Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2014/2015 > Klasa Okręgowa Kraków I
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Michałowianka Michałowice 26 71 88-19 23 2 1 13 34 46-11 11 1 1 13 37 42-8 12 1 0
2 TS Węgrzce 26 64 87-20 20 4 2 13 30 40-9 9 3 1 13 34 47-11 11 1 1
3 Grębałowianka Kraków 26 45 56-39 13 6 7 13 23 33-21 7 2 4 13 22 23-18 6 4 3
4 Prądniczanka Kraków 26 41 48-39 12 5 9 13 18 20-21 5 3 5 13 23 28-18 7 2 4
5 Przemsza Klucze 26 39 40-45 12 3 11 13 19 19-18 6 1 6 13 20 21-27 6 2 5
6 Clepardia Kraków 26 38 45-30 10 8 8 13 25 27-14 8 1 4 13 13 18-16 2 7 4
7 Leśnik Gorenice 26 38 45-53 11 5 10 13 18 18-29 5 3 5 13 20 27-24 6 2 5
8 Bronowianka Kraków 26 38 34-51 12 2 12 13 19 18-24 6 1 6 13 19 16-27 6 1 6
9 Zieleńczanka Zielonki 26 35 47-49 10 5 11 13 21 30-23 6 3 4 13 14 17-26 4 2 7
10 Piliczanka Pilica 26 35 47-52 9 8 9 13 21 25-21 5 6 2 13 14 22-31 4 2 7
11 IKS Olkusz 26 21 41-61 6 3 17 13 14 25-27 4 2 7 13 7 16-34 2 1 10
12 Trzy Korony Żarnowiec 26 18 25-55 4 6 16 13 9 14-25 2 3 8 13 9 11-30 2 3 8
13 Wieczysta Kraków 26 18 26-61 4 6 16 13 8 14-35 2 2 9 13 10 12-26 2 4 7
14 Słomniczanka Słomniki 26 13 28-83 4 1 21 13 10 17-33 3 1 9 13 3 11-50 1 0 12
kolejka 1 (16-08-2014/17-08-2014):
1 Clepardia Kraków 4-1 Słomniczanka Słomniki 2014-08-16 17:00
2 Bronowianka Kraków 2-0 Trzy Korony Żarnowiec 2014-08-16 15:30
3 Leśnik Gorenice 1-0 IKS Olkusz 2014-08-15 13:00
4 Grębałowianka Kraków 1-2 Zieleńczanka Zielonki 2014-08-17 17:00
5 Michałowianka Michałowice 6-0 Przemsza Klucze 2014-08-16 17:30
6 Wieczysta Kraków 0-2 Prądniczanka Kraków 2014-08-17 17:30
7 Piliczanka Pilica 1-6 TS Węgrzce 2014-08-15 17:30
kolejka 2 (23-08-2014/24-08-2014):
8 Słomniczanka Słomniki 1-5 TS Węgrzce 2014-08-23 17:00
9 Prądniczanka Kraków 3-1 Piliczanka Pilica 2014-08-23 17:00
10 Przemsza Klucze 2-0 Wieczysta Kraków 2014-08-23 17:00
11 Zieleńczanka Zielonki 1-1 Michałowianka Michałowice 2014-08-23 17:00
12 IKS Olkusz 1-3 Grębałowianka Kraków 2014-08-23 11:00
Zmiana godziny - z 17:00 na 11:00
13 Trzy Korony Żarnowiec 0-3 Leśnik Gorenice 2014-08-23 17:00
Na boisku 3-2, po weryfikacji 0-3 walkower
14 Clepardia Kraków 4-0 Bronowianka Kraków 2014-08-23 17:00
kolejka 3 (30-08-2014/31-08-2014):
15 Bronowianka Kraków 4-1 Słomniczanka Słomniki 2014-08-30 15:30
16 Leśnik Gorenice 0-0 Clepardia Kraków 2014-08-30 17:00
17 Grębałowianka Kraków 3-0 Trzy Korony Żarnowiec 2014-08-30 15:00
Zmiana godziny - z 17:00 na 15:00
18 Michałowianka Michałowice 5-1 IKS Olkusz 2014-08-30 17:00
19 Wieczysta Kraków 2-6 Zieleńczanka Zielonki 2014-08-30 17:00
20 Piliczanka Pilica 1-1 Przemsza Klucze 2014-08-30 17:00
21 TS Węgrzce 1-1 Prądniczanka Kraków 2014-08-31 17:00
kolejka 4 (06-09-2014/07-09-2014):
22 Słomniczanka Słomniki 1-3 Prądniczanka Kraków 2014-09-06 17:00
23 Przemsza Klucze 0-4 TS Węgrzce 2014-09-06 16:00
Zmiana godziny z 14:30 na 16:00
24 Zieleńczanka Zielonki 2-0 Piliczanka Pilica 2014-09-06 17:00
25 IKS Olkusz 3-2 Wieczysta Kraków 2014-09-06 17:00
26 Trzy Korony Żarnowiec 0-2 Michałowianka Michałowice 2014-09-07 16:00
27 Clepardia Kraków 1-3 Grębałowianka Kraków 2014-09-06 16:00
28 Bronowianka Kraków 1-0 Leśnik Gorenice 2014-09-07 16:00
Zmiana z 6.09 na 7.09 i godziny z 15:30 na 16:00
kolejka 5 (13-09-2014/14-09-2014):
29 Leśnik Gorenice 1-3 Słomniczanka Słomniki 2014-09-13 16:00
Zmiana godziny - z 16:30 na 16:00
30 Grębałowianka Kraków 3-2 Bronowianka Kraków 2014-09-13 16:30
31 Michałowianka Michałowice 2-1 Clepardia Kraków 2014-09-13 16:30
32 Wieczysta Kraków 1-2 Trzy Korony Żarnowiec 2014-09-13 16:30
33 Piliczanka Pilica 3-2 IKS Olkusz 2014-09-13 16:30
34 TS Węgrzce 2-1 Zieleńczanka Zielonki 2014-09-13 16:30
35 Prądniczanka Kraków 3-1 Przemsza Klucze 2014-09-13 16:30
kolejka 6 (20-09-2014/21-09-2014):
36 Słomniczanka Słomniki 1-2 Przemsza Klucze 2014-09-20 16:00
37 Zieleńczanka Zielonki 1-2 Prądniczanka Kraków 2014-09-20 11:00
38 IKS Olkusz 1-3 TS Węgrzce 2014-09-20 16:00
39 Trzy Korony Żarnowiec 4-4 Piliczanka Pilica 2014-09-21 16:00
40 Clepardia Kraków 2-1 Wieczysta Kraków 2014-09-20 16:00
41 Bronowianka Kraków 0-5 Michałowianka Michałowice 2014-09-20 15:30
42 Grębałowianka Kraków 3-1 Leśnik Gorenice 2014-09-18 16:30
Zmiana z 20.09 na 18.09.2014 i zmiana gospodarza
kolejka 7 (27-09-2014/28-09-2014):
43 Grębałowianka Kraków 4-0 Słomniczanka Słomniki 2014-09-27 11:00
Zmiana godziny z 16:00 na 11:00
44 Michałowianka Michałowice 3-1 Leśnik Gorenice 2014-09-27 16:00
45 Wieczysta Kraków 1-2 Bronowianka Kraków 2014-09-27 16:00
46 Piliczanka Pilica 1-0 Clepardia Kraków 2014-09-27 16:00
47 TS Węgrzce 4-0 Trzy Korony Żarnowiec 2014-09-28 16:00
Zmiana z 27.09 na 28.09.2014
48 Prądniczanka Kraków 3-2 IKS Olkusz 2014-09-27 11:00
Zmiana dnia z 28.9 na 27.9 i godziny z 16:00 na 11:00,
49 Przemsza Klucze 3-0 Zieleńczanka Zielonki 2014-09-27 14:00
kolejka 8 (04-10-2014/05-10-2014):
50 Słomniczanka Słomniki 2-3 Zieleńczanka Zielonki 2014-10-04 15:30
51 IKS Olkusz 4-0 Przemsza Klucze 2014-10-04 15:30
52 Trzy Korony Żarnowiec 0-3 Prądniczanka Kraków 2014-10-04 12:00
Zmiana godziny - z 15:00 na 12:00
53 Clepardia Kraków 1-2 TS Węgrzce 2014-10-04 15:00
54 Bronowianka Kraków 2-3 Piliczanka Pilica 2014-10-04 15:30
55 Leśnik Gorenice 1-1 Wieczysta Kraków 2014-10-04 15:30
56 Grębałowianka Kraków 0-1 Michałowianka Michałowice 2014-10-04 15:30
kolejka 9 (11-10-2014/12-10-2014):
57 Michałowianka Michałowice 5-1 Słomniczanka Słomniki 2014-10-11 15:30
58 Wieczysta Kraków 1-1 Grębałowianka Kraków 2014-10-11 15:30
59 Piliczanka Pilica 3-3 Leśnik Gorenice 2014-10-11 15:30
60 TS Węgrzce 6-0 Bronowianka Kraków 2014-10-11 15:30
61 Prądniczanka Kraków 1-1 Clepardia Kraków 2014-10-11 11:00
62 Przemsza Klucze 1-1 Trzy Korony Żarnowiec 2014-10-11 15:30
63 Zieleńczanka Zielonki 3-0 IKS Olkusz 2014-10-11 15:30
3-0 walkower, goście nie przyjechali
kolejka 10 (18-10-2014/19-10-2014):
64 Słomniczanka Słomniki 3-2 IKS Olkusz 2014-10-18 15:00
65 Trzy Korony Żarnowiec 3-0 Zieleńczanka Zielonki 2014-10-19 15:00
Zmiana godziny - z 14:00 na 15:00
66 Clepardia Kraków 2-2 Przemsza Klucze 2014-10-18 15:00
67 Bronowianka Kraków 2-0 Prądniczanka Kraków 2014-10-18 15:00
68 Leśnik Gorenice 1-6 TS Węgrzce 2014-10-18 15:00
69 Grębałowianka Kraków 3-2 Piliczanka Pilica 2014-10-18 11:00
Zmiana godziny - z 15:00 na 11:00
70 Michałowianka Michałowice 5-0 Wieczysta Kraków 2014-10-18 15:00
kolejka 11 (25-10-2014/26-10-2014):
71 Wieczysta Kraków 3-0 Słomniczanka Słomniki 2014-10-25 15:00
72 Piliczanka Pilica 1-2 Michałowianka Michałowice 2014-10-25 15:00
73 TS Węgrzce 4-0 Grębałowianka Kraków 2014-10-25 15:00
Zmiana boiska - mecz na sztucznej trawie boiska Garbarni, ul. Rydlówka 23
74 Prądniczanka Kraków 0-1 Leśnik Gorenice 2014-10-25 15:00
75 Przemsza Klucze 0-1 Bronowianka Kraków 2014-10-25 14:00
Zmiana godziny z 15:00 na 14:00.
76 Zieleńczanka Zielonki 4-2 Clepardia Kraków 2014-10-25 15:00
77 IKS Olkusz 0-0 Trzy Korony Żarnowiec 2014-10-25 15:00
kolejka 12 (01-11-2014/02-11-2014):
78 Słomniczanka Słomniki 3-1 Trzy Korony Żarnowiec 2014-11-02 14:00
79 Clepardia Kraków 2-1 IKS Olkusz 2014-11-02 14:00
80 Bronowianka Kraków 2-1 Zieleńczanka Zielonki 2014-11-02 14:00
81 Leśnik Gorenice 5-2 Przemsza Klucze 2014-11-02 13:00
Zmiana godziny - z 14:00 na 13:00
82 Grębałowianka Kraków 3-3 Prądniczanka Kraków 2014-11-02 14:00
83 Michałowianka Michałowice 1-0 TS Węgrzce 2014-11-02 14:00
84 Wieczysta Kraków 1-0 Piliczanka Pilica 2014-11-02 14:00
kolejka 13 (08-11-2014/09-11-2014):
85 Piliczanka Pilica 6-0 Słomniczanka Słomniki 2014-11-08 13:30
86 TS Węgrzce 2-0 Wieczysta Kraków 2014-11-08 13:30
87 Prądniczanka Kraków 0-5 Michałowianka Michałowice 2014-11-08 13:30
88 Przemsza Klucze 4-2 Grębałowianka Kraków 2014-11-08 13:30
89 Zieleńczanka Zielonki 4-4 Leśnik Gorenice 2014-11-08 13:30
90 IKS Olkusz 0-2 Bronowianka Kraków 2014-11-08 13:30
91 Trzy Korony Żarnowiec 0-3 Clepardia Kraków 2014-11-08 13:30
Zmiana z 9.11 na 8.11.2014
kolejka 14 (28-03-2015/29-03-2015):
92 Słomniczanka Słomniki 0-0 Clepardia Kraków 2015-03-28 15:00
93 Trzy Korony Żarnowiec 1-2 Bronowianka Kraków 2015-03-29 15:00
94 IKS Olkusz 2-3 Leśnik Gorenice 2015-03-28 15:00
95 Zieleńczanka Zielonki 1-1 Grębałowianka Kraków 2015-03-28 15:30
96 Przemsza Klucze 1-2 Michałowianka Michałowice 2015-03-28 15:30
Zmiana godziny z 15:00 na 15:30
97 Prądniczanka Kraków 2-2 Wieczysta Kraków 2015-03-28 11:00
Zmiana godziny z 16:30 na 15:30; kolejna zmiana godziny z 15:30 na 11:00
98 TS Węgrzce 2-2 Piliczanka Pilica 2015-03-28 15:00
kolejka 15 (04-04-2015/05-04-2015):
99 TS Węgrzce 6-0 Słomniczanka Słomniki 2015-04-04 13:00
Zmiana godziny z 16:00 na 13:00; zmiana boiska - SMS Kraków, ul. Szablowskiego 1
100 Piliczanka Pilica 3-2 Prądniczanka Kraków 2015-04-04 11:00
101 Wieczysta Kraków 1-3 Przemsza Klucze 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015
102 Michałowianka Michałowice 1-1 Zieleńczanka Zielonki 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015
103 Grębałowianka Kraków 8-2 IKS Olkusz 2015-04-30 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 30.04.2015
104 Leśnik Gorenice 1-1 Trzy Korony Żarnowiec 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015
105 Bronowianka Kraków 0-0 Clepardia Kraków 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015; na boisku 0-0, po weryfikacji 0-3 w.o., ale następnie przywrócono wynik z boiska
kolejka 16 (11-04-2015/12-04-2015):
106 Słomniczanka Słomniki 0-1 Bronowianka Kraków 2015-04-11 16:30
107 Clepardia Kraków 1-0 Leśnik Gorenice 2015-04-11 16:30
108 Trzy Korony Żarnowiec 1-2 Grębałowianka Kraków 2015-04-11 16:30
109 IKS Olkusz 0-3 Michałowianka Michałowice 2015-04-11 16:30
110 Zieleńczanka Zielonki 1-3 Wieczysta Kraków 2015-04-11 16:30
111 Przemsza Klucze 1-2 Piliczanka Pilica 2015-04-11 16:30
112 Prądniczanka Kraków 0-1 TS Węgrzce 2015-04-12 16:30
Zmiana z 11.04 na 12.04.2015
kolejka 17 (18-04-2015/19-04-2015):
113 Prądniczanka Kraków 3-1 Słomniczanka Słomniki 2015-04-18 11:30
Zmiana godziny z 17:00 na 11:30
114 TS Węgrzce 1-0 Przemsza Klucze 2015-04-18 17:00
115 Piliczanka Pilica 0-0 Zieleńczanka Zielonki 2015-04-18 17:00
116 Wieczysta Kraków 0-0 IKS Olkusz 2015-04-18 16:30
117 Michałowianka Michałowice 5-0 Trzy Korony Żarnowiec 2015-04-18 17:00
118 Grębałowianka Kraków 1-1 Clepardia Kraków 2015-04-18 17:00
119 Leśnik Gorenice 2-1 Bronowianka Kraków 2015-04-19 13:00
kolejka 18 (25-04-2015/26-04-2015):
120 Słomniczanka Słomniki 1-4 Leśnik Gorenice 2015-04-25 17:00
121 Bronowianka Kraków 0-2 Grębałowianka Kraków 2015-04-25 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
122 Clepardia Kraków 1-2 Michałowianka Michałowice 2015-04-25 17:00
123 Trzy Korony Żarnowiec 1-1 Wieczysta Kraków 2015-04-26 17:00
124 IKS Olkusz 1-3 Piliczanka Pilica 2015-04-25 17:00
125 Zieleńczanka Zielonki 1-3 TS Węgrzce 2015-04-26 17:00
Zmiana z 25.04 na 26.04.2015
126 Przemsza Klucze 0-1 Prądniczanka Kraków 2015-04-25 17:00
kolejka 19 (02-05-2015/03-05-2015):
127 Przemsza Klucze 2-1 Słomniczanka Słomniki 2015-05-02 17:00
128 Prądniczanka Kraków 2-0 Zieleńczanka Zielonki 2015-05-03 17:00
129 TS Węgrzce 4-0 IKS Olkusz 2015-05-02 17:00
130 Piliczanka Pilica 2-1 Trzy Korony Żarnowiec 2015-05-02 11:00
Zmiana godziny - z 17:00 na 11:00
131 Wieczysta Kraków 2-6 Clepardia Kraków 2015-05-06 17:30
Zmiana z 2.05 na 6.05.2015
132 Michałowianka Michałowice 5-1 Bronowianka Kraków 2015-05-02 17:00
Zmiana z 30.04 na 2.05.2015
133 Leśnik Gorenice 2-0 Grębałowianka Kraków 2015-05-03 17:00
Zmiana godziny z 13:00 na 17:00
kolejka 20 (09-05-2015/10-05-2015):
134 Słomniczanka Słomniki 0-5 Grębałowianka Kraków 2015-05-10 17:30
135 Leśnik Gorenice 0-6 Michałowianka Michałowice 2015-05-10 13:00
136 Bronowianka Kraków 4-0 Wieczysta Kraków 2015-05-09 17:30
137 Clepardia Kraków 4-1 Piliczanka Pilica 2015-05-09 17:30
138 Trzy Korony Żarnowiec 1-1 TS Węgrzce 2015-05-10 17:00
139 IKS Olkusz 0-3 Prądniczanka Kraków 2015-05-09 17:30
140 Zieleńczanka Zielonki 2-4 Przemsza Klucze 2015-05-09 17:30
kolejka 21 (16-05-2015/17-05-2015):
141 Zieleńczanka Zielonki 3-1 Słomniczanka Słomniki 2015-05-16 17:30
142 Przemsza Klucze 2-0 IKS Olkusz 2015-05-16 17:30
143 Prądniczanka Kraków 2-3 Trzy Korony Żarnowiec 2015-05-16 17:30
144 TS Węgrzce 1-1 Clepardia Kraków 2015-05-16 17:00
145 Piliczanka Pilica 1-1 Bronowianka Kraków 2015-05-16 17:30
146 Wieczysta Kraków 0-3 Leśnik Gorenice 2015-05-16 17:00
147 Michałowianka Michałowice 1-2 Grębałowianka Kraków 2015-05-16 17:00
kolejka 22 (23-05-2015/24-05-2015):
148 Słomniczanka Słomniki 1-5 Michałowianka Michałowice 2015-05-23 18:00
149 Grębałowianka Kraków 2-0 Wieczysta Kraków 2015-05-23 18:00
150 Leśnik Gorenice 1-2 Piliczanka Pilica 2015-05-24 13:00
151 Bronowianka Kraków 1-6 TS Węgrzce 2015-05-23 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
152 Clepardia Kraków 3-0 Prądniczanka Kraków 2015-05-23 18:00
153 Trzy Korony Żarnowiec 0-3 Przemsza Klucze 2015-05-23 17:00
154 IKS Olkusz 5-1 Zieleńczanka Zielonki 2015-05-23 18:00
kolejka 23 (30-05-2015/31-05-2015):
155 IKS Olkusz 6-2 Słomniczanka Słomniki 2015-05-30 18:00
156 Zieleńczanka Zielonki 4-2 Trzy Korony Żarnowiec 2015-05-30 18:00
157 Przemsza Klucze 2-1 Clepardia Kraków 2015-05-30 18:00
158 Prądniczanka Kraków 1-3 Bronowianka Kraków 2015-05-30 18:00
159 TS Węgrzce 5-1 Leśnik Gorenice 2015-05-30 17:00
160 Piliczanka Pilica 2-2 Grębałowianka Kraków 2015-05-30 15:00
Zmiana godziny z 18:00 na 15:00
161 Wieczysta Kraków 1-5 Michałowianka Michałowice 2015-05-30 18:00
kolejka 24 (06-06-2015/07-06-2015):
162 Słomniczanka Słomniki 0-1 Wieczysta Kraków 2015-06-06 18:00
163 Michałowianka Michałowice 3-1 Piliczanka Pilica 2015-06-06 18:00
164 Grębałowianka Kraków 1-5 TS Węgrzce 2015-06-06 18:00
165 Leśnik Gorenice 0-6 Prądniczanka Kraków 2015-06-07 13:00
166 Bronowianka Kraków 0-1 Przemsza Klucze 2015-06-06 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
167 Clepardia Kraków 0-1 Zieleńczanka Zielonki 2015-06-06 18:00
168 Trzy Korony Żarnowiec 0-1 IKS Olkusz 2015-06-06 17:00
kolejka 25 (13-06-2015/14-06-2015):
169 Trzy Korony Żarnowiec 3-0 Słomniczanka Słomniki 2015-06-13 17:00
170 IKS Olkusz 2-2 Clepardia Kraków 2015-06-13 18:00
171 Zieleńczanka Zielonki 3-0 Bronowianka Kraków 2015-06-13 18:00
172 Przemsza Klucze 1-3 Leśnik Gorenice 2015-06-13 18:00
173 Prądniczanka Kraków 0-0 Grębałowianka Kraków 2015-06-12 18:00
Zmiana z 13.06 na 12.06.2015
174 TS Węgrzce 2-3 Michałowianka Michałowice 2015-06-13 17:00
175 Piliczanka Pilica 1-1 Wieczysta Kraków 2015-06-14 18:00
Zmiana z 13.06 na 14.06.2015
kolejka 26 (20-06-2015):
176 Słomniczanka Słomniki 4-1 Piliczanka Pilica 2015-06-20 17:00
177 Wieczysta Kraków 1-5 TS Węgrzce 2015-06-20 17:00
178 Michałowianka Michałowice 4-2 Prądniczanka Kraków 2015-06-20 17:00
179 Grębałowianka Kraków 1-2 Przemsza Klucze 2015-06-20 15:00
Zmiana godziny z 17:00 na 15:00
180 Leśnik Gorenice 3-1 Zieleńczanka Zielonki 2015-06-20 17:00
181 Bronowianka Kraków 0-5 IKS Olkusz 2015-06-20 17:00
182 Clepardia Kraków 2-0 Trzy Korony Żarnowiec 2015-06-20 17:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty