Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Żabno)
W Żabnie powiększyli ligę seniorską2010-03-17 10:03:00 AnGo

W klasie B Podokręgu Piłki Nożnej w Żabnie jesienią występowało 15 drużyn. I dla tej ilości zespołów był przygotowany terminarz rundy wiosennej. Okazało się, że trzeba go zmodyfikować, bowiem dołączono rezerwy Unii Niedomice.


- Zdecydowaliśmy się to zrobić, bo rozwiązano drużynę juniorów Unii z uwagi na brak zawodników spełniających warunki wiekowe. Na bazie tych piłkarzy powstała druga drużyna seniorska, która zagra w klasie B. Jeszcze nie wiadomo jak będzie z punktacją i czy Unia będzie klasyfikowana. W czwartek zbiera się zarząd i podejmie decyzję - poinformował sportowetempo.pl prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Żabnie, Marian Fido.


Pierwsza kolejka rundy wiosennej w B klasie zaplanowana jest na najbliższą niedzielę. W pierwszej kolejce grają: Unia II Niedomice - LKS Smęgorzów (godz. 11), Polonia Kłyż - Powiśle Bolesław (15), Dunajec Przybysławice - Kłos Słupiec (14), Wisła Borusowa - Spartakus Radgoszcz (14), Orzeł Miechowice Małe - LKS Ćwików (11), Dunajec Konary - LZS Luszowice (11), Błękitni Siedliszowice - LZS Wójcina (11), LUKS Wola Radłowska - LZS Olesno (11).


AnGo


REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty