Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2019/2020 > IV liga zachodnia 2019/2020
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Cracovia II 13 34 46:11 11 1 1 6 18 14:2 6 0 0 7 16 32:9 5 1 1
2 Wiślanie Jaśkowice 13 30 30:12 9 3 1 7 19 21:6 6 1 0 6 11 9:6 3 2 1
3 Wisła II Kraków 13 30 32:16 10 0 3 6 18 16:4 6 0 0 7 12 16:12 4 0 3
4 Pcimianka Pcim 13 25 24:15 8 1 4 7 15 16:7 5 0 2 6 10 8:8 3 1 2
5 MKS Trzebinia 13 23 22:13 6 5 2 7 12 15:10 3 3 1 6 11 7:3 3 2 1
6 Beskid Andrychów 13 21 27:18 6 3 4 6 13 20:7 4 1 1 7 8 7:11 2 2 3
7 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 13 21 30:24 6 3 4 6 8 11:13 2 2 2 7 13 19:11 4 1 2
8 Orzeł Ryczów 13 20 21:18 6 2 5 7 9 6:7 3 0 4 6 11 15:11 3 2 1
9 Słomniczanka Słomniki 13 19 23:24 5 4 4 7 10 10:12 3 1 3 6 9 13:12 2 3 1
10 Dalin Myślenice 13 18 25:16 4 6 3 7 10 11:8 2 4 1 6 8 14:8 2 2 2
11 Clepardia Kraków 13 16 21:33 5 1 7 6 10 15:15 3 1 2 7 6 6:18 2 0 5
12 D&R Unia Oświęcim 13 15 21:27 4 3 6 6 5 7:11 1 2 3 7 10 14:16 3 1 3
13 LKS Jawiszowice 13 14 24:40 4 2 7 7 7 14:28 2 1 4 6 7 10:12 2 1 3
14 LKS Rajsko 13 11 17:31 3 2 8 6 8 11:12 2 2 2 7 3 6:19 1 0 6
15 Czarni Staniątki 13 10 15:27 3 1 9 6 6 5:11 2 0 4 7 4 10:16 1 1 5
16 Skawinka Skawina 13 10 16:35 3 1 9 7 9 11:16 3 0 4 6 1 5:19 0 1 5
17 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 13 10 14:27 2 4 7 6 2 6:14 0 2 4 7 8 8:13 2 2 3
18 Sokół Kocmyrzów 13 2 14:35 0 2 11 7 2 11:19 0 2 5 6 0 3:16 0 0 6
kolejka 1:
1 Wiślanie Jaśkowice 3:2 Wisła II Kraków 2019-08-1015:00
2 Dalin Myślenice 2:0 Sokół Kocmyrzów 2019-08-1017:00
3 Skawinka Skawina 1:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-08-1117:00
4 Słomniczanka Słomniki 4:1 LKS Rajsko 2019-08-1013:00
5 MKS Trzebinia 2:0 Czarni Staniątki 2019-08-1017:00
6 D&R Unia Oświęcim 1:3 Cracovia II 2019-08-1017:00
7 Orzeł Ryczów 2:1 Clepardia Kraków 2019-08-1117:00
8 LKS Jawiszowice 0:3 Beskid Andrychów 2019-08-1117:00
9 Pcimianka Pcim 2:3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-08-1116:30
kolejka 2:
10 Wisła II Kraków 1:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-08-1417:30
11 Beskid Andrychów 2:0 Pcimianka Pcim 2019-08-1417:30
12 Clepardia Kraków 2:4 LKS Jawiszowice 2019-08-1511:00
13 Cracovia II 3:0 Orzeł Ryczów 2019-08-1512:00
14 Czarni Staniątki 3:2 D&R Unia Oświęcim 2019-08-1517:00
15 LKS Rajsko 0:0 MKS Trzebinia 2019-08-1517:00
16 Skawinka Skawina 3:2 Słomniczanka Słomniki 2019-08-1517:00
17 Sokół Kocmyrzów 1:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-08-2117:30
18 Wiślanie Jaśkowice 1:0 Dalin Myślenice 2019-08-1417:30
kolejka 3:
19 Dalin Myślenice 4:2 Wisła II Kraków 2019-08-1717:00
20 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:1 Wiślanie Jaśkowice 2019-08-1814:00
21 Słomniczanka Słomniki 1:0 Sokół Kocmyrzów 2019-08-1817:00
22 MKS Trzebinia 2:2 Skawinka Skawina 2019-08-1817:00
23 D&R Unia Oświęcim 4:0 LKS Rajsko 2019-08-1817:30
24 Orzeł Ryczów 1:0 Czarni Staniątki 2019-08-1817:00
25 LKS Jawiszowice 1:10 Cracovia II 2019-08-1817:00
26 Pcimianka Pcim 3:1 Clepardia Kraków 2019-08-1816:30
27 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:2 Beskid Andrychów 2019-08-1817:00
kolejka 4:
28 Wisła II Kraków 4:0 Beskid Andrychów 2019-08-2511:00
29 Clepardia Kraków 3:3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-08-2411:00
30 Cracovia II 3:1 Pcimianka Pcim 2019-08-2412:00
31 Czarni Staniątki 0:3 LKS Jawiszowice 2019-08-2517:00
32 LKS Rajsko 1:4 Orzeł Ryczów 2019-08-2417:00
33 Skawinka Skawina 2:3 D&R Unia Oświęcim 2019-08-2417:00
34 Sokół Kocmyrzów 2:4 MKS Trzebinia 2019-08-2417:00
35 Wiślanie Jaśkowice 3:3 Słomniczanka Słomniki 2019-08-2411:00
36 Dalin Myślenice 2:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-08-2417:30
kolejka 5:
37 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:3 Wisła II Kraków 2019-08-2817:00
38 Słomniczanka Słomniki 1:6 Dalin Myślenice 2019-08-2817:00
39 MKS Trzebinia 1:1 Wiślanie Jaśkowice 2019-08-2817:00
40 Sokół Kocmyrzów 2:3 D&R Unia Oświęcim 2019-08-2817:00
41 Orzeł Ryczów 3:0 Skawinka Skawina 2019-08-2817:00
42 LKS Jawiszowice 2:1 LKS Rajsko 2019-08-2817:00
43 Pcimianka Pcim 5:2 Czarni Staniątki 2019-08-2817:30
44 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:6 Cracovia II 2019-08-2817:00
45 Beskid Andrychów 4:1 Clepardia Kraków 2019-08-2817:30
kolejka 6:
46 Wisła II Kraków 3:0 Clepardia Kraków 2019-09-0111:00
47 Cracovia II 1:0 Beskid Andrychów 2019-08-3112:00
48 Czarni Staniątki 0:4 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-08-3117:00
49 LKS Rajsko 1:3 Pcimianka Pcim 2019-08-3117:00
50 Skawinka Skawina 2:0 LKS Jawiszowice 2019-09-0117:00
51 Sokół Kocmyrzów 3:3 Orzeł Ryczów 2019-09-0111:00
52 Wiślanie Jaśkowice 4:0 D&R Unia Oświęcim 2019-08-3111:00
53 Dalin Myślenice 0:0 MKS Trzebinia 2019-08-3112:00
54 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:3 Słomniczanka Słomniki 2019-09-0116:00
kolejka 7:
55 Słomniczanka Słomniki 3:2 Wisła II Kraków 2019-09-0717:00
56 MKS Trzebinia 2:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-09-0717:00
57 D&R Unia Oświęcim 0:0 Dalin Myślenice 2019-09-0712:00
58 Orzeł Ryczów 0:2 Wiślanie Jaśkowice 2019-09-0717:00
59 LKS Jawiszowice 4:3 Sokół Kocmyrzów 2019-09-0717:00
60 Pcimianka Pcim 2:0 Skawinka Skawina 2019-09-0811:00
61 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 4:2 LKS Rajsko 2019-09-0812:00
62 Beskid Andrychów 3:3 Czarni Staniątki 2019-09-1117:00
63 Clepardia Kraków 1:6 Cracovia II 2019-09-0711:00
kolejka 8:
64 Wisła II Kraków 3:2 Cracovia II 2019-09-1513:00
65 Czarni Staniątki 0:1 Clepardia Kraków 2019-09-1416:00
66 LKS Rajsko 3:0 Beskid Andrychów 2019-09-1417:00
67 Skawinka Skawina 2:6 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-09-1417:00
68 Sokół Kocmyrzów 2:3 Pcimianka Pcim 2019-09-1516:00
69 Wiślanie Jaśkowice 2:1 LKS Jawiszowice 2019-09-1317:00
70 Dalin Myślenice 1:2 Orzeł Ryczów 2019-09-1416:00
71 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:3 D&R Unia Oświęcim 2019-09-1516:00
72 Słomniczanka Słomniki 0:1 MKS Trzebinia 2019-09-1411:00
kolejka 9:
73 MKS Trzebinia 1:3 Wisła II Kraków 2019-09-2116:00
74 D&R Unia Oświęcim 0:0 Słomniczanka Słomniki 2019-09-2212:00
75 Orzeł Ryczów 0:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-09-2116:00
76 LKS Jawiszowice 2:5 Dalin Myślenice 2019-09-2116:30
77 Pcimianka Pcim 0:1 Wiślanie Jaśkowice 2019-09-2216:30
78 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 3:0 Sokół Kocmyrzów 2019-09-2211:00
79 Beskid Andrychów 5:0 Skawinka Skawina 2019-09-2116:00
80 Clepardia Kraków 3:1 LKS Rajsko 2019-09-2111:00
81 Cracovia II 2:0 Czarni Staniątki 2019-09-2116:30
kolejka 10:
82 Wisła II Kraków 3:2 Czarni Staniątki 2019-09-2911:00
83 LKS Rajsko 2:2 Cracovia II 2019-09-2816:00
84 Skawinka Skawina 1:2 Clepardia Kraków 2019-09-2816:00
85 Sokół Kocmyrzów 0:0 Beskid Andrychów 2019-09-2816:00
86 Wiślanie Jaśkowice 3:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-09-2811:00
87 Dalin Myślenice 0:0 Pcimianka Pcim 2019-09-2816:00
88 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:1 LKS Jawiszowice 2019-09-2913:00
89 Słomniczanka Słomniki 1:1 Orzeł Ryczów 2019-09-2816:00
90 MKS Trzebinia 2:1 D&R Unia Oświęcim 2019-09-2811:00
kolejka 11:
91 D&R Unia Oświęcim 0:3 Wisła II Kraków 2019-10-0515:30
92 Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia 2019-10-0615:30
93 LKS Jawiszowice 3:4 Słomniczanka Słomniki 2019-10-0515:30
94 Pcimianka Pcim 3:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-10-0615:30
95 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2:2 Dalin Myślenice 2019-10-0515:30
96 Beskid Andrychów 2:3 Wiślanie Jaśkowice 2019-10-0515:30
97 Clepardia Kraków 4:0 Sokół Kocmyrzów 2019-10-0511:00
98 Cracovia II 3:0 Skawinka Skawina 2019-10-0612:00
99 Czarni Staniątki 0:1 LKS Rajsko 2019-10-0615:00
kolejka 12:
100 Wisła II Kraków 2:0 LKS Rajsko 2019-10-1311:00
101 Skawinka Skawina 0:3 Czarni Staniątki 2019-10-1215:00
102 Sokół Kocmyrzów 1:3 Cracovia II 2019-10-1211:00
103 Wiślanie Jaśkowice 5:0 Clepardia Kraków 2019-10-1211:00
104 Dalin Myślenice 2:2 Beskid Andrychów 2019-10-1215:00
105 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0:3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-10-1213:00
106 Słomniczanka Słomniki 0:1 Pcimianka Pcim 2019-10-1215:00
107 MKS Trzebinia 5:1 LKS Jawiszowice 2019-10-1211:00
108 D&R Unia Oświęcim 2:5 Orzeł Ryczów 2019-10-1215:00
kolejka 13:
109 Orzeł Ryczów 0:1 Wisła II Kraków 2019-10-2015:00
110 LKS Jawiszowice 2:2 D&R Unia Oświęcim 2019-10-1915:00
111 Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia 2019-10-2015:30
112 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:1 Słomniczanka Słomniki 2019-10-1915:00
113 Beskid Andrychów 4:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-10-1911:00
114 Clepardia Kraków 2:1 Dalin Myślenice 2019-10-1911:00
115 Cracovia II 2:1 Wiślanie Jaśkowice 2019-10-2012:00
116 Czarni Staniątki 2:0 Sokół Kocmyrzów 2019-10-2011:00
117 LKS Rajsko 4:3 Skawinka Skawina 2019-10-1915:00
kolejka 14:
118 Wisła II Kraków Skawinka Skawina 2019-10-2711:00
119 Sokół Kocmyrzów LKS Rajsko 2019-10-2615:00
120 Wiślanie Jaśkowice Czarni Staniątki 2019-10-2611:00
121 Dalin Myślenice Cracovia II 2019-10-2615:00
122 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Clepardia Kraków 2019-10-2714:00
123 Słomniczanka Słomniki Beskid Andrychów 2019-10-2615:00
124 MKS Trzebinia Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-10-2615:00
125 D&R Unia Oświęcim Pcimianka Pcim 2019-10-2615:00
126 Orzeł Ryczów LKS Jawiszowice 2019-10-2714:00
kolejka 15:
127 LKS Jawiszowice Wisła II Kraków 2019-11-0214:00
128 Pcimianka Pcim Orzeł Ryczów 2019-11-0314:00
129 Orzeł Piaski Wielkie Kraków D&R Unia Oświęcim 2019-11-0312:00
130 Beskid Andrychów MKS Trzebinia 2019-11-0214:00
131 Clepardia Kraków Słomniczanka Słomniki 2019-11-0211:00
132 Cracovia II Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-11-0212:00
133 Czarni Staniątki Dalin Myślenice 2019-11-0313:00
134 LKS Rajsko Wiślanie Jaśkowice 2019-11-0214:00
135 Skawinka Skawina Sokół Kocmyrzów 2019-11-0314:00
kolejka 16:
136 Sokół Kocmyrzów Wisła II Kraków 2019-11-0913:30
137 Wiślanie Jaśkowice Skawinka Skawina 2019-11-0911:00
138 Dalin Myślenice LKS Rajsko 2019-11-0913:00
139 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Czarni Staniątki 2019-11-1013:30
140 Słomniczanka Słomniki Cracovia II 2019-11-0913:00
141 MKS Trzebinia Clepardia Kraków 2019-11-0911:00
142 D&R Unia Oświęcim Beskid Andrychów 2019-11-0913:00
143 Orzeł Ryczów Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-11-0913:30
144 LKS Jawiszowice Pcimianka Pcim 2019-11-0913:30
kolejka 17:
145 Pcimianka Pcim Wisła II Kraków 2019-11-1713:30
146 Orzeł Piaski Wielkie Kraków LKS Jawiszowice 2019-11-1712:00
147 Beskid Andrychów Orzeł Ryczów 2019-11-1613:30
148 Clepardia Kraków D&R Unia Oświęcim 2019-11-1611:00
149 Cracovia II MKS Trzebinia 2019-11-1612:00
150 Czarni Staniątki Słomniczanka Słomniki 2019-11-1612:00
151 LKS Rajsko Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-11-1613:00
152 Skawinka Skawina Dalin Myślenice 2019-11-1713:30
153 Sokół Kocmyrzów Wiślanie Jaśkowice 2019-11-1613:30

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty