Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2014/2015 > Klasa Okręgowa Kraków III
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Górnik Wieliczka 26 53 65-25 16 5 5 13 29 33-10 9 2 2 13 24 32-15 7 3 3
2 Czarni Staniątki 26 49 58-43 15 4 7 13 23 24-22 7 2 4 13 26 34-21 8 2 3
3 Pcimianka Pcim 26 47 54-37 14 5 7 13 29 34-17 9 2 2 13 18 20-20 5 3 5
4 Hejnał Krzyszkowice 26 45 50-44 14 3 9 13 32 34-15 10 2 1 13 13 16-29 4 1 8
5 Gdovia Gdów 26 42 46-41 12 6 8 13 23 27-20 7 2 4 13 19 19-21 5 4 4
6 Raba Dobczyce 26 40 53-39 10 10 6 13 20 24-17 5 5 3 13 20 29-22 5 5 3
7 Wolni Kłaj 26 37 33-30 9 10 7 13 21 19-13 6 3 4 13 16 14-17 3 7 3
8 Dziecanovia Dziekanowice 26 33 51-65 10 3 13 13 23 30-26 7 2 4 13 10 21-39 3 1 9
9 Jordan-Sum Zakliczyn 26 32 35-49 9 5 12 13 21 24-20 6 3 4 13 11 11-29 3 2 8
10 Gościbia Sułkowice 26 31 36-37 8 7 11 13 22 22-12 6 4 3 13 9 14-25 2 3 8
11 LKS Rudnik 26 26 37-56 6 8 12 13 16 21-26 4 4 5 13 10 16-30 2 4 7
12 Orzeł Myślenice 26 26 29-35 5 11 10 13 16 15-16 3 7 3 13 10 14-19 2 4 7
13 Rokita Kornatka 26 25 37-54 6 7 13 13 13 24-28 3 4 6 13 12 13-26 3 3 7
14 LKS Śledziejowice 26 16 25-54 4 4 18 13 8 11-25 2 2 9 13 8 14-29 2 2 9
Od 2 maja 2015 Dziecanovia rozgrywa mecze w Rudniku k. Dziekanowic
kolejka 1 (16-08-2014/17-08-2014):
1 Rokita Kornatka 4-2 Gościbia Sułkowice 2014-08-17 17:00
2 Orzeł Myślenice 1-1 Raba Dobczyce 2014-08-27 17:30
Zmiana gospodarza i zmiana dnia z 16 na 27 sierpnia (środa), godzina bez zmian.
3 Wolni Kłaj 3-0 LKS Śledziejowice 2014-08-16 17:00
4 Pcimianka Pcim 6-0 LKS Rudnik 2014-08-17 17:00
5 Czarni Staniątki 0-4 Gdovia Gdów 2014-08-16 11:00
Zmiana godziny z 17:30 na 11:00
6 Jordan-Sum Zakliczyn 5-1 Dziecanovia Dziekanowice 2014-08-17 17:00
7 Górnik Wieliczka 4-0 Hejnał Krzyszkowice 2014-08-16 17:30
kolejka 2 (23-08-2014/24-08-2014):
8 Gościbia Sułkowice 3-0 Hejnał Krzyszkowice 2014-08-23 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
9 Dziecanovia Dziekanowice 1-4 Górnik Wieliczka 2014-08-23 17:30
10 Gdovia Gdów 0-2 Jordan-Sum Zakliczyn 2014-08-24 17:30
11 Pcimianka Pcim 3-0 Czarni Staniątki 2014-08-24 17:00
12 LKS Śledziejowice 1-2 LKS Rudnik 2014-08-23 17:30
13 Orzeł Myślenice 1-1 Wolni Kłaj 2014-08-23 17:30
14 Rokita Kornatka 3-3 Raba Dobczyce 2014-08-24 17:00
kolejka 3 (30-08-2014/31-08-2014):
15 Raba Dobczyce 1-1 Gościbia Sułkowice 2014-08-30 17:00
16 Wolni Kłaj 1-2 Rokita Kornatka 2014-08-31 17:00
17 LKS Rudnik 0-0 Orzeł Myślenice 2014-08-31 17:00
18 Czarni Staniątki 3-1 LKS Śledziejowice 2014-08-30 17:00
Mecz w Śledziejowicach z powodu zalania boiska w Staniątkach; gospodarzem Czarni
19 Jordan-Sum Zakliczyn 2-0 Pcimianka Pcim 2014-08-31 17:00
20 Górnik Wieliczka 1-2 Gdovia Gdów 2014-08-30 17:00
21 Hejnał Krzyszkowice 4-3 Dziecanovia Dziekanowice 2014-08-31 17:00
Zmiana dnia z 30.08 na 31.08 i godziny z 16:00 na 17:00
kolejka 4 (06-09-2014/07-09-2014):
22 Gościbia Sułkowice 4-2 Dziecanovia Dziekanowice 2014-09-06 17:00
23 Gdovia Gdów 3-0 Hejnał Krzyszkowice 2014-09-07 14:00
Zmiana godziny z 17:00 na 14:00
24 Pcimianka Pcim 1-4 Górnik Wieliczka 2014-09-06 16:30
25 LKS Śledziejowice 3-0 Jordan-Sum Zakliczyn 2014-09-06 17:00
Na boisku 0-1, po weryfikacji 3-0 w.o.
26 Orzeł Myślenice 1-3 Czarni Staniątki 2014-09-06 17:00
27 Rokita Kornatka 1-1 LKS Rudnik 2014-09-07 17:00
28 Raba Dobczyce 3-1 Wolni Kłaj 2014-09-06 17:00
kolejka 5 (13-09-2014/14-09-2014):
29 Wolni Kłaj 1-0 Gościbia Sułkowice 2014-09-13 16:30
30 LKS Rudnik 1-6 Raba Dobczyce 2014-09-14 16:00
31 Czarni Staniątki 5-1 Rokita Kornatka 2014-09-14 16:30
Zmiana z 13.09 na 14.09, godzina bez zmian.
32 Jordan-Sum Zakliczyn 0-0 Orzeł Myślenice 2014-09-14 16:30
33 Górnik Wieliczka 2-1 LKS Śledziejowice 2014-09-13 16:30
34 Hejnał Krzyszkowice 3-2 Pcimianka Pcim 2014-09-14 11:00
35 Dziecanovia Dziekanowice 0-1 Gdovia Gdów 2014-09-14 16:30
kolejka 6 (20-09-2014/21-09-2014):
36 Gościbia Sułkowice 1-1 Gdovia Gdów 2014-09-20 11:00
Zmiana godziny - z 16:30 na 11:00
37 Pcimianka Pcim 4-2 Dziecanovia Dziekanowice 2014-09-21 15:00
Zmiana godziny z 16:30 na 15:00
38 LKS Śledziejowice 1-2 Hejnał Krzyszkowice 2014-09-20 16:30
39 Orzeł Myślenice 1-0 Górnik Wieliczka 2014-09-20 16:30
40 Rokita Kornatka 1-2 Jordan-Sum Zakliczyn 2014-10-08 20:30
21.09 mecz nie odbył się, boisko nie nadawało się do gry; nowy termin: 8.10.2014 (sztuczne boisko w Myślenicach)
41 Raba Dobczyce 4-4 Czarni Staniątki 2014-09-20 16:30
42 Wolni Kłaj 3-1 LKS Rudnik 2014-09-21 16:30
kolejka 7 (27-09-2014/28-09-2014):
43 LKS Rudnik 4-1 Gościbia Sułkowice 2014-09-28 14:00
44 Czarni Staniątki 0-0 Wolni Kłaj 2014-10-14 18:15
27.09 mecz nie odbył się, boisko nie nadawało się do gry; nowy termin: 14.10.2014 (sztuczna murawa Nadwiślanu Kraków)
45 Jordan-Sum Zakliczyn 1-4 Raba Dobczyce 2014-09-28 16:00
Zmiana dnia z 27.09 na 28.09
46 Górnik Wieliczka 5-0 Rokita Kornatka 2014-09-28 15:00
Zmiana z 27.09 na 28.09.2014
47 Hejnał Krzyszkowice 3-0 Orzeł Myślenice 2014-09-28 11:00
48 Dziecanovia Dziekanowice 5-2 LKS Śledziejowice 2014-09-27 16:00
49 Gdovia Gdów 0-1 Pcimianka Pcim 2014-09-28 16:00
kolejka 8 (04-10-2014/05-10-2014):
50 Gościbia Sułkowice 0-1 Pcimianka Pcim 2014-10-04 11:00
Zmiana godziny - z 16:00 na 11:00
51 LKS Śledziejowice 1-2 Gdovia Gdów 2014-10-04 16:00
52 Orzeł Myślenice 2-3 Dziecanovia Dziekanowice 2014-10-04 16:00
53 Rokita Kornatka 2-3 Hejnał Krzyszkowice 2014-10-05 15:00
54 Raba Dobczyce 0-2 Górnik Wieliczka 2014-10-04 16:00
55 Wolni Kłaj 0-1 Jordan-Sum Zakliczyn 2014-10-04 16:00
56 LKS Rudnik 0-2 Czarni Staniątki 2014-10-04 16:00
kolejka 9 (11-10-2014/12-10-2014):
57 Czarni Staniątki 2-0 Gościbia Sułkowice 2014-10-11 15:30
58 Jordan-Sum Zakliczyn 3-1 LKS Rudnik 2014-10-12 15:30
59 Górnik Wieliczka 0-1 Wolni Kłaj 2014-10-12 15:00
Zmiana z 11.10 na 12.10.2014
60 Hejnał Krzyszkowice 4-2 Raba Dobczyce 2014-10-12 11:00
61 Dziecanovia Dziekanowice 3-0 Rokita Kornatka 2014-10-12 15:30
62 Gdovia Gdów 3-2 Orzeł Myślenice 2014-10-12 15:30
63 Pcimianka Pcim 3-1 LKS Śledziejowice 2014-10-11 11:00
kolejka 10 (18-10-2014/19-10-2014):
64 Gościbia Sułkowice 0-1 LKS Śledziejowice 2014-10-18 15:00
65 Orzeł Myślenice 0-0 Pcimianka Pcim 2014-10-18 15:00
66 Rokita Kornatka 0-3 Gdovia Gdów 2014-10-19 15:00
67 Raba Dobczyce 2-2 Dziecanovia Dziekanowice 2014-10-18 15:00
68 Wolni Kłaj 1-2 Hejnał Krzyszkowice 2014-10-18 15:00
69 LKS Rudnik 1-1 Górnik Wieliczka 2014-10-18 15:00
70 Czarni Staniątki 2-1 Jordan-Sum Zakliczyn 2014-10-18 15:00
kolejka 11 (25-10-2014/26-10-2014):
71 Jordan-Sum Zakliczyn 4-1 Gościbia Sułkowice 2014-10-25 15:00
72 Górnik Wieliczka 3-2 Czarni Staniątki 2014-10-26 14:00
Zmiana z 25.10 na 26.10.2014
73 Hejnał Krzyszkowice 2-1 LKS Rudnik 2014-10-26 11:00
Zmiana miejsca - sztuczne boisko w Myślenicach
74 Dziecanovia Dziekanowice 5-1 Wolni Kłaj 2014-10-25 15:00
75 Gdovia Gdów 2-2 Raba Dobczyce 2014-10-26 14:00
76 Pcimianka Pcim 0-1 Rokita Kornatka 2014-10-25 15:00
Zmiana z 26.10 na 25.10.2014
77 LKS Śledziejowice 1-0 Orzeł Myślenice 2014-10-25 14:00
Zmiana godziny z 15:00 na 14:00
kolejka 12 (01-11-2014/02-11-2014):
78 Gościbia Sułkowice 1-0 Orzeł Myślenice 2014-11-02 14:00
79 Rokita Kornatka 3-2 LKS Śledziejowice 2014-11-02 14:00
80 Raba Dobczyce 0-1 Pcimianka Pcim 2014-11-02 14:00
81 Wolni Kłaj 1-1 Gdovia Gdów 2014-11-02 14:00
82 LKS Rudnik 2-1 Dziecanovia Dziekanowice 2014-11-02 14:00
83 Czarni Staniątki 3-2 Hejnał Krzyszkowice 2014-11-02 14:00
84 Jordan-Sum Zakliczyn 0-3 Górnik Wieliczka 2014-11-02 11:00
Zmiana godziny - z 14:00 na 11:00
kolejka 13 (08-11-2014/09-11-2014):
85 Górnik Wieliczka 3-0 Gościbia Sułkowice 2014-11-08 13:30
86 Hejnał Krzyszkowice 5-0 Jordan-Sum Zakliczyn 2014-11-08 13:30
Zmiana z 9.11 na 8.11.2014
87 Dziecanovia Dziekanowice 1-6 Czarni Staniątki 2014-11-09 13:30
88 Gdovia Gdów 4-1 LKS Rudnik 2014-11-09 13:30
89 Pcimianka Pcim 5-2 Wolni Kłaj 2014-11-09 13:30
90 LKS Śledziejowice 1-2 Raba Dobczyce 2014-11-08 13:30
91 Orzeł Myślenice 1-1 Rokita Kornatka 2014-11-08 13:30
kolejka 14 (28-03-2015/29-03-2015):
92 Gościbia Sułkowice 2-0 Rokita Kornatka 2015-03-28 15:30
93 Raba Dobczyce 4-2 Orzeł Myślenice 2015-03-28 15:30
94 LKS Śledziejowice 0-0 Wolni Kłaj 2015-03-28 15:30
95 LKS Rudnik 1-3 Pcimianka Pcim 2015-03-29 16:00
96 Gdovia Gdów 1-4 Czarni Staniątki 2015-03-29 16:00
97 Dziecanovia Dziekanowice 1-1 Jordan-Sum Zakliczyn 2015-03-29 16:00
98 Hejnał Krzyszkowice 2-1 Górnik Wieliczka 2015-03-29 11:00
kolejka 15 (04-04-2015/05-04-2015):
99 Hejnał Krzyszkowice 0-1 Gościbia Sułkowice 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015
100 Górnik Wieliczka 6-0 Dziecanovia Dziekanowice 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015
101 Jordan-Sum Zakliczyn 4-2 Gdovia Gdów 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015
102 Czarni Staniątki 1-1 Pcimianka Pcim 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015
103 LKS Rudnik 1-4 LKS Śledziejowice 2015-04-04 16:00
Zmiana boiska - sztuczna nawierzchnia Garbarni Kraków
104 Wolni Kłaj 1-0 Orzeł Myślenice 2015-04-06 16:00
105 Raba Dobczyce 2-1 Rokita Kornatka 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015
kolejka 16 (11-04-2015/12-04-2015):
106 Gościbia Sułkowice 2-0 Raba Dobczyce 2015-04-11 16:30
107 Rokita Kornatka 0-0 Wolni Kłaj 2015-04-11 16:00
108 Orzeł Myślenice 1-1 LKS Rudnik 2015-04-11 16:00
Zmiana boiska - mecz na sztucznej nawierzchni w Myślenicach, ul. Zdrojowa 9
109 LKS Śledziejowice 0-1 Czarni Staniątki 2015-04-11 16:00
110 Pcimianka Pcim 2-1 Jordan-Sum Zakliczyn 2015-04-12 16:00
111 Gdovia Gdów 2-5 Górnik Wieliczka 2015-04-11 16:30
Zmiana z 12.04 na 11.04.2015
112 Dziecanovia Dziekanowice 2-1 Hejnał Krzyszkowice 2015-04-12 17:00
Zmiana godziny z 16:00 na 17:00
kolejka 17 (18-04-2015/19-04-2015):
113 Dziecanovia Dziekanowice 2-1 Gościbia Sułkowice 2015-04-19 17:00
114 Hejnał Krzyszkowice 4-0 Gdovia Gdów 2015-04-19 11:00
115 Górnik Wieliczka 3-1 Pcimianka Pcim 2015-04-18 17:00
116 Jordan-Sum Zakliczyn 2-1 LKS Śledziejowice 2015-04-19 16:00
117 Czarni Staniątki 1-4 Orzeł Myślenice 2015-04-18 17:00
118 LKS Rudnik 2-2 Rokita Kornatka 2015-04-19 16:00
119 Wolni Kłaj 1-1 Raba Dobczyce 2015-04-19 16:30
kolejka 18 (25-04-2015/26-04-2015):
120 Gościbia Sułkowice 1-1 Wolni Kłaj 2015-04-25 17:00
121 Raba Dobczyce 1-2 LKS Rudnik 2015-04-25 17:00
122 Rokita Kornatka 1-2 Czarni Staniątki 2015-04-25 16:30
123 Orzeł Myślenice 2-1 Jordan-Sum Zakliczyn 2015-04-25 17:00
124 LKS Śledziejowice 0-3 Górnik Wieliczka 2015-04-25 17:00
Na boisku 0-0, po weryfikacji 0-3 w.o.
125 Pcimianka Pcim 3-2 Hejnał Krzyszkowice 2015-04-26 16:30
126 Gdovia Gdów 3-1 Dziecanovia Dziekanowice 2015-04-26 17:00
kolejka 19 (02-05-2015/03-05-2015):
127 Gdovia Gdów 1-0 Gościbia Sułkowice 2015-05-03 17:00
128 Dziecanovia Dziekanowice 3-2 Pcimianka Pcim 2015-05-02 16:00
Zmiana z 3.05 na 2.05.2015, mecz w Rudniku k. Dziekanowic
129 Hejnał Krzyszkowice 1-1 LKS Śledziejowice 2015-05-03 11:00
130 Górnik Wieliczka 1-1 Orzeł Myślenice 2015-05-03 17:00
Zmiana z 2.05 na 3.05.2015
131 Jordan-Sum Zakliczyn 0-2 Rokita Kornatka 2015-05-03 17:00
132 Czarni Staniątki 1-3 Raba Dobczyce 2015-05-02 17:00
133 LKS Rudnik 0-3 Wolni Kłaj 2015-05-01 13:00
Zmiana z 2.05 na 1.05.2015
kolejka 20 (09-05-2015/10-05-2015):
134 Gościbia Sułkowice 1-1 LKS Rudnik 2015-05-09 17:00
Zmiana godziny z 17:30 na 17:00
135 Wolni Kłaj 2-3 Czarni Staniątki 2015-05-10 17:00
136 Raba Dobczyce 5-1 Jordan-Sum Zakliczyn 2015-05-09 17:30
137 Rokita Kornatka 2-2 Górnik Wieliczka 2015-05-09 17:00
138 Orzeł Myślenice 1-2 Hejnał Krzyszkowice 2015-05-09 17:00
139 LKS Śledziejowice 0-3 Dziecanovia Dziekanowice 2015-05-09 17:00
140 Pcimianka Pcim 3-1 Gdovia Gdów 2015-05-10 16:30
kolejka 21 (16-05-2015/17-05-2015):
141 Pcimianka Pcim 1-1 Gościbia Sułkowice 2015-05-16 11:00
Zmiana godziny z 16:00 na 11:00
142 Gdovia Gdów 5-0 LKS Śledziejowice 2015-05-17 17:30
Na boisku 5-0, po weryfikacji 5-0 w.o.
143 Dziecanovia Dziekanowice 3-2 Orzeł Myślenice 2015-05-17 17:30
144 Hejnał Krzyszkowice 2-1 Rokita Kornatka 2015-05-16 17:30
Zmiana z 17.05 na 16.05.2015
145 Górnik Wieliczka 0-0 Raba Dobczyce 2015-05-16 17:00
146 Jordan-Sum Zakliczyn 0-2 Wolni Kłaj 2015-05-17 17:30
147 Czarni Staniątki 2-1 LKS Rudnik 2015-05-16 17:30
kolejka 22 (23-05-2015/24-05-2015):
148 Gościbia Sułkowice 0-3 Czarni Staniątki 2015-05-23 17:00
Zmiana godziny z 18:00 na 17:00
149 LKS Rudnik 1-1 Jordan-Sum Zakliczyn 2015-05-24 16:00
150 Wolni Kłaj 2-1 Górnik Wieliczka 2015-05-24 17:00
151 Raba Dobczyce 2-0 Hejnał Krzyszkowice 2015-05-23 18:00
152 Rokita Kornatka 2-3 Dziecanovia Dziekanowice 2015-05-23 17:00
153 Orzeł Myślenice 1-1 Gdovia Gdów 2015-05-23 17:00
154 LKS Śledziejowice 2-5 Pcimianka Pcim 2015-05-24 17:00
Zmiana z 23.05 na 24.05.2015
kolejka 23 (30-05-2015/31-05-2015):
155 LKS Śledziejowice 0-4 Gościbia Sułkowice 2015-05-30 17:00
156 Pcimianka Pcim 0-0 Orzeł Myślenice 2015-05-31 16:30
157 Gdovia Gdów 2-1 Rokita Kornatka 2015-05-31 18:00
158 Dziecanovia Dziekanowice 2-3 Raba Dobczyce 2015-05-30 18:00
Zmiana z 31.05 na 30.05.2015
159 Hejnał Krzyszkowice 1-1 Wolni Kłaj 2015-05-31 11:00
160 Górnik Wieliczka 3-2 LKS Rudnik 2015-05-30 17:00
161 Jordan-Sum Zakliczyn 2-2 Czarni Staniątki 2015-05-31 18:00
kolejka 24 (06-06-2015/07-06-2015):
162 Gościbia Sułkowice 5-0 Jordan-Sum Zakliczyn 2015-06-07 17:00
Zmiana godziny z 18:00 na 17:00
163 Czarni Staniątki 1-4 Górnik Wieliczka 2015-06-06 18:00
164 LKS Rudnik 3-1 Hejnał Krzyszkowice 2015-06-07 16:00
165 Wolni Kłaj 2-0 Dziecanovia Dziekanowice 2015-06-04 17:00
Zmiana z 7.06 na 4.06.2015
166 Raba Dobczyce 0-0 Gdovia Gdów 2015-06-06 18:00
167 Rokita Kornatka 4-2 Pcimianka Pcim 2015-06-06 17:30
168 Orzeł Myślenice 1-0 LKS Śledziejowice 2015-06-07 18:00
kolejka 25 (13-06-2015/14-06-2015):
169 Orzeł Myślenice 2-2 Gościbia Sułkowice 2015-06-14 18:00
170 LKS Śledziejowice 1-1 Rokita Kornatka 2015-06-14 17:00
Zmiana z 13.06 na 14.06.2015
171 Pcimianka Pcim 3-2 Raba Dobczyce 2015-06-14 17:00
172 Gdovia Gdów 1-1 Wolni Kłaj 2015-06-14 18:00
173 Dziecanovia Dziekanowice 2-2 LKS Rudnik 2015-06-14 18:00
174 Hejnał Krzyszkowice 3-2 Czarni Staniątki 2015-06-13 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00, a następnie zmiana z 14.06 na 13.06.2015
175 Górnik Wieliczka 2-0 Jordan-Sum Zakliczyn 2015-06-14 17:00
Zmiana z 13.06 na 14.06.2015
kolejka 26 (21-06-2015):
176 Gościbia Sułkowice 2-2 Górnik Wieliczka 2015-06-21 17:00
177 Jordan-Sum Zakliczyn 1-1 Hejnał Krzyszkowice 2015-06-21 17:00
178 Czarni Staniątki 3-0 Dziecanovia Dziekanowice 2015-06-21 17:00
179 LKS Rudnik 5-1 Gdovia Gdów 2015-06-21 17:00
180 Wolni Kłaj 1-1 Pcimianka Pcim 2015-06-21 17:00
181 Raba Dobczyce 0-0 LKS Śledziejowice 2015-06-21 17:00
182 Rokita Kornatka 1-3 Orzeł Myślenice 2015-06-21 17:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty