Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2020/2021 > Klasa A1 2020/2021
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Szreniawa Koszyce 14 30 33:14 9 3 2 7 14 16:8 4 2 1 7 16 17:6 5 1 1
2 Jastrzębiec Książ Wielki 14 28 64:24 9 1 4 8 16 45:13 5 1 2 6 12 19:11 4 0 2
3 Ekler Baranówka 14 28 46:21 9 1 4 7 15 31:11 5 0 2 7 13 15:10 4 1 2
4 Partyzant Dojazdów 14 28 39:22 8 4 2 7 16 19:10 5 1 1 7 12 20:12 3 3 1
5 Bibiczanka Bibice 14 27 35:16 8 3 3 7 16 16:7 5 1 1 7 11 19:9 3 2 2
6 Słomniczanka II Słomniki 14 23 35:29 6 5 3 7 12 20:14 3 3 1 7 11 15:15 3 2 2
7 Płomień Kościelec 14 21 24:25 6 3 5 7 10 16:14 3 1 3 7 11 8:11 3 2 2
8 Błękitni II Modlnica 14 20 39:30 6 2 6 7 6 14:14 2 0 5 7 14 25:16 4 2 1
9 Michałowianka Michałowice 14 20 32:37 6 2 6 7 13 15:10 4 1 2 7 7 17:27 2 1 4
10 Galicja Raciborowice 14 20 43:31 6 2 6 7 10 17:15 3 1 3 7 10 26:16 3 1 3
11 Czarni 03 Grzegorzowice 14 18 38:53 5 3 6 7 11 27:23 3 2 2 7 7 11:30 2 1 4
12 Spartak Wielkanoc-Gołcza 14 14 26:48 4 2 8 7 9 16:28 3 0 4 7 5 10:20 1 2 4
13 Prądniczanka II Kraków 14 8 23:44 2 2 10 7 8 13:18 2 2 3 7 0 10:26 0 0 7
14 Strażak Goszcza 14 8 21:57 2 2 10 7 2 8:24 0 2 5 7 6 13:33 2 0 5
15 Wierzbowianka Wierzbno 14 4 15:62 1 1 12 6 4 10:21 1 1 4 8 0 5:41 0 0 8
16 Pauza 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
kolejka 1:
1 Ekler Baranówka Pauza -
2 Strażak Goszcza 1:1 Płomień Kościelec 2020-08-0918:00
3 Bibiczanka Bibice 2:0 Prądniczanka II Kraków 2020-08-0816:00
4 Słomniczanka II Słomniki 1:1 Partyzant Dojazdów 2020-08-0911:00
5 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:8 Galicja Raciborowice 2020-08-0917:30
6 Jastrzębiec Książ Wielki 8:2 Michałowianka Michałowice 2020-08-0915:00
7 Czarni 03 Grzegorzowice 6:1 Wierzbowianka Wierzbno 2020-08-0917:30
8 Błękitni II Modlnica 1:2 Szreniawa Koszyce 2020-08-0917:00
kolejka 2:
9 Pauza Szreniawa Koszyce -
10 Wierzbowianka Wierzbno 2:5 Błękitni II Modlnica 2020-08-1218:00
11 Michałowianka Michałowice 1:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-08-1218:00
12 Galicja Raciborowice 0:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-08-1218:00
13 Partyzant Dojazdów 2:0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-08-1217:30
14 Prądniczanka II Kraków 1:1 Słomniczanka II Słomniki 2020-08-1217:00
15 Płomień Kościelec 3:2 Bibiczanka Bibice 2020-08-1218:00
16 Ekler Baranówka 8:1 Strażak Goszcza 2020-08-1218:00
kolejka 3:
17 Strażak Goszcza Pauza -
18 Bibiczanka Bibice 2:4 Ekler Baranówka 2020-08-1618:00
19 Słomniczanka II Słomniki 5:0 Płomień Kościelec 2020-08-1616:00
20 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:0 Prądniczanka II Kraków 2020-08-1516:00
21 Jastrzębiec Książ Wielki 2:3 Partyzant Dojazdów 2020-08-1615:00
22 Czarni 03 Grzegorzowice 4:7 Galicja Raciborowice 2020-08-1517:30
23 Błękitni II Modlnica 4:1 Michałowianka Michałowice 2020-08-1517:00
24 Szreniawa Koszyce 6:1 Wierzbowianka Wierzbno 2020-08-1617:00
kolejka 4:
25 Pauza Wierzbowianka Wierzbno -
26 Michałowianka Michałowice 1:3 Szreniawa Koszyce 2020-08-2317:00
27 Galicja Raciborowice 1:1 Błękitni II Modlnica 2020-08-2317:30
28 Partyzant Dojazdów 4:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-08-2216:00
29 Prądniczanka II Kraków 1:4 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-08-2318:00
30 Płomień Kościelec 5:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-08-2317:00
31 Ekler Baranówka 0:3 Słomniczanka II Słomniki 2020-08-2217:00
32 Strażak Goszcza 0:7 Bibiczanka Bibice 2020-08-2317:00
kolejka 5:
33 Bibiczanka Bibice Pauza -
34 Słomniczanka II Słomniki 3:2 Strażak Goszcza 2020-08-2917:00
35 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:1 Ekler Baranówka 2020-08-2916:00
36 Jastrzębiec Książ Wielki 3:1 Płomień Kościelec 2020-08-3015:00
37 Czarni 03 Grzegorzowice 6:3 Prądniczanka II Kraków 2020-08-2917:00
38 Błękitni II Modlnica 0:2 Partyzant Dojazdów 2020-08-3017:00
39 Szreniawa Koszyce 0:0 Galicja Raciborowice 2020-08-3017:00
40 Wierzbowianka Wierzbno 2:2 Michałowianka Michałowice 2020-08-3017:00
kolejka 6:
41 Pauza Michałowianka Michałowice -
42 Galicja Raciborowice 2:1 Wierzbowianka Wierzbno 2020-09-0617:00
43 Partyzant Dojazdów 2:0 Szreniawa Koszyce 2020-09-0516:00
44 Prądniczanka II Kraków 2:4 Błękitni II Modlnica 2020-09-0615:00
45 Płomień Kościelec 2:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-09-0516:00
46 Ekler Baranówka 1:3 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-0517:00
47 Strażak Goszcza 0:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-09-0616:00
48 Bibiczanka Bibice 4:0 Słomniczanka II Słomniki 2020-09-0616:00
kolejka 7:
49 Słomniczanka II Słomniki Pauza -
50 Spartak Wielkanoc-Gołcza 1:5 Bibiczanka Bibice 2020-09-1316:00
51 Jastrzębiec Książ Wielki 8:0 Strażak Goszcza 2020-09-1315:00
52 Czarni 03 Grzegorzowice 2:0 Ekler Baranówka 2020-09-1217:00
53 Błękitni II Modlnica 1:2 Płomień Kościelec 2020-09-1316:30
54 Szreniawa Koszyce 4:3 Prądniczanka II Kraków 2020-09-1315:00
55 Wierzbowianka Wierzbno 0:6 Partyzant Dojazdów 2020-09-1317:00
56 Michałowianka Michałowice 3:2 Galicja Raciborowice 2020-09-1217:00
kolejka 8:
57 Pauza Galicja Raciborowice -
58 Partyzant Dojazdów 3:1 Michałowianka Michałowice 2020-09-1915:00
59 Prądniczanka II Kraków 3:0 Wierzbowianka Wierzbno 2020-09-2012:30
60 Płomień Kościelec 0:3 Szreniawa Koszyce 2020-09-2016:00
61 Ekler Baranówka 4:0 Błękitni II Modlnica 2020-09-1917:00
62 Strażak Goszcza 2:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-09-2016:00
63 Bibiczanka Bibice 2:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-2016:00
64 Słomniczanka II Słomniki 1:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-09-1916:30
kolejka 9:
65 Spartak Wielkanoc-Gołcza Pauza -
66 Jastrzębiec Książ Wielki 2:2 Słomniczanka II Słomniki 2020-09-2715:00
67 Czarni 03 Grzegorzowice 1:1 Bibiczanka Bibice 2020-09-2616:30
68 Błękitni II Modlnica 1:2 Strażak Goszcza 2020-09-2716:00
69 Szreniawa Koszyce 1:1 Ekler Baranówka 2020-09-2715:00
70 Wierzbowianka Wierzbno 0:1 Płomień Kościelec 2020-09-2613:00
71 Michałowianka Michałowice 1:0 Prądniczanka II Kraków 2020-09-2615:00
72 Galicja Raciborowice 5:4 Partyzant Dojazdów 2020-09-2716:30
kolejka 10:
73 Pauza Partyzant Dojazdów -
74 Prądniczanka II Kraków 1:7 Galicja Raciborowice 2020-10-0411:30
75 Płomień Kościelec 4:0 Michałowianka Michałowice 2020-10-0415:00
76 Ekler Baranówka 7:1 Wierzbowianka Wierzbno 2020-10-0316:30
77 Strażak Goszcza 0:5 Szreniawa Koszyce 2020-10-0311:00
78 Bibiczanka Bibice 1:1 Błękitni II Modlnica 2020-10-0316:00
79 Słomniczanka II Słomniki 6:2 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-10-0415:00
80 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:8 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-10-0415:00
kolejka 11:
81 Jastrzębiec Książ Wielki Pauza -
82 Czarni 03 Grzegorzowice 3:3 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-10-1115:00
83 Błękitni II Modlnica 2:3 Słomniczanka II Słomniki 2020-10-1116:00
84 Szreniawa Koszyce 0:1 Bibiczanka Bibice 2020-10-1115:00
85 Wierzbowianka Wierzbno 2:5 Strażak Goszcza 2020-10-1115:00
86 Michałowianka Michałowice 1:2 Ekler Baranówka 2020-10-1015:00
87 Galicja Raciborowice 0:2 Płomień Kościelec 2020-10-1016:00
88 Partyzant Dojazdów 3:2 Prądniczanka II Kraków 2020-11-1114:00
kolejka 12:
89 Pauza Prądniczanka II Kraków -
90 Płomień Kościelec 2:2 Partyzant Dojazdów 2020-10-1815:00
91 Ekler Baranówka 3:1 Galicja Raciborowice 2020-11-1111:00
92 Strażak Goszcza 3:4 Michałowianka Michałowice 2020-10-1815:00
93 Bibiczanka Bibice 3:0 Wierzbowianka Wierzbno 2020-10-1815:00
94 Słomniczanka II Słomniki 1:1 Szreniawa Koszyce 2020-11-1414:00
95 Spartak Wielkanoc-Gołcza 1:6 Błękitni II Modlnica 2020-10-1715:00
96 Jastrzębiec Książ Wielki 12:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-10-1815:00
kolejka 13:
97 Czarni 03 Grzegorzowice Pauza -
98 Błękitni II Modlnica 5:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-10-2514:30
99 Szreniawa Koszyce 2:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-10-2515:00
100 Wierzbowianka Wierzbno 4:2 Słomniczanka II Słomniki 2020-10-2415:00
101 Michałowianka Michałowice 1:0 Bibiczanka Bibice 2020-10-2415:00
102 Galicja Raciborowice 7:2 Strażak Goszcza 2020-10-2514:30
103 Partyzant Dojazdów 2:4 Ekler Baranówka 2020-10-2414:00
104 Prądniczanka II Kraków 1:1 Płomień Kościelec 2020-10-2511:00
kolejka 14:
105 Pauza Płomień Kościelec -
106 Ekler Baranówka 8:2 Prądniczanka II Kraków 2020-10-3114:00
107 Strażak Goszcza 2:2 Partyzant Dojazdów 2020-10-3111:00
108 Bibiczanka Bibice 2:1 Galicja Raciborowice 2020-10-3112:00
109 Słomniczanka II Słomniki 3:7 Michałowianka Michałowice 2020-10-3114:00
110 Spartak Wielkanoc-Gołcza 5:0 Wierzbowianka Wierzbno 2020-10-3114:30
111 Jastrzębiec Książ Wielki 1:3 Szreniawa Koszyce 2020-10-3114:00
112 Czarni 03 Grzegorzowice 5:8 Błękitni II Modlnica 2020-10-3114:00
kolejka 15:
113 Błękitni II Modlnica Pauza -
114 Szreniawa Koszyce 3:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-11-0713:30
115 Jastrzębiec Książ Wielki 9:1 Wierzbowianka Wierzbno 2020-11-1513:30
116 Michałowianka Michałowice 7:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-11-0714:00
117 Galicja Raciborowice 2:4 Słomniczanka II Słomniki 2020-11-0714:00
118 Partyzant Dojazdów 3:3 Bibiczanka Bibice 2020-11-1413:00
119 Prądniczanka II Kraków 4:1 Strażak Goszcza 2020-11-0818:00
120 Płomień Kościelec 0:3 Ekler Baranówka 2020-11-0714:00
kolejka 16:
1 Pauza Ekler Baranówka -
2 Płomień Kościelec Strażak Goszcza 2021-03-2115:00
3 Prądniczanka II Kraków Bibiczanka Bibice 2021-03-2116:00
4 Partyzant Dojazdów Słomniczanka II Słomniki 2021-03-20
5 Galicja Raciborowice Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-03-20
6 Michałowianka Michałowice Jastrzębiec Książ Wielki 2021-03-20
7 Wierzbowianka Wierzbno Czarni 03 Grzegorzowice 2021-03-20
8 Szreniawa Koszyce Błękitni II Modlnica 2021-03-20
kolejka 17:
9 Szreniawa Koszyce Pauza -
10 Błękitni II Modlnica Wierzbowianka Wierzbno 2021-03-27
11 Czarni 03 Grzegorzowice Michałowianka Michałowice 2021-03-27
12 Jastrzębiec Książ Wielki Galicja Raciborowice 2021-03-27
13 Spartak Wielkanoc-Gołcza Partyzant Dojazdów 2021-03-27
14 Słomniczanka II Słomniki Prądniczanka II Kraków 2021-03-27
15 Bibiczanka Bibice Płomień Kościelec 2021-03-2815:00
16 Strażak Goszcza Ekler Baranówka 2021-03-2813:00
kolejka 18:
17 Pauza Strażak Goszcza -
18 Ekler Baranówka Bibiczanka Bibice 2021-04-03
19 Płomień Kościelec Słomniczanka II Słomniki 2021-04-0315:00
20 Prądniczanka II Kraków Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-04-03
21 Partyzant Dojazdów Jastrzębiec Książ Wielki 2021-04-03
22 Galicja Raciborowice Czarni 03 Grzegorzowice 2021-04-03
23 Michałowianka Michałowice Błękitni II Modlnica 2021-04-03
24 Wierzbowianka Wierzbno Szreniawa Koszyce 2021-04-03
kolejka 19:
25 Wierzbowianka Wierzbno Pauza -
26 Szreniawa Koszyce Michałowianka Michałowice 2021-04-10
27 Błękitni II Modlnica Galicja Raciborowice 2021-04-10
28 Czarni 03 Grzegorzowice Partyzant Dojazdów 2021-04-10
29 Jastrzębiec Książ Wielki Prądniczanka II Kraków 2021-04-10
30 Spartak Wielkanoc-Gołcza Płomień Kościelec 2021-04-10
31 Słomniczanka II Słomniki Ekler Baranówka 2021-04-10
32 Bibiczanka Bibice Strażak Goszcza 2021-04-1116:00
kolejka 20:
33 Pauza Bibiczanka Bibice -
34 Strażak Goszcza Słomniczanka II Słomniki 2021-04-1813:00
35 Ekler Baranówka Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-04-17
36 Płomień Kościelec Jastrzębiec Książ Wielki 2021-04-1816:00
37 Prądniczanka II Kraków Czarni 03 Grzegorzowice 2021-04-17
38 Partyzant Dojazdów Błękitni II Modlnica 2021-04-17
39 Galicja Raciborowice Szreniawa Koszyce 2021-04-17
40 Michałowianka Michałowice Wierzbowianka Wierzbno 2021-04-17
kolejka 21:
41 Michałowianka Michałowice Pauza -
42 Wierzbowianka Wierzbno Galicja Raciborowice 2021-04-24
43 Szreniawa Koszyce Partyzant Dojazdów 2021-04-24
44 Błękitni II Modlnica Prądniczanka II Kraków 2021-04-24
45 Czarni 03 Grzegorzowice Płomień Kościelec 2021-04-24
46 Jastrzębiec Książ Wielki Ekler Baranówka 2021-04-24
47 Spartak Wielkanoc-Gołcza Strażak Goszcza 2021-04-24
48 Słomniczanka II Słomniki Bibiczanka Bibice 2021-04-24
kolejka 22:
49 Pauza Słomniczanka II Słomniki -
50 Bibiczanka Bibice Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-05-0116:00
51 Strażak Goszcza Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-0111:00
52 Ekler Baranówka Czarni 03 Grzegorzowice 2021-05-01
53 Płomień Kościelec Błękitni II Modlnica 2021-05-0117:00
54 Prądniczanka II Kraków Szreniawa Koszyce 2021-05-01
55 Partyzant Dojazdów Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-01
56 Galicja Raciborowice Michałowianka Michałowice 2021-05-01
kolejka 23:
57 Galicja Raciborowice Pauza -
58 Michałowianka Michałowice Partyzant Dojazdów 2021-05-08
59 Wierzbowianka Wierzbno Prądniczanka II Kraków 2021-05-08
60 Szreniawa Koszyce Płomień Kościelec 2021-05-08
61 Błękitni II Modlnica Ekler Baranówka 2021-05-08
62 Czarni 03 Grzegorzowice Strażak Goszcza 2021-05-08
63 Jastrzębiec Książ Wielki Bibiczanka Bibice 2021-05-08
64 Spartak Wielkanoc-Gołcza Słomniczanka II Słomniki 2021-05-08
kolejka 24:
65 Pauza Spartak Wielkanoc-Gołcza -
66 Słomniczanka II Słomniki Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-15
67 Bibiczanka Bibice Czarni 03 Grzegorzowice 2021-05-1617:00
68 Strażak Goszcza Błękitni II Modlnica 2021-05-1511:00
69 Ekler Baranówka Szreniawa Koszyce 2021-05-15
70 Płomień Kościelec Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-1617:00
71 Prądniczanka II Kraków Michałowianka Michałowice 2021-05-15
72 Partyzant Dojazdów Galicja Raciborowice 2021-05-15
kolejka 25:
73 Partyzant Dojazdów Pauza -
74 Galicja Raciborowice Prądniczanka II Kraków 2021-05-22
75 Michałowianka Michałowice Płomień Kościelec 2021-05-22
76 Wierzbowianka Wierzbno Ekler Baranówka 2021-05-22
77 Szreniawa Koszyce Strażak Goszcza 2021-05-22
78 Błękitni II Modlnica Bibiczanka Bibice 2021-05-22
79 Czarni 03 Grzegorzowice Słomniczanka II Słomniki 2021-05-22
80 Jastrzębiec Książ Wielki Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-05-22
kolejka 26:
81 Pauza Jastrzębiec Książ Wielki -
82 Spartak Wielkanoc-Gołcza Czarni 03 Grzegorzowice 2021-05-29
83 Słomniczanka II Słomniki Błękitni II Modlnica 2021-05-29
84 Bibiczanka Bibice Szreniawa Koszyce 2021-05-3017:00
85 Strażak Goszcza Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-2911:00
86 Ekler Baranówka Michałowianka Michałowice 2021-05-29
87 Płomień Kościelec Galicja Raciborowice 2021-05-3017:00
88 Prądniczanka II Kraków Partyzant Dojazdów 2021-05-29
kolejka 27:
89 Prądniczanka II Kraków Pauza -
90 Partyzant Dojazdów Płomień Kościelec 2021-06-02
91 Galicja Raciborowice Ekler Baranówka 2021-06-02
92 Michałowianka Michałowice Strażak Goszcza 2021-06-02
93 Wierzbowianka Wierzbno Bibiczanka Bibice 2021-06-02
94 Szreniawa Koszyce Słomniczanka II Słomniki 2021-06-02
95 Błękitni II Modlnica Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-06-02
96 Czarni 03 Grzegorzowice Jastrzębiec Książ Wielki 2021-06-02
kolejka 28:
97 Pauza Czarni 03 Grzegorzowice -
98 Jastrzębiec Książ Wielki Błękitni II Modlnica 2021-06-05
99 Spartak Wielkanoc-Gołcza Szreniawa Koszyce 2021-06-05
100 Słomniczanka II Słomniki Wierzbowianka Wierzbno 2021-06-05
101 Bibiczanka Bibice Michałowianka Michałowice 2021-06-0617:00
102 Strażak Goszcza Galicja Raciborowice 2021-06-0617:00
103 Ekler Baranówka Partyzant Dojazdów 2021-06-05
104 Płomień Kościelec Prądniczanka II Kraków 2021-06-0517:00
kolejka 29:
105 Płomień Kościelec Pauza -
106 Prądniczanka II Kraków Ekler Baranówka 2021-06-12
107 Partyzant Dojazdów Strażak Goszcza 2021-06-12
108 Galicja Raciborowice Bibiczanka Bibice 2021-06-12
109 Michałowianka Michałowice Słomniczanka II Słomniki 2021-06-12
110 Wierzbowianka Wierzbno Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-06-12
111 Szreniawa Koszyce Jastrzębiec Książ Wielki 2021-06-12
112 Błękitni II Modlnica Czarni 03 Grzegorzowice 2021-06-12
kolejka 30:
113 Pauza Błękitni II Modlnica -
114 Czarni 03 Grzegorzowice Szreniawa Koszyce 2021-06-1917:00
115 Wierzbowianka Wierzbno Jastrzębiec Książ Wielki 2021-06-1917:00
116 Spartak Wielkanoc-Gołcza Michałowianka Michałowice 2021-06-1917:00
117 Słomniczanka II Słomniki Galicja Raciborowice 2021-06-1917:00
118 Bibiczanka Bibice Partyzant Dojazdów 2021-06-1917:00
119 Strażak Goszcza Prądniczanka II Kraków 2021-06-1917:00
120 Ekler Baranówka Płomień Kościelec 2021-06-1917:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty