 |
Gdovia Gdów |
1:2 |
Targowianka Targowisko |
2019-08-25 | 17:00 |
13 |
Dziecanovia Dziekanowice |
1:3 |
Tempo Rzeszotary |
2019-08-25 | 17:00 |
14 |
Wiślanka Grabie |
3:3 |
Wiarusy Igołomia |
2019-08-24 | 17:00 |
kolejka 3: |
15 |
Wiarusy Igołomia |
3:3 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
2019-09-01 | 16:00 |
16 |
Tempo Rzeszotary |
0:4 |
Wiślanka Grabie |
2019-08-31 | 16:00 |
17 |
Targowianka Targowisko |
5:1 |
Dziecanovia Dziekanowice |
2019-09-01 | 17:00 |
18 |
Śledziejowice Śledziejowice |
0:2 |
Gdovia Gdów |
2019-08-31 | 17:00 |
19 |
Radziszowianka Radziszów |
1:1 |
Górnik Wieliczka |
2019-09-01 | 16:00 |
20 |
Raba Dobczyce |
2:1 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2019-08-31 | 17:00 |
21 |
Pasternik Ochojno |
1:2 |
Orzeł Myślenice |
2019-09-01 | 16:00 |
kolejka 4: |
22 |
Orzeł Myślenice |
3:1 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
2019-09-07 | 17:00 |
23 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
4:1 |
Pasternik Ochojno |
2019-09-08 | 16:00 |
24 |
Górnik Wieliczka |
1:2 |
Raba Dobczyce |
2019-09-07 | 17:00 |
25 |
Gdovia Gdów |
2:2 |
Radziszowianka Radziszów |
2019-09-08 | 16:00 |
26 |
Dziecanovia Dziekanowice |
2:3 |
Śledziejowice Śledziejowice |
2019-09-08 | 16:30 |
27 |
Wiślanka Grabie |
5:1 |
Targowianka Targowisko |
2019-09-07 | 17:00 |
28 |
Wiarusy Igołomia |
3:1 |
Tempo Rzeszotary |
2019-09-07 | 17:00 |
kolejka 5: |
29 |
Tempo Rzeszotary |
2:0 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
2019-09-14 | 17:00 |
30 |
Targowianka Targowisko |
1:3 |
Wiarusy Igołomia |
2019-09-15 | 16:00 |
31 |
Śledziejowice Śledziejowice |
2:2 |
Wiślanka Grabie |
2019-09-14 | 16:00 |
32 |
Radziszowianka Radziszów |
4:0 |
Dziecanovia Dziekanowice |
2019-09-15 | 16:00 |
33 |
Raba Dobczyce |
4:4 |
Gdovia Gdów |
2019-09-14 | 11:00 |
34 |
Pasternik Ochojno |
1:4 |
Górnik Wieliczka |
2019-09-15 | 16:00 |
35 |
Orzeł Myślenice |
2:0 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2019-09-14 | 17:00 |
kolejka 6: |
36 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
2:4 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2019-09-21 | 17:00 |
37 |
Górnik Wieliczka |
2:2 |
Orzeł Myślenice |
2019-09-21 | 16:00 |
38 |
Gdovia Gdów |
0:2 |
Pasternik Ochojno |
2019-09-22 | 16:00 |
39 |
Dziecanovia Dziekanowice |
3:0 |
Raba Dobczyce |
2019-09-21 | 16:30 |
40 |
Wiślanka Grabie |
3:2 |
Radziszowianka Radziszów |
2019-09-22 | 17:00 |
41 |
Wiarusy Igołomia |
1:6 |
Śledziejowice Śledziejowice |
2019-09-22 | 16:00 |
42 |
Tempo Rzeszotary |
4:1 |
Targowianka Targowisko |
2019-09-21 | 17:00 |
kolejka 7: |
43 |
Targowianka Targowisko |
2:1 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
2019-09-29 | 14:30 |
44 |
Śledziejowice Śledziejowice |
5:0 |
Tempo Rzeszotary |
2019-09-28 | 16:30 |
45 |
Radziszowianka Radziszów |
2:0 |
Wiarusy Igołomia |
2019-09-28 | 16:00 |
46 |
Raba Dobczyce |
2:1 |
Wiślanka Grabie |
2019-09-28 | 16:00 |
47 |
Pasternik Ochojno |
3:2 |
Dziecanovia Dziekanowice |
2019-09-28 | 16:00 |
48 |
Orzeł Myślenice |
0:1 |
Gdovia Gdów |
2019-09-28 | 16:30 |
49 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2:1 |
Górnik Wieliczka |
2019-09-28 | 16:00 |
kolejka 8: |
50 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
3:2 |
Górnik Wieliczka |
2019-10-05 | 16:00 |
51 |
Gdovia Gdów |
1:0 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2019-10-06 | 15:00 |
52 |
Dziecanovia Dziekanowice |
0:3 |
Orzeł Myślenice |
2019-10-05 | 16:00 |
53 |
Wiślanka Grabie |
4:2 |
Pasternik Ochojno |
2019-10-05 | 16:00 |
54 |
Wiarusy Igołomia |
2:4 |
Raba Dobczyce |
2019-10-06 | 16:00 |
55 |
Tempo Rzeszotary |
2:1 |
Radziszowianka Radziszów |
2019-10-05 | 16:00 |
56 |
Targowianka Targowisko |
0:4 |
Śledziejowice Śledziejowice |
2019-10-05 | 16:00 |
kolejka 9: |
57 |
Śledziejowice Śledziejowice |
5:1 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
2019-10-12 | 15:30 |
58 |
Radziszowianka Radziszów |
6:0 |
Targowianka Targowisko |
2019-10-13 | 15:00 |
59 |
Raba Dobczyce |
1:3 |
Tempo Rzeszotary |
2019-10-12 | 15:30 |
60 |
Pasternik Ochojno |
2:1 |
Wiarusy Igołomia |
2019-10-13 | 15:00 |
61 |
Orzeł Myślenice |
1:1 |
Wiślanka Grabie |
2019-10-13 | 15:30 |
62 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
6:1 |
Dziecanovia Dziekanowice |
2019-10-12 | 15:00 |
63 |
Górnik Wieliczka |
1:1 |
Gdovia Gdów |
2019-10-12 | 15:00 |
kolejka 10: |
64 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
1:1 |
Gdovia Gdów |
2019-10-19 | 15:00 |
65 |
Dziecanovia Dziekanowice |
2:1 |
Górnik Wieliczka |
2019-10-19 | 13:00 |
66 |
Wiślanka Grabie |
4:1 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2019-10-20 | 15:00 |
67 |
Wiarusy Igołomia |
0:4 |
Orzeł Myślenice |
2019-10-19 | 15:30 |
68 |
Tempo Rzeszotary |
3:0 |
Pasternik Ochojno |
2019-10-19 | 15:00 |
69 |
Targowianka Targowisko |
0:1 |
Raba Dobczyce |
2019-10-19 | 15:00 |
70 |
Śledziejowice Śledziejowice |
4:0 |
Radziszowianka Radziszów |
2019-10-19 | 15:00 |
kolejka 11: |
71 |
Radziszowianka Radziszów |
0:1 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
2019-10-27 | 14:00 |
72 |
Raba Dobczyce |
0:3 |
Śledziejowice Śledziejowice |
2019-10-26 | 15:00 |
73 |
Pasternik Ochojno |
0:2 |
Targowianka Targowisko |
2019-10-27 | 14:00 |
74 |
Orzeł Myślenice |
3:1 |
Tempo Rzeszotary |
2019-10-26 | 15:00 |
75 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2:5 |
Wiarusy Igołomia |
2019-10-26 | 15:00 |
76 |
Górnik Wieliczka |
1:2 |
Wiślanka Grabie |
2019-10-26 | 14:00 |
77 |
Gdovia Gdów |
1:1 |
Dziecanovia Dziekanowice |
2019-10-26 | 15:00 |
kolejka 12: |
78 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
1:4 |
Dziecanovia Dziekanowice |
2019-11-03 | 14:00 |
79 |
Wiślanka Grabie |
4:0 |
Gdovia Gdów |
2019-11-03 | 13:00 |
80 |
Wiarusy Igołomia |
4:2 |
Górnik Wieliczka |
2019-11-03 | 14:00 |
81 |
Tempo Rzeszotary |
0:2 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2019-11-02 | 14:00 |
82 |
Targowianka Targowisko |
7:1 |
Orzeł Myślenice |
2019-11-03 | 14:00 |
83 |
Śledziejowice Śledziejowice |
5:0 |
Pasternik Ochojno |
2019-11-02 | 14:00 |
84 |
Radziszowianka Radziszów |
3:1 |
Raba Dobczyce |
2019-11-02 | 14:00 |
kolejka 13: |
85 |
Raba Dobczyce |
3:4 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
2019-11-09 | 13:30 |
86 |
Pasternik Ochojno |
1:4 |
Radziszowianka Radziszów |
2019-11-10 | 14:00 |
87 |
Orzeł Myślenice |
0:4 |
Śledziejowice Śledziejowice |
2019-11-09 | 14:00 |
88 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
7:1 |
Targowianka Targowisko |
2019-11-09 | 14:00 |
89 |
Górnik Wieliczka |
1:0 |
Tempo Rzeszotary |
2019-11-09 | 13:00 |
90 |
Gdovia Gdów |
3:3 |
Wiarusy Igołomia |
2019-11-09 | 13:00 |
91 |
Dziecanovia Dziekanowice |
0:1 |
Wiślanka Grabie |
2019-11-09 | 14:00 |
kolejka 14: |
1 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
|
Wiślanka Grabie |
2020-03-21 | 15:00 |
2 |
Dziecanovia Dziekanowice |
|
Wiarusy Igołomia |
2020-03-21 | 15:00 |
3 |
Gdovia Gdów |
|
Tempo Rzeszotary |
2020-03-21 | 15:00 |
4 |
Górnik Wieliczka |
|
Targowianka Targowisko |
2020-03-22 | 15:30 |
5 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
|
Śledziejowice Śledziejowice |
2020-03-21 | 15:00 |
6 |
Orzeł Myślenice |
|
Radziszowianka Radziszów |
2020-03-21 | 15:00 |
7 |
Pasternik Ochojno |
|
Raba Dobczyce |
2020-03-21 | 14:00 |
kolejka 15: |
8 |
Pasternik Ochojno |
|
BŁĘKITNI BODZANÓW |
2020-03-29 | 15:00 |
9 |
Raba Dobczyce |
|
Orzeł Myślenice |
2020-03-28 | 15:30 |
10 |
Radziszowianka Radziszów |
|
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2020-03-28 | 15:00 |
11 |
Śledziejowice Śledziejowice |
|
Górnik Wieliczka |
2020-03-28 | 15:00 |
12 |
Targowianka Targowisko |
|
Gdovia Gdów |
2020-03-29 | 16:00 |
13 |
Tempo Rzeszotary |
|
Dziecanovia Dziekanowice |
2020-03-28 | 15:00 |
14 |
Wiarusy Igołomia |
|
Wiślanka Grabie |
2020-03-29 | 16:00 |
kolejka 16: |
15 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
|
Wiarusy Igołomia |
2020-04-04 | 16:00 |
16 |
Wiślanka Grabie |
|
Tempo Rzeszotary |
2020-04-05 | 16:00 |
17 |
Dziecanovia Dziekanowice |
|
Targowianka Targowisko |
2020-04-04 | 16:00 |
18 |
Gdovia Gdów |
|
Śledziejowice Śledziejowice |
2020-04-04 | 16:00 |
19 |
Górnik Wieliczka |
|
Radziszowianka Radziszów |
2020-04-05 | 15:30 |
20 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
|
Raba Dobczyce |
2020-04-04 | 16:00 |
21 |
Orzeł Myślenice |
|
Pasternik Ochojno |
2020-04-04 | 16:00 |
kolejka 17: |
22 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
|
Orzeł Myślenice |
2020-04-11 | 16:00 |
23 |
Pasternik Ochojno |
|
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2020-04-11 | 14:00 |
24 |
Raba Dobczyce |
|
Górnik Wieliczka |
2020-04-11 | 15:00 |
25 |
Radziszowianka Radziszów |
|
Gdovia Gdów |
2020-04-11 | 11:00 |
26 |
Śledziejowice Śledziejowice |
|
Dziecanovia Dziekanowice |
2020-04-11 | 16:00 |
27 |
Targowianka Targowisko |
|
Wiślanka Grabie |
2020-04-11 | |
28 |
Tempo Rzeszotary |
|
Wiarusy Igołomia |
2020-04-11 | 16:00 |
kolejka 18: |
29 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
|
Tempo Rzeszotary |
2020-04-18 | 16:00 |
30 |
Wiarusy Igołomia |
|
Targowianka Targowisko |
2020-04-18 | 17:00 |
31 |
Wiślanka Grabie |
|
Śledziejowice Śledziejowice |
2020-04-19 | 17:00 |
32 |
Dziecanovia Dziekanowice |
|
Radziszowianka Radziszów |
2020-04-18 | 17:00 |
33 |
Gdovia Gdów |
|
Raba Dobczyce |
2020-04-19 | 17:00 |
34 |
Górnik Wieliczka |
|
Pasternik Ochojno |
2020-04-18 | 15:30 |
35 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
|
Orzeł Myślenice |
2020-04-19 | 16:00 |
kolejka 19: |
36 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
|
BŁĘKITNI BODZANÓW |
2020-04-25 | 17:00 |
37 |
Orzeł Myślenice |
|
Górnik Wieliczka |
2020-04-25 | 17:00 |
38 |
Pasternik Ochojno |
|
Gdovia Gdów |
2020-04-26 | 16:30 |
39 |
Raba Dobczyce |
|
Dziecanovia Dziekanowice |
2020-04-25 | 17:00 |
40 |
Radziszowianka Radziszów |
|
Wiślanka Grabie |
2020-04-26 | 15:00 |
41 |
Śledziejowice Śledziejowice |
|
Wiarusy Igołomia |
2020-04-25 | 16:30 |
42 |
Targowianka Targowisko |
|
Tempo Rzeszotary |
2020-04-25 | 16:00 |
kolejka 20: |
43 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
|
Targowianka Targowisko |
2020-05-03 | 17:00 |
44 |
Tempo Rzeszotary |
|
Śledziejowice Śledziejowice |
2020-05-02 | 16:00 |
45 |
Wiarusy Igołomia |
|
Radziszowianka Radziszów |
2020-05-02 | 17:00 |
46 |
Wiślanka Grabie |
|
Raba Dobczyce |
2020-05-03 | 17:00 |
47 |
Dziecanovia Dziekanowice |
|
Pasternik Ochojno |
2020-05-03 | 17:00 |
48 |
Gdovia Gdów |
|
Orzeł Myślenice |
2020-04-30 | 17:00 |
49 |
Górnik Wieliczka |
|
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2020-05-02 | 18:00 |
kolejka 21: |
50 |
Górnik Wieliczka |
|
BŁĘKITNI BODZANÓW |
2020-05-09 | 18:00 |
51 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
|
Gdovia Gdów |
2020-05-10 | 17:00 |
52 |
Orzeł Myślenice |
|
Dziecanovia Dziekanowice |
2020-05-09 | 17:00 |
53 |
Pasternik Ochojno |
|
Wiślanka Grabie |
2020-05-10 | 16:00 |
54 |
Raba Dobczyce |
|
Wiarusy Igołomia |
2020-05-09 | 17:00 |
55 |
Radziszowianka Radziszów |
|
Tempo Rzeszotary |
2020-05-10 | 16:00 |
56 |
Śledziejowice Śledziejowice |
|
Targowianka Targowisko |
2020-05-09 | 17:00 |
kolejka 22: |
57 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
|
Śledziejowice Śledziejowice |
2020-05-16 | 17:00 |
58 |
Targowianka Targowisko |
|
Radziszowianka Radziszów |
2020-05-16 | |
59 |
Tempo Rzeszotary |
|
Raba Dobczyce |
2020-05-16 | 17:00 |
60 |
Wiarusy Igołomia |
|
Pasternik Ochojno |
2020-05-17 | 16:30 |
61 |
Wiślanka Grabie |
|
Orzeł Myślenice |
2020-05-17 | 17:00 |
62 |
Dziecanovia Dziekanowice |
|
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2020-05-16 | |
63 |
Gdovia Gdów |
|
Górnik Wieliczka |
2020-05-16 | 17:00 |
kolejka 23: |
64 |
Gdovia Gdów |
|
BŁĘKITNI BODZANÓW |
2020-05-23 | 17:00 |
65 |
Górnik Wieliczka |
|
Dziecanovia Dziekanowice |
2020-05-26 | 17:30 |
66 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
|
Wiślanka Grabie |
2020-05-23 | 18:00 |
67 |
Orzeł Myślenice |
|
Wiarusy Igołomia |
2020-05-24 | 16:00 |
68 |
Pasternik Ochojno |
|
Tempo Rzeszotary |
2020-05-24 | 16:30 |
69 |
Raba Dobczyce |
|
Targowianka Targowisko |
2020-05-24 | 17:00 |
70 |
Radziszowianka Radziszów |
|
Śledziejowice Śledziejowice |
2020-05-24 | 16:00 |
kolejka 24: |
71 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
|
Radziszowianka Radziszów |
2020-05-30 | 18:00 |
72 |
Śledziejowice Śledziejowice |
|
Raba Dobczyce |
2020-05-30 | 18:00 |
73 |
Targowianka Targowisko |
|
Pasternik Ochojno |
2020-05-30 | 17:00 |
74 |
Tempo Rzeszotary |
|
Orzeł Myślenice |
2020-05-30 | 17:00 |
75 |
Wiarusy Igołomia |
|
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2020-05-30 | 17:00 |
76 |
Wiślanka Grabie |
|
Górnik Wieliczka |
2020-05-31 | 18:00 |
77 |
Dziecanovia Dziekanowice |
|
Gdovia Gdów |
2020-05-30 | 18:00 |
kolejka 25: |
78 |
Dziecanovia Dziekanowice |
|
BŁĘKITNI BODZANÓW |
2020-06-06 | 18:00 |
79 |
Gdovia Gdów |
|
Wiślanka Grabie |
2020-06-06 | 18:00 |
80 |
Górnik Wieliczka |
|
Wiarusy Igołomia |
2020-06-06 | 17:30 |
81 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
|
Tempo Rzeszotary |
2020-06-06 | 17:00 |
82 |
Orzeł Myślenice |
|
Targowianka Targowisko |
2020-06-06 | 18:00 |
83 |
Pasternik Ochojno |
|
Śledziejowice Śledziejowice |
2020-06-07 | 17:00 |
84 |
Raba Dobczyce |
|
Radziszowianka Radziszów |
2020-06-06 | 18:00 |
kolejka 26: |
85 |
BŁĘKITNI BODZANÓW |
|
Raba Dobczyce |
2020-06-13 | 17:00 |
86 |
Radziszowianka Radziszów |
|
Pasternik Ochojno |
2020-06-13 | 17:00 |
87 |
Śledziejowice Śledziejowice |
|
Orzeł Myślenice |
2020-06-13 | 18:00 |
88 |
Targowianka Targowisko |
|
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2020-06-13 | |
89 |
Tempo Rzeszotary |
|
Górnik Wieliczka |
2020-06-13 | |
90 |
Wiarusy Igołomia |
|
Gdovia Gdów |
2020-06-13 | |
91 |
Wiślanka Grabie |
|
Dziecanovia Dziekanowice |
2020-06-13 | 18:00 |