Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2020/2021 > Klasa B4 2020/2021
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Sankowia Sanka 10 25 31:13 8 1 1 5 15 26:8 5 0 0 5 10 5:5 3 1 1
2 Gwiazda Ściejowice 10 25 30:9 8 1 1 4 10 10:2 3 1 0 6 15 20:7 5 0 1
3 Radziszowianka II Radziszów 10 24 29:3 7 3 0 5 13 17:1 4 1 0 5 11 12:2 3 2 0
4 Nadwiślan Rusocice 10 23 28:11 7 2 1 5 11 13:5 3 2 0 5 12 15:6 4 0 1
5 Klub Sportowy Tyniec 10 19 41:19 6 1 3 5 12 30:7 4 0 1 5 7 11:12 2 1 2
6 Trzebol Wielkie Drogi 10 12 24:23 4 0 6 7 9 20:13 3 0 4 3 3 4:10 1 0 2
7 Skawinka II Skawina 10 9 19:26 3 0 7 5 3 7:13 1 0 4 5 6 12:13 2 0 3
8 Borkowianka Borek Szlachecki 10 9 21:34 3 0 7 4 0 5:17 0 0 4 6 9 16:17 3 0 3
9 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 10 6 12:43 2 0 8 6 6 11:22 2 0 4 4 0 1:21 0 0 4
10 Lotnik II Kryspinów 10 6 12:46 2 0 8 4 3 5:11 1 0 3 6 3 7:35 1 0 5
11 Błękitni Czułówek 10 3 22:42 1 0 9 5 3 9:17 1 0 4 5 0 13:25 0 0 5
12 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
kolejka 1:
1 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Błękitni Czułówek -
2 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:1 Lotnik II Kryspinów 2020-08-2311:00
3 Skawinka II Skawina 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2020-08-2311:00
4 Trzebol Wielkie Drogi 1:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-08-2317:00
5 Nadwiślan Rusocice 5:1 Klub Sportowy Tyniec 2020-08-2317:00
6 Sankowia Sanka 3:1 Gwiazda Ściejowice 2020-08-2217:00
kolejka 2:
7 Błękitni Czułówek 0:2 Gwiazda Ściejowice 2020-08-2917:00
8 Klub Sportowy Tyniec 1:2 Sankowia Sanka 2020-08-2911:00
9 Borkowianka Borek Szlachecki 1:5 Nadwiślan Rusocice 2020-08-3017:00
10 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Trzebol Wielkie Drogi 2020-08-3016:00
11 Lotnik II Kryspinów 3:0 Skawinka II Skawina 2020-08-2917:00
12 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa -
kolejka 3:
13 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 3:1 Błękitni Czułówek 2020-09-0611:00
14 Skawinka II Skawina Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
15 Trzebol Wielkie Drogi 6:1 Lotnik II Kryspinów 2020-09-0617:00
16 Nadwiślan Rusocice 1:1 Radziszowianka II Radziszów 2020-09-0517:00
17 Sankowia Sanka 4:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-09-0517:00
18 Gwiazda Ściejowice 5:1 Klub Sportowy Tyniec 2020-09-0517:00
kolejka 4:
19 Błękitni Czułówek 1:4 Klub Sportowy Tyniec 2020-09-1316:30
20 Borkowianka Borek Szlachecki 1:2 Gwiazda Ściejowice 2020-09-1316:00
21 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Sankowia Sanka 2020-09-1316:00
22 Lotnik II Kryspinów 0:2 Nadwiślan Rusocice 2020-09-1312:00
23 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Trzebol Wielkie Drogi -
24 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 3:4 Skawinka II Skawina 2020-09-1311:00
kolejka 5:
25 Skawinka II Skawina 5:2 Błękitni Czułówek 2020-09-2011:00
26 Trzebol Wielkie Drogi 4:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-09-2016:00
27 Nadwiślan Rusocice Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
28 Sankowia Sanka 7:0 Lotnik II Kryspinów 2020-09-1916:00
29 Gwiazda Ściejowice 0:0 Radziszowianka II Radziszów 2020-09-1916:00
30 Klub Sportowy Tyniec 4:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-09-1911:00
kolejka 6:
31 Błękitni Czułówek 5:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-09-2716:30
32 Radziszowianka II Radziszów 1:1 Klub Sportowy Tyniec 2020-09-2616:00
33 Lotnik II Kryspinów 1:5 Gwiazda Ściejowice 2020-09-2616:30
34 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Sankowia Sanka -
35 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 1:6 Nadwiślan Rusocice 2020-09-2714:00
36 Skawinka II Skawina 2:3 Trzebol Wielkie Drogi 2020-09-2716:30
kolejka 7:
37 Trzebol Wielkie Drogi 6:4 Błękitni Czułówek 2020-10-0416:00
38 Nadwiślan Rusocice 3:2 Skawinka II Skawina 2020-10-0416:00
39 Sankowia Sanka 4:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-10-0316:00
40 Gwiazda Ściejowice Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
41 Klub Sportowy Tyniec 10:1 Lotnik II Kryspinów 2020-10-0311:00
42 Borkowianka Borek Szlachecki 1:5 Radziszowianka II Radziszów 2020-10-0315:30
kolejka 8:
43 Błękitni Czułówek 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2020-10-1016:00
44 Lotnik II Kryspinów 1:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-10-1112:00
45 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Klub Sportowy Tyniec -
46 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:7 Gwiazda Ściejowice 2020-10-1111:00
47 Skawinka II Skawina 0:1 Sankowia Sanka 2020-10-1016:00
48 Trzebol Wielkie Drogi 1:2 Nadwiślan Rusocice 2020-10-1115:00
kolejka 9:
49 Nadwiślan Rusocice 3:0 Błękitni Czułówek 2020-10-1815:30
50 Trzebol Wielkie Drogi 0:1 Sankowia Sanka 2020-10-1715:30
51 Gwiazda Ściejowice 2:1 Skawinka II Skawina 2020-10-1715:00
52 Klub Sportowy Tyniec 10:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-10-1711:00
53 Borkowianka Borek Szlachecki Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
54 Radziszowianka II Radziszów 7:0 Lotnik II Kryspinów 2020-11-1111:00
kolejka 10:
55 Błękitni Czułówek 3:4 Lotnik II Kryspinów 2020-10-2514:30
56 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Radziszowianka II Radziszów -
57 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-10-2511:00
58 Skawinka II Skawina 0:4 Klub Sportowy Tyniec 2020-10-2511:00
59 Trzebol Wielkie Drogi 2:3 Gwiazda Ściejowice 2020-10-2511:00
60 Nadwiślan Rusocice 1:1 Sankowia Sanka 2020-10-2514:00
kolejka 11:
61 Sankowia Sanka 8:6 Błękitni Czułówek 2020-10-3113:30
62 Gwiazda Ściejowice 3:0 Nadwiślan Rusocice 2020-10-3114:00
63 Klub Sportowy Tyniec 5:1 Trzebol Wielkie Drogi 2020-11-0711:30
64 Borkowianka Borek Szlachecki 2:5 Skawinka II Skawina 2020-10-3111:00
65 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-11-0713:00
66 Lotnik II Kryspinów Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty