Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2020/2021 > Klasa B2 2020/2021
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Potok Więckowice 5 12 15:5 4 0 1 2 6 7:3 2 0 0 3 6 8:2 2 0 1
2 Orzeł II Bębło 5 10 21:11 3 1 1 3 4 8:9 1 1 1 2 6 13:2 2 0 0
3 Płomień Jerzmanowice 4 9 18:6 3 0 1 2 6 10:1 2 0 0 2 3 8:5 1 0 1
4 AP Kmita II Zabierzów 3 9 12:2 3 0 0 2 6 8:0 2 0 0 1 3 4:2 1 0 0
5 Niegoszowianka Niegoszowice 5 8 14:10 2 2 1 2 3 6:4 1 0 1 3 5 8:6 1 2 0
6 Bronowicki Kraków 5 5 9:17 1 2 2 2 4 3:0 1 1 0 3 1 6:17 0 1 2
7 Iskra Radwanowice 4 4 12:8 1 1 2 2 1 3:5 0 1 1 2 3 9:3 1 0 1
8 Topór Aleksandrowice 4 4 7:12 1 1 2 2 4 5:4 1 1 0 2 0 2:8 0 0 2
9 Maszycanka II Maszyce 5 3 7:27 1 0 4 3 3 6:14 1 0 2 2 0 1:13 0 0 2
10 Górzanka Nawojowa Góra 4 2 7:11 0 2 2 2 1 6:8 0 1 1 2 1 1:3 0 1 1
11 Fitball Szklary 4 1 10:23 0 1 3 2 0 5:17 0 0 2 2 1 5:6 0 1 1
12 Pauza 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
kolejka 1:
1 Fitball Szklary Pauza -
2 Płomień Jerzmanowice 7:0 Bronowicki Kraków 2020-08-2211:00
3 Górzanka Nawojowa Góra 2:4 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-08-2317:00
4 Orzeł II Bębło 1:3 Potok Więckowice 2020-08-2317:00
5 Topór Aleksandrowice AP Kmita II Zabierzów -
6 Maszycanka II Maszyce 1:8 Iskra Radwanowice 2020-08-2217:30
kolejka 2:
7 Pauza Iskra Radwanowice -
8 AP Kmita II Zabierzów 7:0 Maszycanka II Maszyce 2020-08-3014:00
9 Potok Więckowice 5:2 Topór Aleksandrowice 2020-08-2914:00
10 Niegoszowianka Niegoszowice 0:3 Orzeł II Bębło 2020-08-3017:00
11 Bronowicki Kraków 0:0 Górzanka Nawojowa Góra 2020-08-2917:00
12 Fitball Szklary 3:7 Płomień Jerzmanowice 2020-08-2917:00
kolejka 3:
13 Płomień Jerzmanowice Pauza -
14 Górzanka Nawojowa Góra 4:4 Fitball Szklary 2020-09-0617:00
15 Orzeł II Bębło 5:5 Bronowicki Kraków 2020-09-0616:00
16 Topór Aleksandrowice 3:3 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-0517:00
17 Maszycanka II Maszyce 0:5 Potok Więckowice 2020-09-0617:00
18 Iskra Radwanowice 2:4 AP Kmita II Zabierzów 2020-09-0517:00
kolejka 4:
19 Pauza AP Kmita II Zabierzów -
20 Potok Więckowice 2:1 Iskra Radwanowice 2020-09-1217:00
21 Niegoszowianka Niegoszowice 6:1 Maszycanka II Maszyce 2020-09-1217:00
22 Bronowicki Kraków 3:0 Topór Aleksandrowice 2020-09-1216:00
23 Fitball Szklary 2:10 Orzeł II Bębło 2020-09-1214:00
24 Płomień Jerzmanowice 3:1 Górzanka Nawojowa Góra 2020-09-1316:30
kolejka 5:
25 Górzanka Nawojowa Góra Pauza -
26 Orzeł II Bębło 2:1 Płomień Jerzmanowice 2020-09-2016:00
27 Topór Aleksandrowice 2:1 Fitball Szklary 2020-09-1917:00
28 Maszycanka II Maszyce 5:1 Bronowicki Kraków 2020-09-2017:00
29 Iskra Radwanowice 1:1 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-2017:00
30 AP Kmita II Zabierzów 1:0 Potok Więckowice 2020-09-2016:00
kolejka 6:
31 Pauza Potok Więckowice -
32 Niegoszowianka Niegoszowice AP Kmita II Zabierzów 2020-09-2616:30
33 Bronowicki Kraków Iskra Radwanowice 2020-09-2616:00
34 Fitball Szklary Maszycanka II Maszyce 2020-09-2716:00
35 Płomień Jerzmanowice Topór Aleksandrowice 2020-09-2616:00
36 Górzanka Nawojowa Góra Orzeł II Bębło 2020-09-2716:00
kolejka 7:
37 Orzeł II Bębło Pauza -
38 Topór Aleksandrowice Górzanka Nawojowa Góra 2020-10-0316:30
39 Maszycanka II Maszyce Płomień Jerzmanowice 2020-10-0413:00
40 Iskra Radwanowice Fitball Szklary 2020-10-0416:30
41 AP Kmita II Zabierzów Bronowicki Kraków 2020-10-0316:30
42 Potok Więckowice Niegoszowianka Niegoszowice 2020-10-0315:00
kolejka 8:
43 Pauza Niegoszowianka Niegoszowice -
44 Bronowicki Kraków Potok Więckowice 2020-10-1015:00
45 Fitball Szklary AP Kmita II Zabierzów 2020-10-1016:00
46 Płomień Jerzmanowice Iskra Radwanowice 2020-10-1015:30
47 Górzanka Nawojowa Góra Maszycanka II Maszyce 2020-10-1113:00
48 Orzeł II Bębło Topór Aleksandrowice 2020-10-1115:00
kolejka 9:
49 Topór Aleksandrowice Pauza -
50 Maszycanka II Maszyce Orzeł II Bębło 2020-10-1715:30
51 Iskra Radwanowice Górzanka Nawojowa Góra 2020-10-1816:00
52 AP Kmita II Zabierzów Płomień Jerzmanowice 2020-10-1715:30
53 Potok Więckowice Fitball Szklary 2020-10-1715:00
54 Niegoszowianka Niegoszowice Bronowicki Kraków 2020-10-1816:00
kolejka 10:
55 Pauza Bronowicki Kraków -
56 Fitball Szklary Niegoszowianka Niegoszowice 2020-10-2413:00
57 Płomień Jerzmanowice Potok Więckowice 2020-10-2415:00
58 Górzanka Nawojowa Góra AP Kmita II Zabierzów 2020-10-2514:30
59 Orzeł II Bębło Iskra Radwanowice 2020-10-2514:00
60 Topór Aleksandrowice Maszycanka II Maszyce 2020-10-24
kolejka 11:
61 Maszycanka II Maszyce Pauza -
62 Iskra Radwanowice Topór Aleksandrowice 2020-11-0814:00
63 AP Kmita II Zabierzów Orzeł II Bębło 2020-11-0814:00
64 Potok Więckowice Górzanka Nawojowa Góra 2020-11-0714:00
65 Niegoszowianka Niegoszowice Płomień Jerzmanowice 2020-11-0814:00
66 Bronowicki Kraków Fitball Szklary 2020-11-0713:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty