Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2020/2021 > Klasa Okręgowa Kraków I 2020/2021
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 TS Węgrzce 7 21 25:1 7 0 0 4 12 10:1 4 0 0 3 9 15:0 3 0 0
2 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 8 19 15:9 6 1 1 4 12 8:3 4 0 0 4 7 7:6 2 1 1
3 Błękitni Modlnica 8 16 34:13 5 1 2 4 9 24:7 3 0 1 4 7 10:6 2 1 1
4 Bolesław Bukowno 7 15 13:5 5 0 2 4 12 9:2 4 0 0 3 3 4:3 1 0 2
5 Pogoń Miechów 7 15 17:11 5 0 2 4 9 10:10 3 0 1 3 6 7:1 2 0 1
6 Przemsza Klucze 7 14 18:9 4 2 1 4 10 12:3 3 1 0 3 4 6:6 1 1 1
7 Orzeł Bębło 8 14 13:7 4 2 2 4 7 6:3 2 1 1 4 7 7:4 2 1 1
8 Piliczanka Pilica 8 12 10:10 4 0 4 4 9 6:3 3 0 1 4 3 4:7 1 0 3
9 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 7 12 12:10 3 3 1 4 8 6:3 2 2 0 3 4 6:7 1 1 1
10 KS Olkusz 6 5 3:10 1 2 3 1 1 1:1 0 1 0 5 4 2:9 1 1 3
11 Niedźwiedź Niedźwiedź 8 5 6:20 1 2 5 4 4 3:10 1 1 2 4 1 3:10 0 1 3
12 Zieleńczanka Zielonki 8 4 8:18 1 1 6 4 4 5:8 1 1 2 4 0 3:10 0 0 4
13 Orzeł Iwanowice 6 3 7:13 0 3 3 2 2 3:3 0 2 0 4 1 4:10 0 1 3
14 Lot-Balice 8 1 4:23 0 1 7 4 0 1:14 0 0 4 4 1 3:9 0 1 3
15 Leśnik Gorenice 7 0 8:34 0 0 7 4 0 3:15 0 0 4 3 0 5:19 0 0 3
kolejka 1:
1 Leśnik Gorenice pauzuje w kolejce -
2 Bolesław Bukowno 3:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-08-0917:30
3 Pogoń Miechów 2:1 Lot-Balice 2020-08-0817:00
4 TS Węgrzce 3:1 Zieleńczanka Zielonki 2020-08-0918:00
5 Piliczanka Pilica 2:0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-08-0911:00
6 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:0 Orzeł Iwanowice 2020-08-0817:00
7 Błękitni Modlnica 5:1 Przemsza Klucze 2020-08-0817:30
8 Orzeł Bębło 0:1 KS Olkusz 2020-08-0817:00
kolejka 2:
9 KS Olkusz pauzuje w kolejce -
10 Przemsza Klucze 0:0 Orzeł Bębło 2020-08-1517:00
11 Orzeł Iwanowice 1:1 Błękitni Modlnica 2020-08-1617:00
12 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:2 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-08-1511:00
13 Zieleńczanka Zielonki 1:3 Piliczanka Pilica 2020-08-1511:00
14 Lot-Balice 0:5 TS Węgrzce 2020-08-1617:00
15 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:4 Pogoń Miechów 2020-08-1617:00
16 Leśnik Gorenice 0:3 Bolesław Bukowno 2020-08-1517:30
kolejka 3:
17 Bolesław Bukowno pauzuje w kolejce -
18 Pogoń Miechów 5:4 Leśnik Gorenice 2020-08-2217:00
19 TS Węgrzce 4:0 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-08-2215:00
20 Piliczanka Pilica 1:0 Lot-Balice 2020-08-2317:00
21 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:1 Zieleńczanka Zielonki 2020-08-2217:00
22 Błękitni Modlnica 3:4 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-08-2211:00
23 Orzeł Bębło 2:1 Orzeł Iwanowice 2020-08-2217:00
24 Przemsza Klucze 6:1 KS Olkusz 2020-08-2217:00
kolejka 4:
25 Przemsza Klucze pauzuje w kolejce -
26 Orzeł Iwanowice KS Olkusz 2020-11-1113:00
27 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:0 Orzeł Bębło 2020-08-3017:00
28 Zieleńczanka Zielonki 1:3 Błękitni Modlnica 2020-08-2916:30
29 Lot-Balice 1:2 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-08-2917:00
30 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:1 Piliczanka Pilica 2020-08-3016:00
31 Leśnik Gorenice 0:6 TS Węgrzce 2020-08-2917:30
32 Bolesław Bukowno 1:0 Pogoń Miechów 2020-08-2917:00
kolejka 5:
33 Pogoń Miechów pauzuje w kolejce -
34 TS Węgrzce 1:0 Bolesław Bukowno 2020-09-0511:00
35 Piliczanka Pilica 3:0 Leśnik Gorenice 2020-09-0611:00
36 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-09-0516:00
37 Błękitni Modlnica 5:1 Lot-Balice 2020-09-0516:30
38 Orzeł Bębło 3:0 Zieleńczanka Zielonki 2020-09-0516:30
39 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:0 KS Olkusz 2020-09-0517:00
40 Przemsza Klucze 4:1 Orzeł Iwanowice 2020-09-1617:00
kolejka 6:
41 Orzeł Iwanowice pauzuje w kolejce -
42 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:1 Przemsza Klucze 2020-09-1216:00
43 Zieleńczanka Zielonki 1:0 KS Olkusz 2020-09-1216:00
44 Lot-Balice 0:3 Orzeł Bębło 2020-09-1216:00
45 Niedźwiedź Niedźwiedź 1:5 Błękitni Modlnica 2020-09-1216:00
46 Leśnik Gorenice 0:2 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-09-1211:00
47 Bolesław Bukowno 2:0 Piliczanka Pilica 2020-09-1216:00
48 Pogoń Miechów 0:4 TS Węgrzce 2020-09-1216:00
kolejka 7:
49 TS Węgrzce pauzuje w kolejce -
50 Piliczanka Pilica 0:3 Pogoń Miechów 2020-09-2011:00
51 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:1 Bolesław Bukowno 2020-09-1916:00
52 Błękitni Modlnica 11:1 Leśnik Gorenice 2020-09-1917:00
53 Orzeł Bębło 1:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-09-1916:00
54 KS Olkusz 1:1 Lot-Balice 2020-09-2015:00
55 Przemsza Klucze 2:1 Zieleńczanka Zielonki 2020-09-1916:00
56 Orzeł Iwanowice 2:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-09-1916:00
kolejka 8:
57 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada pauzuje w kolejce -
58 Zieleńczanka Zielonki 2:2 Orzeł Iwanowice 2020-09-2616:00
59 Lot-Balice 0:4 Przemsza Klucze 2020-09-2616:00
60 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:0 KS Olkusz 2020-09-2616:00
61 Leśnik Gorenice 3:4 Orzeł Bębło 2020-09-2616:30
62 Bolesław Bukowno 3:1 Błękitni Modlnica 2020-09-2616:00
63 Pogoń Miechów 3:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-09-2616:00
64 TS Węgrzce 2:0 Piliczanka Pilica 2020-09-2611:00
kolejka 9:
65 Piliczanka Pilica pauzuje w kolejce -
66 WKS PRZEBÓJ WOLBROM TS Węgrzce 2020-10-0315:00
67 Błękitni Modlnica Pogoń Miechów 2020-10-0316:00
68 Orzeł Bębło Bolesław Bukowno 2020-10-0316:00
69 Leśnik Gorenice KS Olkusz 2020-10-0311:00
70 Przemsza Klucze Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-10-0314:00
71 Orzeł Iwanowice Lot-Balice 2020-10-0316:00
72 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Zieleńczanka Zielonki 2020-10-0316:00
kolejka 10:
73 Zieleńczanka Zielonki pauzuje w kolejce -
74 Lot-Balice Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-10-1115:00
75 Niedźwiedź Niedźwiedź Orzeł Iwanowice 2020-10-1015:00
76 Leśnik Gorenice Przemsza Klucze 2020-10-1015:00
77 Bolesław Bukowno KS Olkusz 2020-10-1015:30
78 Pogoń Miechów Orzeł Bębło 2020-10-1015:00
79 TS Węgrzce Błękitni Modlnica 2020-10-1011:00
80 Piliczanka Pilica WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-10-1015:30
kolejka 11:
81 WKS PRZEBÓJ WOLBROM pauzuje w kolejce -
82 Błękitni Modlnica Piliczanka Pilica 2020-10-1715:00
83 Orzeł Bębło TS Węgrzce 2020-10-1715:00
84 Pogoń Miechów KS Olkusz 2020-10-1715:00
85 Przemsza Klucze Bolesław Bukowno 2020-10-1715:00
86 Orzeł Iwanowice Leśnik Gorenice 2020-10-1714:00
87 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-10-1715:00
88 Zieleńczanka Zielonki Lot-Balice 2020-10-1715:00
kolejka 12:
89 Lot-Balice pauzuje w kolejce -
90 Niedźwiedź Niedźwiedź Zieleńczanka Zielonki 2020-10-2415:00
91 Leśnik Gorenice Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-10-2414:00
92 Bolesław Bukowno Orzeł Iwanowice 2020-10-2415:00
93 Pogoń Miechów Przemsza Klucze 2020-10-2415:00
94 TS Węgrzce KS Olkusz 2020-10-2411:00
95 Piliczanka Pilica Orzeł Bębło 2020-10-2511:00
96 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Błękitni Modlnica 2020-10-2415:00
kolejka 13:
97 Błękitni Modlnica pauzuje w kolejce -
98 Orzeł Bębło WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-10-3114:00
99 KS Olkusz Piliczanka Pilica 2020-10-31
100 Przemsza Klucze TS Węgrzce 2020-10-3114:00
101 Orzeł Iwanowice Pogoń Miechów 2020-10-3111:00
102 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Bolesław Bukowno 2020-10-3114:00
103 Zieleńczanka Zielonki Leśnik Gorenice 2020-10-3111:00
104 Lot-Balice Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-10-3114:00
kolejka 14:
105 Niedźwiedź Niedźwiedź pauzuje w kolejce -
106 Leśnik Gorenice Lot-Balice 2020-11-0713:30
107 Bolesław Bukowno Zieleńczanka Zielonki 2020-11-0711:00
108 Pogoń Miechów Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-11-0713:30
109 TS Węgrzce Orzeł Iwanowice 2020-11-0711:00
110 Piliczanka Pilica Przemsza Klucze 2020-11-0811:00
111 WKS PRZEBÓJ WOLBROM KS Olkusz 2020-11-0713:30
112 Błękitni Modlnica Orzeł Bębło 2020-11-0713:30
kolejka 15:
113 Orzeł Bębło pauzuje w kolejce -
114 KS Olkusz Błękitni Modlnica 2020-11-14
115 Przemsza Klucze WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-11-1413:00
116 Orzeł Iwanowice Piliczanka Pilica 2020-11-1411:00
117 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada TS Węgrzce 2020-11-1413:30
118 Zieleńczanka Zielonki Pogoń Miechów 2020-11-1413:30
119 Lot-Balice Bolesław Bukowno 2020-11-1413:00
120 Niedźwiedź Niedźwiedź Leśnik Gorenice 2020-11-1413:30

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty