Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2020/2021 > Klasa B1 2020/2021
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Juvenia Prandocin 11 28 38:9 9 1 1 6 13 25:8 4 1 1 5 15 13:1 5 0 0
2 Polonia Wilczkowice 11 26 37:18 8 2 1 6 13 12:6 4 1 1 5 13 25:12 4 1 0
3 Polanowice 11 24 32:9 7 3 1 6 14 18:5 4 2 0 5 10 14:4 3 1 1
4 Sparta Skrzeszowice 11 19 32:15 6 1 4 6 13 19:6 4 1 1 5 6 13:9 2 0 3
5 Zawisza Sulechów 11 18 31:28 6 0 5 5 6 14:13 2 0 3 6 12 17:15 4 0 2
6 Agricola Klimontów 11 16 31:32 5 1 5 6 10 21:16 3 1 2 5 6 10:16 2 0 3
7 Trątnowianka Trątnowice 11 16 34:30 5 1 5 5 9 14:9 3 0 2 6 7 20:21 2 1 3
8 Novi Narama 11 15 29:29 5 0 6 6 9 18:14 3 0 3 5 6 11:15 2 0 3
9 Niedźwiedź II 11 15 24:31 5 0 6 5 9 16:11 3 0 2 6 6 8:20 2 0 4
10 Kosynierzy Łuczyce 11 11 33:42 3 2 6 5 9 21:16 3 0 2 6 2 12:26 0 2 4
11 Olimpia Czaple Wielkie 11 4 18:44 1 1 9 5 0 7:25 0 0 5 6 4 11:19 1 1 4
12 Milenium Radziemice 11 0 7:59 0 0 11 5 0 5:27 0 0 5 6 0 2:32 0 0 6
kolejka 1:
1 Juvenia Prandocin 8:1 Kosynierzy Łuczyce 2020-08-2317:00
2 Polanowice 4:0 Olimpia Czaple Wielkie 2020-08-2217:00
3 Novi Narama 4:0 Milenium Radziemice 2020-08-2318:00
4 Polonia Wilczkowice 4:2 Trątnowianka Trątnowice 2020-08-2317:00
5 Sparta Skrzeszowice 3:0 Zawisza Sulechów 2020-08-2217:00
6 Agricola Klimontów 6:0 Niedźwiedź II 2020-08-2217:00
kolejka 2:
7 Kosynierzy Łuczyce 5:3 Niedźwiedź II 2020-08-3016:00
8 Zawisza Sulechów 1:4 Agricola Klimontów 2020-08-2917:00
9 Trątnowianka Trątnowice 4:5 Sparta Skrzeszowice 2020-08-3016:00
10 Milenium Radziemice 1:9 Polonia Wilczkowice 2020-08-3015:00
11 Olimpia Czaple Wielkie 1:5 Novi Narama 2020-08-3016:00
12 Juvenia Prandocin 4:0 Polanowice 2020-08-3017:00
kolejka 3:
13 Polanowice 2:2 Kosynierzy Łuczyce 2020-09-0616:00
14 Novi Narama 1:3 Juvenia Prandocin 2020-09-0617:00
15 Polonia Wilczkowice 2:0 Olimpia Czaple Wielkie 2020-09-0617:00
16 Sparta Skrzeszowice 9:0 Milenium Radziemice 2020-09-0617:00
17 Agricola Klimontów 3:0 Trątnowianka Trątnowice 2020-09-0611:00
18 Niedźwiedź II 6:2 Zawisza Sulechów 2020-09-0616:00
kolejka 4:
19 Kosynierzy Łuczyce 1:3 Zawisza Sulechów 2020-09-1216:00
20 Trątnowianka Trątnowice 3:0 Niedźwiedź II 2020-09-1312:00
21 Milenium Radziemice 1:3 Agricola Klimontów 2020-09-1315:00
22 Olimpia Czaple Wielkie 2:8 Sparta Skrzeszowice 2020-09-1317:00
23 Juvenia Prandocin 4:4 Polonia Wilczkowice 2020-09-1316:00
24 Polanowice 6:1 Novi Narama 2020-09-1316:00
kolejka 5:
25 Novi Narama 5:3 Kosynierzy Łuczyce 2020-09-2017:00
26 Polonia Wilczkowice 0:0 Polanowice 2020-09-2016:00
27 Sparta Skrzeszowice 0:1 Juvenia Prandocin 2020-09-2016:00
28 Agricola Klimontów 4:4 Olimpia Czaple Wielkie 2020-09-2011:00
29 Niedźwiedź II 5:0 Milenium Radziemice 2020-09-2016:00
30 Zawisza Sulechów 7:2 Trątnowianka Trątnowice 2020-09-1916:00
kolejka 6:
31 Kosynierzy Łuczyce 3:7 Trątnowianka Trątnowice 2020-09-2616:00
32 Milenium Radziemice 1:5 Zawisza Sulechów 2020-09-2712:00
33 Olimpia Czaple Wielkie 2:3 Niedźwiedź II 2020-09-2616:00
34 Juvenia Prandocin 7:0 Agricola Klimontów 2020-09-2716:00
35 Polanowice 1:0 Sparta Skrzeszowice 2020-09-2715:00
36 Novi Narama 2:4 Polonia Wilczkowice 2020-09-2716:30
kolejka 7:
37 Polonia Wilczkowice 4:2 Kosynierzy Łuczyce 2020-10-0416:00
38 Sparta Skrzeszowice 1:0 Novi Narama 2020-10-0416:00
39 Agricola Klimontów 0:5 Polanowice 2020-10-0411:00
40 Niedźwiedź II 0:4 Juvenia Prandocin 2020-10-0414:00
41 Zawisza Sulechów 4:2 Olimpia Czaple Wielkie 2020-10-0315:00
42 Trątnowianka Trątnowice 4:1 Milenium Radziemice 2020-10-0412:00
kolejka 8:
43 Kosynierzy Łuczyce 9:1 Milenium Radziemice 2020-10-1115:00
44 Olimpia Czaple Wielkie 2:7 Trątnowianka Trątnowice 2020-10-1115:00
45 Juvenia Prandocin 1:3 Zawisza Sulechów 2020-10-1115:00
46 Polanowice 3:0 Niedźwiedź II 2020-10-1015:00
47 Novi Narama 3:0 Agricola Klimontów 2020-10-1116:00
48 Polonia Wilczkowice 1:0 Sparta Skrzeszowice 2020-10-1115:00
kolejka 9:
49 Sparta Skrzeszowice 2:2 Kosynierzy Łuczyce 2020-11-1114:00
50 Agricola Klimontów 3:5 Polonia Wilczkowice 2020-10-1811:00
51 Niedźwiedź II 4:5 Novi Narama 2020-10-1814:00
52 Zawisza Sulechów 0:2 Polanowice 2020-10-1715:00
53 Trątnowianka Trątnowice 0:3 Juvenia Prandocin 2020-10-1816:00
54 Milenium Radziemice 2:3 Olimpia Czaple Wielkie 2020-10-1812:00
kolejka 10:
55 Kosynierzy Łuczyce 3:2 Olimpia Czaple Wielkie 2020-10-2415:00
56 Juvenia Prandocin 1:0 Milenium Radziemice 2020-10-2513:00
57 Polanowice 2:2 Trątnowianka Trątnowice 2020-11-1114:00
58 Novi Narama 3:4 Zawisza Sulechów 2020-10-2414:30
59 Polonia Wilczkowice 1:2 Niedźwiedź II 2020-10-2514:30
60 Sparta Skrzeszowice 4:3 Agricola Klimontów 2020-10-2514:00
kolejka 11:
61 Agricola Klimontów 5:2 Kosynierzy Łuczyce 2020-11-0811:00
62 Niedźwiedź II 1:0 Sparta Skrzeszowice 2020-11-0713:30
63 Zawisza Sulechów 2:3 Polonia Wilczkowice 2020-11-1414:00
64 Trątnowianka Trątnowice 3:0 Novi Narama 2020-11-0714:00
65 Milenium Radziemice 0:7 Polanowice 2020-11-0812:00
66 Olimpia Czaple Wielkie 0:2 Juvenia Prandocin 2020-11-0713:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty