Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2014/2015 > IV liga Małopolska grupa zachodnia
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Cracovia II 30 81 105-23 26 3 1 15 39 63-13 12 3 0 15 42 42-10 14 0 1
2 Orzeł Piaski Wielkie 30 55 66-40 17 4 9 15 32 37-14 10 2 3 15 23 29-26 7 2 6
3 Wiślanka Grabie 30 52 56-43 15 7 8 15 33 34-17 10 3 2 15 19 22-26 5 4 6
4 Wiślanie Jaśkowice 30 49 69-59 16 1 13 15 33 43-28 11 0 4 15 16 26-31 5 1 9
5 Kalwarianka Kalwaria Z. 30 47 44-28 13 8 9 15 31 21-7 9 4 2 15 16 23-21 4 4 7
6 Nowa Proszowianka 30 46 65-49 13 7 10 15 25 28-20 7 4 4 15 21 37-29 6 3 6
7 Jutrzenka Giebułtów 30 45 40-35 12 9 9 15 25 22-18 7 4 4 15 20 18-17 5 5 5
8 Garbarz Zembrzyce 30 37 31-57 10 7 13 15 21 18-21 6 3 6 15 16 13-36 4 4 7
9 Spójnia Osiek-Zimnodół 30 36 40-52 10 6 14 15 28 26-18 9 1 5 15 8 14-34 1 5 9
10 Iskra Klecza 30 36 34-45 8 12 10 15 23 24-25 6 5 4 15 13 10-20 2 7 6
11 Halniak Maków Podh. 30 35 40-48 9 8 13 15 26 24-14 7 5 3 15 9 16-34 2 3 10
12 Górnik Libiąż 30 35 40-47 10 5 15 15 20 23-26 6 2 7 15 15 17-21 4 3 8
13 Niwa Nowa Wieś 30 30 26-46 6 12 12 15 13 12-21 2 7 6 15 17 14-25 4 5 6
14 Świt Krzeszowice 30 29 34-67 7 8 15 15 19 22-31 5 4 6 15 10 12-36 2 4 9
15 Karpaty Siepraw 30 26 38-68 6 8 16 15 14 19-35 3 5 7 15 12 19-33 3 3 9
16 Jałowiec Stryszawa 30 24 40-61 5 9 16 15 11 15-29 2 5 8 15 13 25-32 3 4 8
kolejka 1 (09-08-2014/10-08-2014):
1 Niwa Nowa Wieś 2-1 Karpaty Siepraw 2014-08-09 16:00
2 Iskra Klecza 3-0 Wiślanka Grabie 2014-08-09 17:00
3 Jutrzenka Giebułtów 2-1 Halniak Maków Podh. 2014-08-09 17:00
4 Górnik Libiąż 0-2 Kalwarianka Kalwaria Z. 2014-08-09 17:00
5 Świt Krzeszowice 2-0 Orzeł Piaski Wielkie 2014-08-09 17:00
6 Wiślanie Jaśkowice 4-2 Nowa Proszowianka 2014-08-09 17:00
7 Cracovia II 9-0 Garbarz Zembrzyce 2014-08-09 11:00
8 Spójnia Osiek-Zimnodół 1-5 Jałowiec Stryszawa 2014-08-09 17:00
kolejka 2 (16-08-2014/17-08-2014):
9 Karpaty Siepraw 1-1 Jałowiec Stryszawa 2014-08-17 17:00
Zmiana dnia z 16.08 na 17.08 i godziny z 11:00 na 17:00
10 Spójnia Osiek-Zimnodół 0-1 Garbarz Zembrzyce 2014-08-15 16:00
Zmiana gospodarza
11 Nowa Proszowianka 0-5 Cracovia II 2014-08-17 17:00
12 Orzeł Piaski Wielkie 6-1 Wiślanie Jaśkowice 2014-08-15 12:00
13 Kalwarianka Kalwaria Z. 0-0 Świt Krzeszowice 2014-08-17 17:00
14 Halniak Maków Podh. 1-0 Górnik Libiąż 2014-08-16 17:00
15 Wiślanka Grabie 2-1 Jutrzenka Giebułtów 2014-08-17 17:30
16 Niwa Nowa Wieś 0-0 Iskra Klecza 2014-08-16 16:00
kolejka 3 (23-08-2014/24-08-2014):
17 Iskra Klecza 1-1 Karpaty Siepraw 2014-08-23 15:00
Zmiana godziny z 17:00 na 15:00
18 Jutrzenka Giebułtów 0-1 Niwa Nowa Wieś 2014-08-23 17:00
19 Górnik Libiąż 0-1 Wiślanka Grabie 2014-08-23 17:00
20 Świt Krzeszowice 3-1 Halniak Maków Podh. 2014-08-23 17:00
21 Wiślanie Jaśkowice 3-2 Kalwarianka Kalwaria Z. 2014-08-23 17:00
22 Cracovia II 4-2 Orzeł Piaski Wielkie 2014-08-24 11:00
23 Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Nowa Proszowianka 2014-08-23 17:00
24 Jałowiec Stryszawa 0-0 Garbarz Zembrzyce 2014-08-24 17:00
kolejka 4 (27-08-2014):
25 Karpaty Siepraw 2-2 Garbarz Zembrzyce 2014-08-27 17:00
26 Nowa Proszowianka 3-2 Jałowiec Stryszawa 2014-08-27 17:00
27 Orzeł Piaski Wielkie 3-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 2014-09-10 16:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 27.08 na 10.09.2014
28 Kalwarianka Kalwaria Z. 2-1 Cracovia II 2014-09-10 16:30
Zmiana godziny z 17:00 na 16:00; Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 27.08 na 10.09.2014
29 Halniak Maków Podh. 4-1 Wiślanie Jaśkowice 2014-08-27 17:00
30 Wiślanka Grabie 2-1 Świt Krzeszowice 2014-08-27 17:00
31 Niwa Nowa Wieś 2-3 Górnik Libiąż 2014-08-27 17:00
32 Iskra Klecza 0-0 Jutrzenka Giebułtów 2014-09-10 16:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 27.08 na 10.09.2014
kolejka 5 (30-08-2014/31-08-2014):
33 Jutrzenka Giebułtów 2-0 Karpaty Siepraw 2014-08-30 17:00
34 Górnik Libiąż 3-0 Iskra Klecza 2014-08-30 17:00
Na boisku 0-1, po weryfikacji 3-0 w.o.
35 Świt Krzeszowice 0-1 Niwa Nowa Wieś 2014-08-30 17:00
36 Wiślanie Jaśkowice 3-2 Wiślanka Grabie 2014-08-30 17:00
37 Cracovia II 0-0 Halniak Maków Podh. 2014-08-30 11:00
Zmiana z 31.08 na 30.08
38 Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Kalwarianka Kalwaria Z. 2014-08-30 17:00
39 Jałowiec Stryszawa 2-3 Orzeł Piaski Wielkie 2014-08-31 17:00
40 Garbarz Zembrzyce 0-1 Nowa Proszowianka 2014-08-30 11:00
kolejka 6 (06-09-2014/07-09-2014):
41 Karpaty Siepraw 2-7 Nowa Proszowianka 2014-09-06 17:00
42 Orzeł Piaski Wielkie 4-1 Garbarz Zembrzyce 2014-09-06 16:00
43 Kalwarianka Kalwaria Z. 3-2 Jałowiec Stryszawa 2014-09-06 17:00
44 Halniak Maków Podh. 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 2014-09-06 11:00
Zmiana godziny - z 17:00 na 11:00
45 Wiślanka Grabie 0-3 Cracovia II 2014-09-07 16:00
46 Niwa Nowa Wieś 1-0 Wiślanie Jaśkowice 2014-09-06 11:00
47 Iskra Klecza 1-1 Świt Krzeszowice 2014-09-06 17:00
48 Jutrzenka Giebułtów 0-0 Górnik Libiąż 2014-09-06 16:30
kolejka 7 (13-09-2014/14-09-2014):
49 Górnik Libiąż 2-4 Karpaty Siepraw 2014-09-12 16:30
50 Świt Krzeszowice 2-2 Jutrzenka Giebułtów 2014-09-13 16:00
51 Wiślanie Jaśkowice 3-2 Iskra Klecza 2014-09-13 16:00
52 Cracovia II 7-0 Niwa Nowa Wieś 2014-09-14 11:00
53 Spójnia Osiek-Zimnodół 1-1 Wiślanka Grabie 2014-09-13 16:00
54 Jałowiec Stryszawa 1-1 Halniak Maków Podh. 2014-09-14 16:00
55 Garbarz Zembrzyce 1-5 Kalwarianka Kalwaria Z. 2014-09-13 16:00
Zmiana godziny - z 11:00 na 16:00
56 Nowa Proszowianka 3-1 Orzeł Piaski Wielkie 2014-09-14 16:00
kolejka 8 (20-09-2014/21-09-2014):
57 Karpaty Siepraw 0-4 Orzeł Piaski Wielkie 2014-09-20 16:00
58 Kalwarianka Kalwaria Z. 2-0 Nowa Proszowianka 2014-09-20 16:00
59 Halniak Maków Podh. 0-0 Garbarz Zembrzyce 2014-09-20 16:00
60 Wiślanka Grabie 2-2 Jałowiec Stryszawa 2014-09-21 16:00
61 Niwa Nowa Wieś 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 2014-09-20 16:00
62 Iskra Klecza 1-3 Cracovia II 2014-09-20 11:00
63 Jutrzenka Giebułtów 0-1 Wiślanie Jaśkowice 2014-09-20 16:00
64 Górnik Libiąż 1-2 Świt Krzeszowice 2014-09-20 16:00
kolejka 9 (27-09-2014/28-09-2014):
65 Świt Krzeszowice 2-0 Karpaty Siepraw 2014-09-27 11:00
66 Wiślanie Jaśkowice 2-1 Górnik Libiąż 2014-09-27 15:00
67 Cracovia II 1-0 Jutrzenka Giebułtów 2014-09-28 11:00
68 Spójnia Osiek-Zimnodół 3-1 Iskra Klecza 2014-09-27 16:00
69 Jałowiec Stryszawa 0-1 Niwa Nowa Wieś 2014-09-28 16:00
70 Garbarz Zembrzyce 0-4 Wiślanka Grabie 2014-09-27 16:00
Zmiana godziny - z 11:00 na 16:00
71 Nowa Proszowianka 1-0 Halniak Maków Podh. 2014-09-28 16:00
72 Orzeł Piaski Wielkie 3-3 Kalwarianka Kalwaria Z. 2014-09-27 16:00
kolejka 10 (04-10-2014/05-10-2014):
73 Karpaty Siepraw 0-2 Kalwarianka Kalwaria Z. 2014-10-04 16:00
74 Halniak Maków Podh. 1-0 Orzeł Piaski Wielkie 2014-10-04 16:00
75 Wiślanka Grabie 1-1 Nowa Proszowianka 2014-10-04 11:00
76 Niwa Nowa Wieś 0-2 Garbarz Zembrzyce 2014-10-04 16:00
77 Iskra Klecza 2-1 Jałowiec Stryszawa 2014-10-04 16:00
78 Jutrzenka Giebułtów 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 2014-10-04 16:00
79 Górnik Libiąż 2-4 Cracovia II 2014-10-05 16:00
Zmiana dnia z 4.10 na 5.10 i godziny z 15:30 na 16:00
80 Świt Krzeszowice 1-4 Wiślanie Jaśkowice 2014-10-04 15:30
kolejka 11 (11-10-2014/12-10-2014):
81 Wiślanie Jaśkowice 1-4 Karpaty Siepraw 2014-10-11 15:00
82 Cracovia II 4-0 Świt Krzeszowice 2014-10-11 11:00
83 Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Górnik Libiąż 2014-10-11 15:00
84 Jałowiec Stryszawa 1-1 Jutrzenka Giebułtów 2014-10-12 15:30
85 Garbarz Zembrzyce 0-0 Iskra Klecza 2014-10-11 15:00
Zmiana godziny - z 11:00 na 15:00
86 Nowa Proszowianka 4-1 Niwa Nowa Wieś 2014-10-11 11:00
Zmiana z 12.10 na 11.10.2014
87 Orzeł Piaski Wielkie 2-1 Wiślanka Grabie 2014-10-12 12:00
88 Kalwarianka Kalwaria Z. 3-0 Halniak Maków Podh. 2014-10-11 15:30
kolejka 12 (18-10-2014/19-10-2014):
89 Karpaty Siepraw 2-3 Halniak Maków Podh. 2014-10-19 15:00
90 Wiślanka Grabie 1-0 Kalwarianka Kalwaria Z. 2014-10-19 15:00
91 Niwa Nowa Wieś 0-0 Orzeł Piaski Wielkie 2014-10-18 15:30
92 Iskra Klecza 3-1 Nowa Proszowianka 2014-10-18 15:00
93 Jutrzenka Giebułtów 2-1 Garbarz Zembrzyce 2014-10-18 15:00
94 Górnik Libiąż 2-2 Jałowiec Stryszawa 2014-10-18 15:00
95 Świt Krzeszowice 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 2014-10-18 15:30
96 Wiślanie Jaśkowice 0-2 Cracovia II 2014-10-18 15:00
kolejka 13 (25-10-2014/26-10-2014):
97 Cracovia II 7-2 Karpaty Siepraw 2014-10-26 12:00
Zmiana godziny z 11:00 na 12:00
98 Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Wiślanie Jaśkowice 2014-10-25 15:00
99 Świt Krzeszowice 2-3 Jałowiec Stryszawa 2014-10-25 11:00
Zmiana z 26.10 na 25.10.2014 oraz zmiana gospodarza - mecz w Krzeszowicach
100 Garbarz Zembrzyce 2-0 Górnik Libiąż 2014-10-25 15:00
Zmiana godziny - z 11:00 na 15:00
101 Nowa Proszowianka 2-3 Jutrzenka Giebułtów 2014-10-26 14:00
102 Orzeł Piaski Wielkie 1-2 Iskra Klecza 2014-10-26 12:00
103 Kalwarianka Kalwaria Z. 2-0 Niwa Nowa Wieś 2014-10-25 15:00
104 Halniak Maków Podh. 1-1 Wiślanka Grabie 2014-10-25 15:00
kolejka 14 (01-11-2014/02-11-2014):
105 Karpaty Siepraw 3-2 Wiślanka Grabie 2014-11-02 14:00
106 Niwa Nowa Wieś 0-0 Halniak Maków Podh. 2014-11-02 14:00
107 Iskra Klecza 1-0 Kalwarianka Kalwaria Z. 2014-11-02 14:00
108 Jutrzenka Giebułtów 1-5 Orzeł Piaski Wielkie 2014-11-02 14:00
109 Górnik Libiąż 0-4 Nowa Proszowianka 2014-11-02 14:00
110 Świt Krzeszowice 4-2 Garbarz Zembrzyce 2014-11-02 14:00
111 Wiślanie Jaśkowice 3-1 Jałowiec Stryszawa 2014-11-02 14:00
112 Cracovia II 4-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 2014-11-02 11:00
kolejka 15 (08-11-2014/09-11-2014):
113 Spójnia Osiek-Zimnodół 1-0 Karpaty Siepraw 2014-11-08 13:30
114 Jałowiec Stryszawa 0-4 Cracovia II 2014-11-09 13:30
115 Garbarz Zembrzyce 0-0 Wiślanie Jaśkowice 2014-11-08 13:00
Zmiana godziny - z 11:00 na 13:00
116 Nowa Proszowianka 4-0 Świt Krzeszowice 2014-11-09 13:00
117 Orzeł Piaski Wielkie 3-0 Górnik Libiąż 2014-11-09 12:00
Mecz odwołany, Górnik zrezygnował z gry, decyzja WG MZPN: 3-0 walkower
118 Kalwarianka Kalwaria Z. 3-0 Jutrzenka Giebułtów 2014-11-08 13:30
119 Halniak Maków Podh. 1-1 Iskra Klecza 2014-11-08 13:30
120 Wiślanka Grabie 1-1 Niwa Nowa Wieś 2014-11-09 13:30
Zmiana z 8.11 na 9.11.2014
kolejka 16 (14-03-2015/15-03-2015):
121 Karpaty Siepraw 0-2 Niwa Nowa Wieś 2015-04-15 17:00
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 14.03 na 15.04.2015
122 Wiślanka Grabie 1-0 Iskra Klecza 2015-04-15 17:00
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 15.03 na 15.04.2015
123 Halniak Maków Podh. 2-0 Jutrzenka Giebułtów 2015-04-15 17:00
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 14.03 na 15.04.2015
124 Kalwarianka Kalwaria Z. 0-0 Górnik Libiąż 2015-04-15 17:00
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 14.03 na 15.04.2015
125 Orzeł Piaski Wielkie 0-0 Świt Krzeszowice 2015-04-15 17:00
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 15.03 na 15.04.2015
126 Nowa Proszowianka 4-2 Wiślanie Jaśkowice 2015-04-15 17:00
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 15.03 na 15.04.2015
127 Garbarz Zembrzyce 0-1 Cracovia II 2015-04-15 17:00
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 14.03 na 15.04.2015
128 Jałowiec Stryszawa 3-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 2015-04-15 17:00
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 14.03 na 15.04.2015
kolejka 17 (21-03-2015/22-03-2015):
129 Jałowiec Stryszawa 1-1 Karpaty Siepraw 2015-03-21 15:00
130 Garbarz Zembrzyce 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 2015-03-21 15:00
131 Cracovia II 4-4 Nowa Proszowianka 2015-03-22 11:00
132 Wiślanie Jaśkowice 3-1 Orzeł Piaski Wielkie 2015-03-21 15:00
133 Świt Krzeszowice 1-1 Kalwarianka Kalwaria Z. 2015-03-21 15:00
134 Górnik Libiąż 3-2 Halniak Maków Podh. 2015-03-21 15:00
135 Jutrzenka Giebułtów 1-1 Wiślanka Grabie 2015-03-21 15:00
136 Iskra Klecza 1-1 Niwa Nowa Wieś 2015-03-21 15:00
kolejka 18 (28-03-2015/29-03-2015):
137 Karpaty Siepraw 1-1 Iskra Klecza 2015-03-28 15:00
138 Niwa Nowa Wieś 1-1 Jutrzenka Giebułtów 2015-03-28 15:30
139 Wiślanka Grabie 1-2 Górnik Libiąż 2015-03-29 14:00
140 Halniak Maków Podh. 5-0 Świt Krzeszowice 2015-03-28 15:00
141 Kalwarianka Kalwaria Z. 0-1 Wiślanie Jaśkowice 2015-03-28 15:30
Zmiana godziny z 16:30 na 15:30
142 Orzeł Piaski Wielkie 0-2 Cracovia II 2015-03-28 15:30
Zmiana godziny z 16:00 na 15:30
143 Nowa Proszowianka 0-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 2015-03-29 16:30
144 Garbarz Zembrzyce 2-1 Jałowiec Stryszawa 2015-03-28 15:00
kolejka 19 (04-04-2015/06-04-2015):
145 Garbarz Zembrzyce 3-0 Karpaty Siepraw 2015-04-04 11:00
Zmiana godziny z 16:00 na 11:00
146 Jałowiec Stryszawa 0-3 Nowa Proszowianka 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015. Wynik z boiska 2-2, po weryfikacji walkower 0-3.
147 Spójnia Osiek-Zimnodół 2-4 Orzeł Piaski Wielkie 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015
148 Cracovia II 4-0 Kalwarianka Kalwaria Z. 2015-04-04 11:00
Sztuczne boisko, ul. Wielicka 101
149 Wiślanie Jaśkowice 3-0 Halniak Maków Podh. 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015
150 Świt Krzeszowice 0-2 Wiślanka Grabie 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015
151 Górnik Libiąż 1-1 Niwa Nowa Wieś 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015
152 Jutrzenka Giebułtów 3-1 Iskra Klecza 2015-04-29 17:30
Ze względu na zły stan boiska mecz przełożony z 4.04 na 29.04.2015
kolejka 20 (11-04-2015/12-04-2015):
153 Karpaty Siepraw 0-0 Jutrzenka Giebułtów 2015-04-11 16:30
154 Iskra Klecza 0-3 Górnik Libiąż 2015-04-11 16:30
155 Niwa Nowa Wieś 0-0 Świt Krzeszowice 2015-04-11 16:00
156 Wiślanka Grabie 2-1 Wiślanie Jaśkowice 2015-04-12 14:00
157 Halniak Maków Podh. 2-5 Cracovia II 2015-04-11 16:00
158 Kalwarianka Kalwaria Z. 1-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 2015-04-11 16:30
159 Orzeł Piaski Wielkie 1-0 Jałowiec Stryszawa 2015-04-11 16:30
160 Nowa Proszowianka 0-1 Garbarz Zembrzyce 2015-04-12 16:30
kolejka 21 (18-04-2015/19-04-2015):
161 Nowa Proszowianka 1-1 Karpaty Siepraw 2015-04-19 17:00
162 Garbarz Zembrzyce 1-2 Orzeł Piaski Wielkie 2015-04-18 16:00
Zmiana godziny z 17:00 na 16:00
163 Jałowiec Stryszawa 0-0 Kalwarianka Kalwaria Z. 2015-04-18 16:00
164 Spójnia Osiek-Zimnodół 4-2 Halniak Maków Podh. 2015-04-18 16:00
165 Cracovia II 7-0 Wiślanka Grabie 2015-04-19 11:00
166 Wiślanie Jaśkowice 3-2 Niwa Nowa Wieś 2015-04-18 16:00
167 Świt Krzeszowice 0-0 Iskra Klecza 2015-04-18 16:00
168 Górnik Libiąż 1-0 Jutrzenka Giebułtów 2015-04-18 16:00
kolejka 22 (25-04-2015/26-04-2015):
169 Karpaty Siepraw 1-0 Górnik Libiąż 2015-04-25 17:00
170 Jutrzenka Giebułtów 1-0 Świt Krzeszowice 2015-04-25 17:00
171 Iskra Klecza 3-1 Wiślanie Jaśkowice 2015-04-25 17:00
172 Niwa Nowa Wieś 0-1 Cracovia II 2015-04-25 16:00
173 Wiślanka Grabie 7-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 2015-04-26 17:00
174 Halniak Maków Podh. 3-0 Jałowiec Stryszawa 2015-04-25 17:00
175 Kalwarianka Kalwaria Z. 1-1 Garbarz Zembrzyce 2015-04-25 17:00
176 Orzeł Piaski Wielkie 3-0 Nowa Proszowianka 2015-04-25 17:00
kolejka 23 (02-05-2015/03-05-2015):
177 Orzeł Piaski Wielkie 3-1 Karpaty Siepraw 2015-05-02 17:00
178 Nowa Proszowianka 1-1 Kalwarianka Kalwaria Z. 2015-05-03 17:00
179 Garbarz Zembrzyce 3-1 Halniak Maków Podh. 2015-05-02 17:00
180 Jałowiec Stryszawa 1-3 Wiślanka Grabie 2015-05-02 17:00
181 Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Niwa Nowa Wieś 2015-05-03 16:00
Zmiana z 2.05 na 3.05.2015
182 Cracovia II 4-0 Iskra Klecza 2015-05-02 11:00
Zmiana boiska - mecz w Wieliczce, stadion Górnika, ul. Daniłowicza 6
183 Wiślanie Jaśkowice 1-3 Jutrzenka Giebułtów 2015-05-02 16:00
184 Świt Krzeszowice 2-1 Górnik Libiąż 2015-05-02 17:00
Zmiana z 1.05 na 2.05.2015
kolejka 24 (09-05-2015/10-05-2015):
185 Karpaty Siepraw 5-2 Świt Krzeszowice 2015-05-09 17:30
186 Górnik Libiąż 3-2 Wiślanie Jaśkowice 2015-05-09 17:00
187 Jutrzenka Giebułtów 1-2 Cracovia II 2015-05-09 17:30
188 Iskra Klecza 3-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 2015-05-09 17:30
189 Niwa Nowa Wieś 1-2 Jałowiec Stryszawa 2015-05-09 16:00
190 Wiślanka Grabie 5-0 Garbarz Zembrzyce 2015-05-10 17:00
191 Halniak Maków Podh. 1-3 Nowa Proszowianka 2015-05-09 17:00
192 Kalwarianka Kalwaria Z. 0-1 Orzeł Piaski Wielkie 2015-05-09 17:30
kolejka 25 (16-05-2015/17-05-2015):
193 Kalwarianka Kalwaria Z. 3-1 Karpaty Siepraw 2015-05-16 17:30
194 Orzeł Piaski Wielkie 6-0 Halniak Maków Podh. 2015-05-16 17:30
195 Nowa Proszowianka 1-1 Wiślanka Grabie 2015-05-17 17:30
196 Garbarz Zembrzyce 0-0 Niwa Nowa Wieś 2015-05-16 17:00
Zmiana godziny z 17:30 na 17:00
197 Jałowiec Stryszawa 0-2 Iskra Klecza 2015-05-16 17:00
198 Spójnia Osiek-Zimnodół 1-2 Jutrzenka Giebułtów 2015-05-16 17:00
199 Cracovia II 1-1 Górnik Libiąż 2015-05-17 11:00
200 Wiślanie Jaśkowice 2-3 Świt Krzeszowice 2015-05-16 16:00
kolejka 26 (23-05-2015/24-05-2015):
201 Karpaty Siepraw 1-6 Wiślanie Jaśkowice 2015-05-23 18:00
202 Świt Krzeszowice 0-4 Cracovia II 2015-05-23 17:00
203 Górnik Libiąż 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 2015-05-23 18:00
204 Jutrzenka Giebułtów 2-2 Jałowiec Stryszawa 2015-05-23 18:00
205 Iskra Klecza 0-2 Garbarz Zembrzyce 2015-05-23 18:00
206 Niwa Nowa Wieś 2-2 Nowa Proszowianka 2015-05-23 16:00
207 Wiślanka Grabie 3-1 Orzeł Piaski Wielkie 2015-05-24 17:00
208 Halniak Maków Podh. 1-0 Kalwarianka Kalwaria Z. 2015-05-23 14:30
Zmiana godziny z 18:00 na 14:30
kolejka 27 (30-05-2015/31-05-2015):
209 Halniak Maków Podh. 0-1 Karpaty Siepraw 2015-05-30 18:00
210 Kalwarianka Kalwaria Z. 1-0 Wiślanka Grabie 2015-05-30 15:30
Zmiana godziny z 17:30 na 15:30
211 Orzeł Piaski Wielkie 2-1 Niwa Nowa Wieś 2015-05-30 17:30
212 Nowa Proszowianka 0-0 Iskra Klecza 2015-05-31 17:30
213 Garbarz Zembrzyce 0-3 Jutrzenka Giebułtów 2015-05-30 17:00
Zmiana godziny z 18:00 na 17:00
214 Jałowiec Stryszawa 0-5 Górnik Libiąż 2015-05-30 17:00
215 Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Świt Krzeszowice 2015-05-30 17:00
216 Cracovia II 3-2 Wiślanie Jaśkowice 2015-05-30 11:00
Zmiana z 31.05 na 30.05.2015
kolejka 28 (06-06-2015/07-06-2015):
217 Karpaty Siepraw 1-3 Cracovia II 2015-06-06 11:00
Zmiana godziny z 18:00 na 11:00
218 Wiślanie Jaśkowice 6-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 2015-06-06 17:00
219 Jałowiec Stryszawa 5-1 Świt Krzeszowice 2015-06-06 15:00
Zmiana miejsca - boisko MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
220 Górnik Libiąż 3-0 Garbarz Zembrzyce 2015-06-06 11:00
Zmiana godziny z 18:00 na 11:00
221 Jutrzenka Giebułtów 3-0 Nowa Proszowianka 2015-06-06 18:00
222 Iskra Klecza 4-4 Orzeł Piaski Wielkie 2015-06-07 18:00
Zmiana z 6.06 na 7.06.2015
223 Niwa Nowa Wieś 0-5 Kalwarianka Kalwaria Z. 2015-06-06 16:00
224 Wiślanka Grabie 2-0 Halniak Maków Podh. 2015-06-07 17:00
kolejka 29 (13-06-2015/14-06-2015):
225 Wiślanka Grabie 4-2 Karpaty Siepraw 2015-06-14 17:00
226 Halniak Maków Podh. 2-2 Niwa Nowa Wieś 2015-06-13 18:00
227 Kalwarianka Kalwaria Z. 0-0 Iskra Klecza 2015-06-13 15:00
Zmiana godziny z 18:00 na 15:00
228 Orzeł Piaski Wielkie 0-2 Jutrzenka Giebułtów 2015-06-13 17:30
229 Nowa Proszowianka 4-1 Górnik Libiąż 2015-06-14 17:30
230 Garbarz Zembrzyce 4-2 Świt Krzeszowice 2015-06-13 16:00
Zmiana godziny z 18:00 na 16:00
231 Jałowiec Stryszawa 1-4 Wiślanie Jaśkowice 2015-06-13 17:00
232 Spójnia Osiek-Zimnodół 1-2 Cracovia II 2015-06-13 11:00
Zmiana godziny z 18:00 na 11:00
kolejka 30 (20-06-2015):
233 Karpaty Siepraw 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 2015-06-20 17:00
234 Cracovia II 4-1 Jałowiec Stryszawa 2015-06-20 17:00
Mecz na boisku Górnika Wieliczka (ul. Daniłowicza 6)
235 Wiślanie Jaśkowice 6-0 Garbarz Zembrzyce 2015-06-17 18:00
Zmiana z 20.06 na 17.06.2015
236 Świt Krzeszowice 2-9 Nowa Proszowianka 2015-06-20 17:00
237 Górnik Libiąż 0-1 Orzeł Piaski Wielkie 2015-06-20 17:00
238 Jutrzenka Giebułtów 3-2 Kalwarianka Kalwaria Z. 2015-06-20 17:00
239 Iskra Klecza 1-5 Halniak Maków Podh. 2015-06-20 17:00
240 Niwa Nowa Wieś 2-3 Wiślanka Grabie 2015-06-20 17:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty