Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2020/2021 > Klasa Okręgowa Kraków II 2020/2021
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wieczysta Kraków 28 84 216:8 28 0 0 14 42 126:3 14 0 0 14 42 90:5 14 0 0
2 Prądniczanka Kraków 28 68 113:52 21 5 2 14 37 64:23 12 1 1 14 31 49:29 9 4 1
3 AP Kmita Zabierzów 28 60 66:25 18 6 4 14 32 33:11 10 2 2 14 28 33:14 8 4 2
4 Prokocim Kraków 28 59 62:28 19 2 7 14 29 33:14 9 2 3 14 30 29:14 10 0 4
5 Kaszowianka Kaszów 28 43 67:64 12 7 9 14 28 44:29 8 4 2 14 15 23:35 4 3 7
6 Hutnik II Kraków 28 41 86:69 12 5 11 14 21 48:34 6 3 5 14 20 38:35 6 2 6
7 Borek Kraków 28 40 67:79 13 1 14 14 24 32:32 8 0 6 14 16 35:47 5 1 8
8 Skawinka Skawina 28 36 65:85 11 3 14 14 17 35:43 5 2 7 14 19 30:42 6 1 7
9 Orlęta Rudawa 28 34 56:82 10 4 14 14 20 33:35 6 2 6 14 14 23:47 4 2 8
10 Grębałowianka Kraków 28 30 49:102 9 3 16 14 14 29:45 4 2 8 14 16 20:57 5 1 8
11 Bronowianka Kraków 28 27 48:83 8 3 17 14 13 23:42 4 1 9 14 14 25:41 4 2 8
12 Nadwiślan Kraków 28 26 43:82 7 5 16 14 15 22:31 4 3 7 14 11 21:51 3 2 9
13 Piast Wołowice 28 22 39:87 6 4 18 14 10 20:43 3 1 10 14 12 19:44 3 3 8
14 Dąbski Kraków 28 19 42:120 5 4 19 14 9 22:54 2 3 9 14 10 20:66 3 1 10
15 Zwierzyniecki Kraków 28 12 29:82 2 6 20 14 6 12:33 1 3 10 14 6 17:49 1 3 10
kolejka 1:
1 Wieczysta Kraków pauzuje w kolejce -
2 Hutnik II Kraków 4:3 Zwierzyniecki Kraków 2020-08-0817:00
3 Prokocim Kraków 3:1 Orlęta Rudawa 2020-08-0817:00
4 Prądniczanka Kraków 7:2 Skawinka Skawina 2020-08-0811:00
5 Kaszowianka Kaszów 3:1 Nadwiślan Kraków 2020-08-0914:00
6 Bronowianka Kraków 2:3 Dąbski Kraków 2020-08-0817:00
7 Grębałowianka Kraków 1:6 Borek Kraków 2020-08-0817:30
8 Piast Wołowice 0:4 AP Kmita Zabierzów 2020-08-0915:00
kolejka 2:
9 AP Kmita Zabierzów pauzuje w kolejce -
10 Borek Kraków 3:1 Piast Wołowice 2020-08-1218:00
11 Dąbski Kraków 3:6 Grębałowianka Kraków 2020-08-1217:30
12 Nadwiślan Kraków 1:0 Bronowianka Kraków 2020-08-1218:00
13 Skawinka Skawina 4:1 Kaszowianka Kaszów 2020-08-1218:00
14 Orlęta Rudawa 0:7 Prądniczanka Kraków 2020-08-2617:30
15 Zwierzyniecki Kraków 0:3 Prokocim Kraków 2020-09-0917:00
16 Wieczysta Kraków 3:0 Hutnik II Kraków 2020-08-1218:00
kolejka 3:
17 Hutnik II Kraków pauzuje w kolejce -
18 Prokocim Kraków 1:3 Wieczysta Kraków 2020-08-1517:30
19 Prądniczanka Kraków 3:1 Zwierzyniecki Kraków 2020-08-1511:00
20 Kaszowianka Kaszów 3:3 Orlęta Rudawa 2020-08-1617:00
21 Bronowianka Kraków 0:3 Skawinka Skawina 2020-08-1511:00
22 Grębałowianka Kraków 3:0 Nadwiślan Kraków 2020-08-1617:00
23 Piast Wołowice 3:4 Dąbski Kraków 2020-08-1616:00
24 AP Kmita Zabierzów 5:0 Borek Kraków 2020-08-1517:00
kolejka 4:
25 Borek Kraków pauzuje w kolejce -
26 Dąbski Kraków 0:4 AP Kmita Zabierzów 2020-09-2316:00
27 Nadwiślan Kraków 1:3 Piast Wołowice 2020-08-2317:00
28 Skawinka Skawina 6:0 Grębałowianka Kraków 2020-08-2217:00
29 Orlęta Rudawa 4:0 Bronowianka Kraków 2020-09-0917:30
30 Zwierzyniecki Kraków 1:0 Kaszowianka Kaszów 2020-08-2217:30
31 Wieczysta Kraków 7:0 Prądniczanka Kraków 2020-08-2211:00
32 Hutnik II Kraków 1:3 Prokocim Kraków 2020-11-1111:00
kolejka 5:
33 Prokocim Kraków pauzuje w kolejce -
34 Prądniczanka Kraków 7:0 Hutnik II Kraków 2020-08-2911:00
35 Kaszowianka Kaszów 1:11 Wieczysta Kraków 2020-08-3014:00
36 Bronowianka Kraków 7:1 Zwierzyniecki Kraków 2020-08-2911:00
37 Grębałowianka Kraków 5:1 Orlęta Rudawa 2020-08-3017:00
38 Piast Wołowice 0:3 Skawinka Skawina 2020-08-3016:00
39 AP Kmita Zabierzów 2:0 Nadwiślan Kraków 2020-08-2917:00
40 Borek Kraków 7:1 Dąbski Kraków 2020-08-2911:00
kolejka 6:
41 Dąbski Kraków pauzuje w kolejce -
42 Nadwiślan Kraków 1:2 Borek Kraków 2020-09-0517:00
43 Skawinka Skawina 2:4 AP Kmita Zabierzów 2020-09-0515:00
44 Orlęta Rudawa 3:3 Piast Wołowice 2020-09-0612:00
45 Zwierzyniecki Kraków 0:1 Grębałowianka Kraków 2020-09-0517:00
46 Wieczysta Kraków 7:0 Bronowianka Kraków 2020-09-0511:00
47 Hutnik II Kraków 2:2 Kaszowianka Kaszów 2020-09-0616:00
48 Prokocim Kraków 1:2 Prądniczanka Kraków 2020-09-0517:00
kolejka 7:
49 Prądniczanka Kraków pauzuje w kolejce -
50 Kaszowianka Kaszów 1:2 Prokocim Kraków 2020-09-1314:00
51 Bronowianka Kraków 0:6 Hutnik II Kraków 2020-09-1211:00
52 Grębałowianka Kraków 1:12 Wieczysta Kraków 2020-09-1216:00
53 Piast Wołowice 1:0 Zwierzyniecki Kraków 2020-09-1316:00
54 AP Kmita Zabierzów 0:1 Orlęta Rudawa 2020-09-1217:00
55 Borek Kraków 4:2 Skawinka Skawina 2020-09-1211:00
56 Dąbski Kraków 2:5 Nadwiślan Kraków 2020-09-1217:00
kolejka 8:
57 Nadwiślan Kraków pauzuje w kolejce -
58 Skawinka Skawina 2:1 Dąbski Kraków 2020-09-1916:45
59 Orlęta Rudawa 2:1 Borek Kraków 2020-09-1916:00
60 Zwierzyniecki Kraków 0:0 AP Kmita Zabierzów 2020-09-1916:00
61 Wieczysta Kraków 11:1 Piast Wołowice 2020-09-1911:00
62 Hutnik II Kraków 7:0 Grębałowianka Kraków 2020-09-2016:00
63 Prokocim Kraków 3:0 Bronowianka Kraków 2020-09-2016:30
64 Prądniczanka Kraków 3:1 Kaszowianka Kaszów 2020-09-1914:00
kolejka 9:
65 Kaszowianka Kaszów pauzuje w kolejce -
66 Bronowianka Kraków 3:7 Prądniczanka Kraków 2020-09-2611:00
67 Grębałowianka Kraków 2:4 Prokocim Kraków 2020-09-2716:00
68 Piast Wołowice 1:5 Hutnik II Kraków 2020-09-2616:00
69 AP Kmita Zabierzów 0:3 Wieczysta Kraków 2020-09-2616:30
70 Borek Kraków 0:2 Zwierzyniecki Kraków 2020-09-2611:00
71 Dąbski Kraków 4:1 Orlęta Rudawa 2020-09-2616:00
72 Nadwiślan Kraków 1:3 Skawinka Skawina 2020-09-2616:45
kolejka 10:
73 Skawinka Skawina pauzuje w kolejce -
74 Orlęta Rudawa 4:5 Nadwiślan Kraków 2020-10-0412:00
75 Zwierzyniecki Kraków 2:2 Dąbski Kraków 2020-10-0316:00
76 Wieczysta Kraków 13:0 Borek Kraków 2020-10-0311:00
77 Hutnik II Kraków 2:1 AP Kmita Zabierzów 2020-10-0416:00
78 Prokocim Kraków 2:1 Piast Wołowice 2020-10-0316:00
79 Prądniczanka Kraków 6:0 Grębałowianka Kraków 2020-10-0311:00
80 Kaszowianka Kaszów 6:1 Bronowianka Kraków 2020-10-0416:15
kolejka 11:
81 Bronowianka Kraków pauzuje w kolejce -
82 Grębałowianka Kraków 0:3 Kaszowianka Kaszów 2020-10-1115:00
83 Piast Wołowice 1:2 Prądniczanka Kraków 2020-11-1111:00
84 AP Kmita Zabierzów 1:0 Prokocim Kraków 2020-10-1016:00
85 Borek Kraków 2:3 Hutnik II Kraków 2020-10-1011:00
86 Dąbski Kraków 1:6 Wieczysta Kraków 2020-10-1015:30
87 Nadwiślan Kraków 4:2 Zwierzyniecki Kraków 2020-10-1016:00
88 Skawinka Skawina 7:2 Orlęta Rudawa 2020-10-1016:00
kolejka 12:
89 Orlęta Rudawa pauzuje w kolejce -
90 Zwierzyniecki Kraków 1:4 Skawinka Skawina 2020-10-1715:30
91 Wieczysta Kraków 9:0 Nadwiślan Kraków 2020-10-1711:00
92 Hutnik II Kraków 7:2 Dąbski Kraków 2020-10-1815:00
93 Prokocim Kraków 4:1 Borek Kraków 2020-11-1413:30
94 Prądniczanka Kraków 2:2 AP Kmita Zabierzów 2020-10-1711:00
95 Kaszowianka Kaszów 0:0 Piast Wołowice 2020-10-1815:00
96 Bronowianka Kraków 2:4 Grębałowianka Kraków 2020-10-1711:00
kolejka 13:
97 Grębałowianka Kraków pauzuje w kolejce -
98 Piast Wołowice 2:2 Bronowianka Kraków 2020-10-2514:00
99 AP Kmita Zabierzów 3:1 Kaszowianka Kaszów 2020-10-2415:30
100 Borek Kraków 1:8 Prądniczanka Kraków 2020-10-2411:00
101 Dąbski Kraków 0:5 Prokocim Kraków 2020-10-2415:30
102 Nadwiślan Kraków 1:1 Hutnik II Kraków 2020-10-2413:00
103 Skawinka Skawina 1:12 Wieczysta Kraków 2020-10-2512:00
104 Orlęta Rudawa 2:2 Zwierzyniecki Kraków 2020-10-2514:00
kolejka 14:
105 Zwierzyniecki Kraków pauzuje w kolejce -
106 Wieczysta Kraków 14:0 Orlęta Rudawa 2020-10-3111:00
107 Hutnik II Kraków 4:5 Skawinka Skawina 2020-10-3115:45
108 Prokocim Kraków 1:0 Nadwiślan Kraków 2020-10-3114:00
109 Prądniczanka Kraków 9:3 Dąbski Kraków 2020-10-3111:00
110 Kaszowianka Kaszów 5:3 Borek Kraków 2020-10-3114:00
111 Bronowianka Kraków 0:1 AP Kmita Zabierzów 2020-10-3111:00
112 Grębałowianka Kraków 2:3 Piast Wołowice 2020-10-3113:00
kolejka 15:
113 Piast Wołowice pauzuje w kolejce -
114 AP Kmita Zabierzów 3:0 Grębałowianka Kraków 2020-11-0714:00
115 Borek Kraków 2:1 Bronowianka Kraków 2020-11-0711:00
116 Dąbski Kraków 2:1 Kaszowianka Kaszów 2020-11-0714:00
117 Nadwiślan Kraków 1:1 Prądniczanka Kraków 2020-11-0714:00
118 Skawinka Skawina 0:2 Prokocim Kraków 2020-11-0814:00
119 Orlęta Rudawa 6:4 Hutnik II Kraków 2020-11-0714:00
120 Zwierzyniecki Kraków 0:3 Wieczysta Kraków 2020-11-0713:30
kolejka 16:
1 Wieczysta Kraków -
2 Zwierzyniecki Kraków 1:5 Hutnik II Kraków 2021-04-2817:30
3 Orlęta Rudawa 0:3 Prokocim Kraków 2021-04-2817:30
4 Skawinka Skawina 2:3 Prądniczanka Kraków 2021-04-2817:30
5 Nadwiślan Kraków 0:0 Kaszowianka Kaszów 2021-04-2817:30
6 Dąbski Kraków 1:5 Bronowianka Kraków 2021-04-2817:30
7 Borek Kraków 0:2 Grębałowianka Kraków 2021-04-2817:30
8 AP Kmita Zabierzów 3:1 Piast Wołowice 2021-04-2717:30
kolejka 17:
9 AP Kmita Zabierzów pauzuje w kolejce -
10 Piast Wołowice 3:2 Borek Kraków 2021-05-1118:00
11 Grębałowianka Kraków 0:3 Dąbski Kraków 2021-05-1218:00
12 Bronowianka Kraków 2:0 Nadwiślan Kraków 2021-05-1218:00
13 Kaszowianka Kaszów 4:1 Skawinka Skawina 2021-05-1318:00
14 Prądniczanka Kraków 3:2 Orlęta Rudawa 2021-05-1217:00
15 Prokocim Kraków 3:0 Zwierzyniecki Kraków 2021-05-1218:00
16 Hutnik II Kraków 0:2 Wieczysta Kraków 2021-05-1218:00
kolejka 18:
17 Hutnik II Kraków pauzuje w kolejce -
18 Wieczysta Kraków 5:0 Prokocim Kraków 2021-05-2518:00
19 Zwierzyniecki Kraków 2:3 Prądniczanka Kraków 2021-05-2618:00
20 Orlęta Rudawa 0:2 Kaszowianka Kaszów 2021-05-2618:00
21 Skawinka Skawina 2:4 Bronowianka Kraków 2021-05-2518:30
22 Nadwiślan Kraków 4:1 Grębałowianka Kraków 2021-05-2618:00
23 Dąbski Kraków 2:2 Piast Wołowice 2021-05-2618:00
24 Borek Kraków 0:5 AP Kmita Zabierzów 2021-05-2618:00
kolejka 19:
25 Borek Kraków pauzuje w kolejce -
26 AP Kmita Zabierzów 2:0 Dąbski Kraków 2021-06-1518:00
27 Piast Wołowice 2:3 Nadwiślan Kraków 2021-06-1518:00
28 Grębałowianka Kraków 2:4 Skawinka Skawina 2021-06-1618:30
29 Bronowianka Kraków 1:1 Orlęta Rudawa 2021-06-1517:00
30 Kaszowianka Kaszów 6:1 Zwierzyniecki Kraków 2021-06-1518:00
31 Prądniczanka Kraków 0:6 Wieczysta Kraków 2021-06-2219:00
32 Prokocim Kraków 4:1 Hutnik II Kraków 2021-06-1618:00
kolejka 20:
33 Prokocim Kraków pauzuje w kolejce -
34 Hutnik II Kraków 4:6 Prądniczanka Kraków 2021-06-1917:00
35 Wieczysta Kraków 11:0 Kaszowianka Kaszów 2021-06-1911:00
36 Zwierzyniecki Kraków 1:3 Bronowianka Kraków 2021-06-1917:00
37 Orlęta Rudawa 4:0 Grębałowianka Kraków 2021-06-1918:00
38 Skawinka Skawina 4:0 Piast Wołowice 2021-06-1911:00
39 Nadwiślan Kraków 0:6 AP Kmita Zabierzów 2021-06-1918:00
40 Dąbski Kraków 1:8 Borek Kraków 2021-06-1917:00
kolejka 21:
41 Dąbski Kraków pauzuje w kolejce -
42 Borek Kraków 6:0 Nadwiślan Kraków 2021-04-2417:00
43 AP Kmita Zabierzów 6:0 Skawinka Skawina 2021-04-2417:00
44 Piast Wołowice 2:1 Orlęta Rudawa 2021-04-2415:00
45 Grębałowianka Kraków 4:0 Zwierzyniecki Kraków 2021-04-2417:00
46 Bronowianka Kraków 0:7 Wieczysta Kraków 2021-04-2411:00
47 Kaszowianka Kaszów 2:0 Hutnik II Kraków 2021-04-2417:00
48 Prądniczanka Kraków 2:0 Prokocim Kraków 2021-04-2417:00
kolejka 22:
49 Prądniczanka Kraków pauzuje w kolejce -
50 Prokocim Kraków 2:2 Kaszowianka Kaszów 2021-05-0117:00
51 Hutnik II Kraków 3:3 Bronowianka Kraków 2021-05-0217:00
52 Wieczysta Kraków 14:0 Grębałowianka Kraków 2021-05-0111:00
53 Zwierzyniecki Kraków 2:3 Piast Wołowice 2021-05-0117:00
54 Orlęta Rudawa 0:1 AP Kmita Zabierzów 2021-05-0117:00
55 Skawinka Skawina 1:6 Borek Kraków 2021-05-0117:30
56 Nadwiślan Kraków 7:0 Dąbski Kraków 2021-05-0111:00
kolejka 23:
57 Nadwiślan Kraków pauzuje w kolejce -
58 Dąbski Kraków 1:1 Skawinka Skawina 2021-05-0817:00
59 Borek Kraków 3:1 Orlęta Rudawa 2021-05-0817:00
60 AP Kmita Zabierzów 3:1 Zwierzyniecki Kraków 2021-05-0811:00
61 Piast Wołowice 0:7 Wieczysta Kraków 2021-05-0815:00
62 Grębałowianka Kraków 3:2 Hutnik II Kraków 2021-05-0817:30
63 Bronowianka Kraków 0:3 Prokocim Kraków 2021-05-0811:00
64 Kaszowianka Kaszów 2:2 Prądniczanka Kraków 2021-05-0914:00
kolejka 24:
65 Kaszowianka Kaszów pauzuje w kolejce -
66 Prądniczanka Kraków 4:1 Bronowianka Kraków 2021-05-1511:00
67 Prokocim Kraków 1:1 Grębałowianka Kraków 2021-05-1517:00
68 Hutnik II Kraków 3:0 Piast Wołowice 2021-05-1617:00
69 Wieczysta Kraków 4:0 AP Kmita Zabierzów 2021-05-1511:00
70 Zwierzyniecki Kraków 1:3 Borek Kraków 2021-05-1517:00
71 Orlęta Rudawa 3:1 Dąbski Kraków 2021-05-1517:00
72 Skawinka Skawina 2:2 Nadwiślan Kraków 2021-05-1517:00
kolejka 25:
73 Skawinka Skawina pauzuje w kolejce -
74 Nadwiślan Kraków 1:2 Orlęta Rudawa 2021-05-2217:00
75 Dąbski Kraków 2:2 Zwierzyniecki Kraków 2021-05-2217:00
76 Borek Kraków 0:4 Wieczysta Kraków 2021-05-2218:00
77 AP Kmita Zabierzów 2:2 Hutnik II Kraków 2021-05-2217:00
78 Piast Wołowice 1:3 Prokocim Kraków 2021-05-2215:00
79 Grębałowianka Kraków 3:3 Prądniczanka Kraków 2021-05-2217:30
80 Bronowianka Kraków 2:5 Kaszowianka Kaszów 2021-05-2211:00
kolejka 26:
81 Bronowianka Kraków pauzuje w kolejce -
82 Kaszowianka Kaszów 5:1 Grębałowianka Kraków 2021-05-2918:00
83 Prądniczanka Kraków 5:0 Piast Wołowice 2021-05-2911:00
84 Prokocim Kraków 0:1 AP Kmita Zabierzów 2021-05-2917:00
85 Hutnik II Kraków 2:2 Borek Kraków 2021-05-3017:00
86 Wieczysta Kraków 15:0 Dąbski Kraków 2021-05-2911:00
87 Zwierzyniecki Kraków 1:1 Nadwiślan Kraków 2021-05-2917:00
88 Orlęta Rudawa 5:1 Skawinka Skawina 2021-05-2917:00
kolejka 27:
89 Orlęta Rudawa pauzuje w kolejce -
90 Skawinka Skawina 0:0 Zwierzyniecki Kraków 2021-06-0918:30
91 Nadwiślan Kraków 0:9 Wieczysta Kraków 2021-06-0218:00
92 Dąbski Kraków 1:3 Hutnik II Kraków 2021-06-0918:00
93 Borek Kraków 1:0 Prokocim Kraków 2021-06-0218:00
94 AP Kmita Zabierzów 0:0 Prądniczanka Kraków 2021-06-0218:30
95 Piast Wołowice 2:3 Kaszowianka Kaszów 2021-06-0218:00
96 Grębałowianka Kraków 2:3 Bronowianka Kraków 2021-06-0311:00
kolejka 28:
97 Grębałowianka Kraków pauzuje w kolejce -
98 Bronowianka Kraków 3:1 Piast Wołowice 2021-06-0511:00
99 Kaszowianka Kaszów 3:3 AP Kmita Zabierzów 2021-06-0614:00
100 Prądniczanka Kraków 7:1 Borek Kraków 2021-06-0511:00
101 Prokocim Kraków 4:0 Dąbski Kraków 2021-06-0517:00
102 Hutnik II Kraków 8:0 Nadwiślan Kraków 2021-06-0617:00
103 Wieczysta Kraków 3:0 Skawinka Skawina 2021-06-0511:00
104 Zwierzyniecki Kraków 0:2 Orlęta Rudawa 2021-06-0517:00
kolejka 29:
105 Zwierzyniecki Kraków pauzuje w kolejce -
106 Orlęta Rudawa 0:5 Wieczysta Kraków 2021-06-1218:00
107 Skawinka Skawina 2:6 Hutnik II Kraków 2021-06-1217:00
108 Nadwiślan Kraków 0:1 Prokocim Kraków 2021-06-1218:00
109 Dąbski Kraków 2:5 Prądniczanka Kraków 2021-06-1217:00
110 Borek Kraków 3:2 Kaszowianka Kaszów 2021-06-1218:00
111 AP Kmita Zabierzów 3:2 Bronowianka Kraków 2021-06-1215:30
112 Piast Wołowice 2:4 Grębałowianka Kraków 2021-06-1215:00
kolejka 30:
113 Piast Wołowice pauzuje w kolejce -
114 Grębałowianka Kraków 1:1 AP Kmita Zabierzów 2021-06-2617:00
115 Bronowianka Kraków 1:0 Borek Kraków 2021-06-2617:00
116 Kaszowianka Kaszów 3:0 Dąbski Kraków 2021-06-26
117 Prądniczanka Kraków 6:4 Nadwiślan Kraków 2021-06-2617:00
118 Prokocim Kraków 4:1 Skawinka Skawina 2021-06-2617:00
119 Hutnik II Kraków 1:5 Orlęta Rudawa 2021-06-2617:00
120 Wieczysta Kraków 10:2 Zwierzyniecki Kraków 2021-06-2615:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty