RYSZARD NIEMIEC: Nie trzeba być jakimś wielkim znawcą sportu, aby pojąć prawdziwe przyczyny klubowych nieszczęść, na które PZPN nijakiego wpływu nie ma…

08.09.2018 13:07 -
więcej »
Sparing: Remis Cracovii z Podbeskidziem
08.09.2018 12:55 -

W towarzyskim meczu piłkarskim Cracovia zremisowała wyjazdowy mecz z Podbeskidziem 2-2.

więcej »
Cracovia tylko zremisowała z mistrzem Polski
03.09.2018 08:15 -

W 7. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia tylko zremisowała z mistrzem Polski, Legią Warszawa, 0-0. Tylko, bo Pasy od 12. minuty grały z przewagą jednego zawodnika. Krakowianie są nadal czerwoną latarnią ligi.

więcej »
Ekstraklasa (7): Biała Gwiazda wiceliderem
02.09.2018 19:56 -
więcej »
Pod szczęśliwą Białą Gwiazdą...
02.09.2018 12:16 -

Krakowska Wisła kontynuuje dobrą passę. W 7. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Biała Gwiazda pokonała we Wrocławiu Śląsk 1-0, a zwycięskiego gola zdobył Zdenek Ondrasek w 89. minucie.