Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2014/2015 > Klasa Okręgowa Kraków II
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Skawinka Skawina 24 56 53-24 17 5 2 12 29 26-12 9 2 1 12 27 27-12 8 3 1
2 Kaszowianka Kaszów 24 51 72-30 16 3 5 12 25 40-17 8 1 3 12 26 32-13 8 2 2
3 Sokół Kocmyrzów 24 47 64-36 14 5 5 12 24 36-22 7 3 2 12 23 28-14 7 2 3
4 Prokocim Kraków 24 39 30-31 11 6 7 12 21 14-10 6 3 3 12 18 16-21 5 3 4
5 Piast Wołowice 24 38 51-40 11 5 8 12 12 25-24 3 3 6 12 26 26-16 8 2 2
6 Podgórze Kraków 24 34 46-40 9 7 8 12 16 20-20 4 4 4 12 18 26-20 5 3 4
7 Garbarnia II Kraków 24 34 52-41 10 4 10 12 16 33-26 5 1 6 12 18 19-15 5 3 4
8 AP Kmita Zabierzów 24 30 29-33 8 6 10 12 15 13-15 4 3 5 12 15 16-18 4 3 5
9 Złomex Branice 24 30 31-47 9 3 12 12 22 22-18 7 1 4 12 8 9-29 2 2 8
10 Borek Kraków 24 30 39-39 8 6 10 12 15 17-16 4 3 5 12 15 22-23 4 3 5
11 Lotnik Kryspinów 24 19 19-43 5 4 15 12 6 4-20 1 3 8 12 13 15-23 4 1 7
12 Liszczanka Liszki 24 18 30-60 5 3 16 12 10 14-29 3 1 8 12 8 16-31 2 2 8
13 Pozowianka Pozowice 24 12 18-70 3 3 18 12 11 13-28 3 2 7 12 1 5-42 0 1 11
Garbarnia rozgrywa mecze na sztucznej nawierzchni przy ul. Rydlówka 23; Podgórze rozgrywa mecze na sztucznej nawierzchni przy ul. Dekerta
kolejka 1 (16-08-2014/17-08-2014):
Pauzuje Borek
1 Borek Kraków pauza
2 Piast Wołowice 1-1 Złomex Branice 2014-08-17 16:00
3 Skawinka Skawina 2-1 Podgórze Kraków 2014-08-16 17:30
4 Liszczanka Liszki 1-4 Kaszowianka Kaszów 2014-08-17 17:00
5 Lotnik Kryspinów 1-0 Pozowianka Pozowice 2014-08-16 17:00
6 Sokół Kocmyrzów 1-2 Garbarnia II Kraków 2014-08-16 17:00
7 AP Kmita Zabierzów 1-2 Prokocim Kraków 2014-08-16 11:00
kolejka 2 (23-08-2014/24-08-2014):
Pauzuje Prokocim
8 Prokocim Kraków pauza
9 Garbarnia II Kraków 0-3 AP Kmita Zabierzów 2014-08-24 11:00
10 Pozowianka Pozowice 3-2 Sokół Kocmyrzów 2014-08-23 17:00
11 Kaszowianka Kaszów 1-0 Lotnik Kryspinów 2014-08-24 15:00
Zmiana godziny - z 14:00 na 15:00; mecz w Kryspinowie, gospodarzem pozostaje Kaszowianka
12 Podgórze Kraków 1-1 Liszczanka Liszki 2014-08-23 17:00
13 Złomex Branice 1-4 Skawinka Skawina 2014-08-23 17:00
14 Borek Kraków 2-3 Piast Wołowice 2014-08-23 17:00
kolejka 3 (30-08-2014/31-08-2014):
Pauzuje Piast
15 Piast Wołowice pauza
16 Skawinka Skawina 2-0 Borek Kraków 2014-08-30 17:00
17 Liszczanka Liszki 1-2 Złomex Branice 2014-08-30 17:00
18 Lotnik Kryspinów 1-1 Podgórze Kraków 2014-08-30 17:00
19 Sokół Kocmyrzów 2-7 Kaszowianka Kaszów 2014-08-31 17:00
Zmiana z 30.08 na 31.08; godzina bez zmian.
20 AP Kmita Zabierzów 3-1 Pozowianka Pozowice 2014-08-30 11:00
21 Prokocim Kraków 1-0 Garbarnia II Kraków 2014-08-31 17:00
Zmiana z 30.08 na 31.08, godzina bez zmian.
kolejka 4 (06-09-2014/07-09-2014):
Pauzuje Garbarnia II
22 Garbarnia II Kraków pauza
23 Pozowianka Pozowice 2-2 Prokocim Kraków 2014-09-06 17:00
24 Kaszowianka Kaszów 0-0 AP Kmita Zabierzów 2014-09-07 14:00
25 Podgórze Kraków 2-4 Sokół Kocmyrzów 2014-09-06 17:00
26 Złomex Branice 2-0 Lotnik Kryspinów 2014-09-07 16:00
27 Borek Kraków 3-1 Liszczanka Liszki 2014-09-06 17:00
28 Piast Wołowice 0-1 Skawinka Skawina 2014-09-07 16:00
kolejka 5 (13-09-2014/14-09-2014):
Pauzuje Skawinka
29 Skawinka Skawina pauza
30 Liszczanka Liszki 3-0 Piast Wołowice 2014-09-13 16:00
31 Lotnik Kryspinów 0-0 Borek Kraków 2014-09-13 16:00
32 Sokół Kocmyrzów 2-1 Złomex Branice 2014-09-13 16:00
33 AP Kmita Zabierzów 0-0 Podgórze Kraków 2014-09-13 11:00
34 Prokocim Kraków 2-1 Kaszowianka Kaszów 2014-09-13 16:30
35 Garbarnia II Kraków 7-2 Pozowianka Pozowice 2014-09-14 11:00
kolejka 6 (20-09-2014/21-09-2014):
Pauzuje Pozowianka
36 Pozowianka Pozowice pauza
37 Kaszowianka Kaszów 3-2 Garbarnia II Kraków 2014-09-21 14:00
38 Podgórze Kraków 1-0 Prokocim Kraków 2014-09-21 16:00
Zmiana z 20.09 na 21.09
39 Złomex Branice 2-0 AP Kmita Zabierzów 2014-09-21 16:30
40 Borek Kraków 0-0 Sokół Kocmyrzów 2014-09-20 12:00
Zmiana godziny z 16:00 na 12:00
41 Piast Wołowice 1-2 Lotnik Kryspinów 2014-09-21 16:00
Zmiana z 21.09 na 20.09, a następnie znów na 21.09.2014
42 Skawinka Skawina 4-1 Liszczanka Liszki 2014-09-20 16:00
kolejka 7 (27-09-2014/28-09-2014):
Pauzuje Liszczanka
43 Liszczanka Liszki pauza
44 Lotnik Kryspinów 0-1 Skawinka Skawina 2014-09-27 16:00
45 Sokół Kocmyrzów 4-2 Piast Wołowice 2014-09-27 16:00
46 AP Kmita Zabierzów 2-0 Borek Kraków 2014-09-27 11:00
47 Prokocim Kraków 3-1 Złomex Branice 2014-09-27 16:00
48 Garbarnia II Kraków 1-2 Podgórze Kraków 2014-09-28 11:00
49 Pozowianka Pozowice 3-1 Kaszowianka Kaszów 2014-09-27 16:00
kolejka 8 (04-10-2014/05-10-2014):
Pauzuje Kaszowianka
50 Kaszowianka Kaszów pauza
51 Podgórze Kraków 3-2 Pozowianka Pozowice 2014-10-05 15:30
Zmiana z 4.10 na 5.10.2014
52 Złomex Branice 0-2 Garbarnia II Kraków 2014-10-04 12:00
53 Borek Kraków 1-2 Prokocim Kraków 2014-10-04 15:30
54 Piast Wołowice 2-1 AP Kmita Zabierzów 2014-10-05 15:30
55 Skawinka Skawina 1-2 Sokół Kocmyrzów 2014-10-04 15:30
56 Liszczanka Liszki 1-4 Lotnik Kryspinów 2014-10-04 15:30
kolejka 9 (11-10-2014/12-10-2014):
Pauzuje Lotnik
57 Lotnik Kryspinów pauza
58 Sokół Kocmyrzów 7-2 Liszczanka Liszki 2014-10-11 15:30
59 AP Kmita Zabierzów 1-3 Skawinka Skawina 2014-10-11 11:00
60 Prokocim Kraków 0-2 Piast Wołowice 2014-10-11 15:30
61 Garbarnia II Kraków 3-1 Borek Kraków 2014-10-12 11:00
62 Pozowianka Pozowice 3-1 Złomex Branice 2014-10-11 15:30
63 Kaszowianka Kaszów 6-5 Podgórze Kraków 2014-10-12 14:00
kolejka 10 (18-10-2014/19-10-2014):
Pauzuje Podgórze
64 Podgórze Kraków pauza
65 Złomex Branice 1-2 Kaszowianka Kaszów 2014-10-19 15:00
66 Borek Kraków 0-0 Pozowianka Pozowice 2014-10-18 15:00
67 Piast Wołowice 0-2 Garbarnia II Kraków 2014-10-19 15:00
68 Skawinka Skawina 2-0 Prokocim Kraków 2014-10-18 15:00
69 Liszczanka Liszki 2-1 AP Kmita Zabierzów 2014-10-18 15:00
70 Lotnik Kryspinów 0-3 Sokół Kocmyrzów 2014-10-18 15:00
kolejka 11 (25-10-2014/26-10-2014):
Pauzuje Sokół
71 Sokół Kocmyrzów pauza
72 AP Kmita Zabierzów 1-1 Lotnik Kryspinów 2014-10-25 15:00
Zmiana godziny - z 11:00 na 15:00
73 Prokocim Kraków 4-1 Liszczanka Liszki 2014-10-25 15:00
74 Garbarnia II Kraków 3-3 Skawinka Skawina 2014-10-26 11:00
75 Pozowianka Pozowice 0-0 Piast Wołowice 2014-10-25 15:00
76 Kaszowianka Kaszów 5-2 Borek Kraków 2014-10-26 14:00
77 Podgórze Kraków 4-0 Złomex Branice 2014-10-25 15:00
kolejka 12 (01-11-2014/02-11-2014):
Pauzuje Złomex
78 Złomex Branice pauza
79 Borek Kraków 1-2 Podgórze Kraków 2014-11-02 14:00
80 Piast Wołowice 1-1 Kaszowianka Kaszów 2014-11-02 14:00
81 Skawinka Skawina 1-0 Pozowianka Pozowice 2014-11-02 14:00
82 Liszczanka Liszki 1-1 Garbarnia II Kraków 2014-11-02 11:00
83 Lotnik Kryspinów 0-1 Prokocim Kraków 2014-11-02 14:00
84 Sokół Kocmyrzów 6-0 AP Kmita Zabierzów 2014-11-02 14:00
kolejka 13 (08-11-2014/09-11-2014):
Pauzuje AP Kmita
85 AP Kmita Zabierzów pauza
86 Prokocim Kraków 0-0 Sokół Kocmyrzów 2014-11-08 12:00
Zmiana godziny z 13:30 na 12:00
87 Garbarnia II Kraków 8-0 Lotnik Kryspinów 2014-11-09 11:00
88 Pozowianka Pozowice 1-4 Liszczanka Liszki 2014-11-08 13:30
89 Kaszowianka Kaszów 0-3 Skawinka Skawina 2014-11-16 13:00
9.11 mecz nie odbył się ze względu na zły stan boiska; nowy termin: 16.11.2014 (boisko Piasta Wołowice)
90 Podgórze Kraków 2-3 Piast Wołowice 2014-11-08 13:30
91 Złomex Branice 3-2 Borek Kraków 2014-11-08 12:00
kolejka 14 (28-03-2015/29-03-2015):
Pauzuje Borek
92 Borek Kraków pauza
93 Złomex Branice 1-4 Piast Wołowice 2015-03-29 16:00
94 Podgórze Kraków 1-1 Skawinka Skawina 2015-03-28 11:00
95 Kaszowianka Kaszów 3-0 Liszczanka Liszki 2015-03-29 14:00
96 Pozowianka Pozowice 0-3 Lotnik Kryspinów 2015-03-28 15:30
97 Garbarnia II Kraków 5-2 Sokół Kocmyrzów 2015-03-29 11:00
98 Prokocim Kraków 0-1 AP Kmita Zabierzów 2015-03-28 15:30
kolejka 15 (04-04-2015/05-04-2015):
Pauzuje Prokocim
99 Prokocim Kraków pauza
100 AP Kmita Zabierzów 1-1 Garbarnia II Kraków 2015-05-06 18:00
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04, a następnie na 6.05.2015
101 Sokół Kocmyrzów 3-0 Pozowianka Pozowice 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015; brak gości - walkower
102 Lotnik Kryspinów 0-4 Kaszowianka Kaszów 2015-04-04 16:00
103 Liszczanka Liszki 0-5 Podgórze Kraków 2015-05-06 18:00
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04, a następnie na 6.05.2015
104 Skawinka Skawina 1-0 Złomex Branice 2015-04-04 16:00
105 Piast Wołowice 2-4 Borek Kraków 2015-04-04 15:00
kolejka 16 (11-04-2015/12-04-2015):
Pauzuje Piast
106 Piast Wołowice pauza
107 Borek Kraków 3-1 Skawinka Skawina 2015-04-11 16:30
108 Złomex Branice 0-0 Liszczanka Liszki 2015-04-12 16:30
109 Podgórze Kraków 4-2 Lotnik Kryspinów 2015-04-11 11:00
110 Kaszowianka Kaszów 0-3 Sokół Kocmyrzów 2015-04-12 14:00
111 Pozowianka Pozowice 1-2 AP Kmita Zabierzów 2015-04-11 17:00
112 Garbarnia II Kraków 1-2 Prokocim Kraków 2015-04-12 11:00
kolejka 17 (18-04-2015/19-04-2015):
Pauzuje Garbarnia II
113 Garbarnia II Kraków pauza
114 Prokocim Kraków 1-0 Pozowianka Pozowice 2015-04-18 17:00
115 AP Kmita Zabierzów 0-2 Kaszowianka Kaszów 2015-04-18 17:00
116 Sokół Kocmyrzów 3-2 Podgórze Kraków 2015-04-19 16:00
Zmiana z 18.04 na 19.04.2015
117 Lotnik Kryspinów 0-0 Złomex Branice 2015-04-18 13:00
Zmiana godziny - z 16:00 na 13:00
118 Liszczanka Liszki 1-2 Borek Kraków 2015-04-19 11:00
119 Skawinka Skawina 1-1 Piast Wołowice 2015-04-18 17:00
kolejka 18 (25-04-2015/26-04-2015):
Pauzuje Skawinka
120 Skawinka Skawina pauza
121 Piast Wołowice 3-2 Liszczanka Liszki 2015-04-26 16:00
122 Borek Kraków 0-3 Lotnik Kryspinów 2015-04-25 17:00
123 Złomex Branice 1-0 Sokół Kocmyrzów 2015-04-26 15:00
Zmiana godziny z 16:30 na 15:00
124 Podgórze Kraków 1-1 AP Kmita Zabierzów 2015-04-25 11:00
125 Kaszowianka Kaszów 7-0 Prokocim Kraków 2015-04-26 14:00
126 Pozowianka Pozowice 0-3 Garbarnia II Kraków 2015-04-25 17:00
Na boisku 0-2, po weryfikacji 0-3 w.o.
kolejka 19 (02-05-2015/03-05-2015):
Pauzuje Pozowianka
127 Pozowianka Pozowice pauza
128 Garbarnia II Kraków 0-2 Kaszowianka Kaszów 2015-04-30 17:30
129 Prokocim Kraków 0-0 Podgórze Kraków 2015-05-02 17:00
130 AP Kmita Zabierzów 2-1 Złomex Branice 2015-05-02 17:00
131 Sokół Kocmyrzów 3-3 Borek Kraków 2015-05-02 17:00
132 Lotnik Kryspinów 0-1 Piast Wołowice 2015-05-02 17:00
133 Liszczanka Liszki 1-3 Skawinka Skawina 2015-04-30 17:30
Zmiana z 3.05 na 30.04.2015
kolejka 20 (09-05-2015/10-05-2015):
Pauzuje Liszczanka
134 Liszczanka Liszki pauza
135 Skawinka Skawina 2-0 Lotnik Kryspinów 2015-05-09 17:00
136 Piast Wołowice 2-5 Sokół Kocmyrzów 2015-05-10 16:00
137 Borek Kraków 1-1 AP Kmita Zabierzów 2015-05-09 11:00
138 Złomex Branice 4-3 Prokocim Kraków 2015-05-09 17:30
Zmiana z 10.05 na 9.05.2015
139 Podgórze Kraków 1-1 Garbarnia II Kraków 2015-05-09 11:00
140 Kaszowianka Kaszów 7-0 Pozowianka Pozowice 2015-05-10 14:00
Mecz przerwany przy stanie 7-0 w 80. minucie, gdyż zespół gości został zdekompletowany; walkower 7-0
kolejka 21 (16-05-2015/17-05-2015):
Pauzuje Kaszowianka
141 Kaszowianka Kaszów pauza
142 Pozowianka Pozowice 0-3 Podgórze Kraków 2015-05-16 17:00
Na boisku 1-3, po weryfikacji 0-3 w.o.
143 Garbarnia II Kraków 1-2 Złomex Branice 2015-05-17 11:00
144 Prokocim Kraków 2-2 Borek Kraków 2015-05-16 17:30
145 AP Kmita Zabierzów 1-2 Piast Wołowice 2015-05-16 18:00
Zmiana godziny z 17:00 na 18:00
146 Sokół Kocmyrzów 2-2 Skawinka Skawina 2015-05-16 17:00
147 Lotnik Kryspinów 1-3 Liszczanka Liszki 2015-05-16 17:00
kolejka 22 (23-05-2015/24-05-2015):
Pauzuje Lotnik
148 Lotnik Kryspinów pauza
149 Liszczanka Liszki 0-5 Sokół Kocmyrzów 2015-05-24 11:00
150 Skawinka Skawina 2-1 AP Kmita Zabierzów 2015-05-23 17:00
151 Piast Wołowice 1-1 Prokocim Kraków 2015-05-24 16:00
152 Borek Kraków 1-0 Garbarnia II Kraków 2015-05-23 11:00
Zmiana godziny z 17:30 na 11:00
153 Złomex Branice 3-0 Pozowianka Pozowice 2015-05-24 17:00
Mecz przerwany w 8. minucie przy stanie 1-0, drużyna gości została zdekompletowana. Po weryfikacji 3-0 w.o.
154 Podgórze Kraków 0-3 Kaszowianka Kaszów 2015-05-23 11:00
kolejka 23 (30-05-2015/31-05-2015):
Pauzuje Podgórze
155 Podgórze Kraków pauza
156 Kaszowianka Kaszów 7-0 Złomex Branice 2015-05-30 18:00
Zmiana z 31.05 na 30.05.2015 i zmiana miejsca zawodów - boisko Nadwiślana Kraków
157 Pozowianka Pozowice 0-4 Borek Kraków 2015-05-30 17:00
158 Garbarnia II Kraków 1-6 Piast Wołowice 2015-05-31 11:00
159 Prokocim Kraków 0-2 Skawinka Skawina 2015-05-30 18:00
160 AP Kmita Zabierzów 1-0 Liszczanka Liszki 2015-05-30 16:00
Zmiana godziny z 17:00 na 16:00
161 Sokół Kocmyrzów 2-0 Lotnik Kryspinów 2015-05-30 17:00
kolejka 24 (06-06-2015/07-06-2015):
Pauzuje Sokół
162 Sokół Kocmyrzów pauza
163 Lotnik Kryspinów 1-5 AP Kmita Zabierzów 2015-06-06 17:00
164 Liszczanka Liszki 0-2 Prokocim Kraków 2015-06-07 11:00
165 Skawinka Skawina 6-4 Garbarnia II Kraków 2015-06-07 17:00
Zmiana z 6.06 na 7.06.2015
166 Piast Wołowice 10-0 Pozowianka Pozowice 2015-06-07 16:00
167 Borek Kraków 1-3 Kaszowianka Kaszów 2015-06-06 17:30
168 Złomex Branice 4-1 Podgórze Kraków 2015-06-07 17:00
kolejka 25 (13-06-2015/14-06-2015):
Pauzuje Złomex
169 Złomex Branice pauza
170 Podgórze Kraków 0-2 Borek Kraków 2015-06-13 11:00
171 Kaszowianka Kaszów 1-2 Piast Wołowice 2015-06-14 14:00
172 Pozowianka Pozowice 0-3 Skawinka Skawina 2015-06-13 17:00
0-3 w.o. (gospodarze nie mieli kart zdrowia)
173 Garbarnia II Kraków 3-1 Liszczanka Liszki 2015-06-13 12:00
Zmiana godziny - z 11:00 na 13:30, a następnie na 12:00
174 Prokocim Kraków 1-0 Lotnik Kryspinów 2015-06-13 18:00
175 AP Kmita Zabierzów 0-2 Sokół Kocmyrzów 2015-06-13 16:00
Zmiana godziny - z 18:00 na 16:00
kolejka 26 (20-06-2015):
Pauzuje AP Kmita
176 AP Kmita Zabierzów pauza
177 Sokół Kocmyrzów 1-1 Prokocim Kraków 2015-06-20 17:00
178 Lotnik Kryspinów 0-1 Garbarnia II Kraków 2015-06-20 17:00
179 Liszczanka Liszki 3-0 Pozowianka Pozowice 2015-06-20 17:00
180 Skawinka Skawina 2-2 Kaszowianka Kaszów 2015-06-20 17:00
181 Piast Wołowice 2-4 Podgórze Kraków 2015-06-20 17:00
182 Borek Kraków 4-0 Złomex Branice 2015-06-20 17:00
Zmiana terminu 26. kolejki z 21.06 na 20.06.2015

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty