Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2023/2024 > V liga zachód 2023/2024
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 WIECZYSTA II KRAKÓW 15 35 56:16 11 2 2 8 22 41:8 7 1 0 7 13 15:8 4 1 2
2 PCIMIANKA PCIM 14 32 40:14 9 5 0 7 15 22:9 4 3 0 7 17 18:5 5 2 0
3 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 15 32 33:14 9 5 1 7 19 18:5 6 1 0 8 13 15:9 3 4 1
4 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 15 26 36:30 8 2 5 7 16 27:14 5 1 1 8 10 9:16 3 1 4
5 JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 14 25 35:26 8 1 5 7 12 19:9 4 0 3 7 13 16:17 4 1 2
6 KS CHEŁMEK 14 23 33:32 7 2 5 7 11 15:12 3 2 2 7 12 18:20 4 0 3
7 TEMPO BIAŁKA 14 22 38:26 5 7 2 7 9 17:14 2 3 2 7 13 21:12 3 4 0
8 SKAWA WADOWICE 15 21 31:30 6 3 6 8 13 15:13 4 1 3 7 8 16:17 2 2 3
9 GARBARNIA II KRAKÓW 15 20 27:41 6 2 7 7 10 14:16 3 1 3 8 10 13:25 3 1 4
10 SOKÓŁ KOCMYRZÓW 15 19 34:35 5 4 6 8 14 21:14 4 2 2 7 5 13:21 1 2 4
11 BŁĘKITNI MODLNICA 15 15 27:44 4 3 8 7 10 16:17 3 1 3 8 5 11:27 1 2 5
12 KARPATY SIEPRAW 15 13 26:47 4 1 10 7 7 15:17 2 1 4 8 6 11:30 2 0 6
13 KS OLKUSZ 15 12 18:30 2 6 7 7 6 6:14 1 3 3 8 6 12:16 1 3 4
14 WIŚLANKA GRABIE 15 12 15:28 3 3 9 8 7 9:14 2 1 5 7 5 6:14 1 2 4
15 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 15 10 14:39 2 4 9 8 3 7:21 0 3 5 7 7 7:18 2 1 4
16 ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 13 8 21:32 2 2 9 7 2 9:16 0 2 5 6 6 12:16 2 0 4
kolejka 1:
WIŚLANKA GRABIE 2:1 (0:0) BŁĘKITNI MODLNICA 2023-08-1317:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 6:1 (3:0) KS CHEŁMEK 2023-08-1216:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 3:2 (1:1) KARPATY SIEPRAW 2023-08-1317:00
TEMPO BIAŁKA 3:3 (1:1) GARBARNIA II KRAKÓW 2023-08-1217:00
SKAWA WADOWICE 2:0 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-08-1217:00
PCIMIANKA PCIM 0:0 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-08-1215:00
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2:1 (1:0) KS OLKUSZ 2023-08-1211:00
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 0:1 ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2023-08-1211:00
kolejka 2:
KS OLKUSZ 1:1 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2023-08-1917:30
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 1:1 (0:0) JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2023-08-1917:00
KARPATY SIEPRAW 1:3 (0:0) PCIMIANKA PCIM 2023-08-1917:00
BŁĘKITNI MODLNICA 2:2 TEMPO BIAŁKA 2023-08-1918:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 5:2 (4:0) KS CHEŁMEK 2023-08-1916:00
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 0:3 WIECZYSTA II KRAKÓW 2023-08-1917:00
SKAWA WADOWICE 2:1 (0:0) WIŚLANKA GRABIE 2023-08-1917:00
GARBARNIA II KRAKÓW 3:2 (1:1) SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2023-08-2014:30
kolejka 3:
KS CHEŁMEK 3:1 (1:0) ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2023-08-2616:00
WIŚLANKA GRABIE 0:1 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-08-2717:00
TEMPO BIAŁKA 5:1 SKAWA WADOWICE 2023-08-2612:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 3:2 (1:0) KS OLKUSZ 2023-08-2611:00
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2:2 (1:1) RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-08-2617:00
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 7:0 KARPATY SIEPRAW 2023-08-2611:00
PCIMIANKA PCIM 8:1 GARBARNIA II KRAKÓW 2023-08-2611:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 4:0 BŁĘKITNI MODLNICA 2023-08-2618:00
kolejka 4:
WIŚLANKA GRABIE 2:2 (1:1) TEMPO BIAŁKA 2023-09-0217:00
GARBARNIA II KRAKÓW 1:3 (0:1) JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2023-09-0312:30
KS OLKUSZ 1:0 KS CHEŁMEK 2023-09-0215:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 4:3 (1:1) ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2023-09-0316:00
SKAWA WADOWICE 2:2 (0:1) SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2023-09-0216:00
KARPATY SIEPRAW 4:0 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2023-09-0217:00
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2:1 WIECZYSTA II KRAKÓW 2023-09-0212:00
BŁĘKITNI MODLNICA 1:4 PCIMIANKA PCIM 2023-09-0312:00
kolejka 5:
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 5:0 BŁĘKITNI MODLNICA 2023-09-0911:00
TEMPO BIAŁKA 1:1 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-09-1016:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 8:0 KARPATY SIEPRAW 2023-09-1016:00
KS CHEŁMEK 0:0 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-09-0911:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 3:0 WIŚLANKA GRABIE 2023-09-0917:00
PCIMIANKA PCIM 4:3 (2:1) SKAWA WADOWICE 2023-09-1016:00
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 1:2 GARBARNIA II KRAKÓW 2023-09-0917:00
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 1:1 KS OLKUSZ 2023-09-0917:00
kolejka 6:
BŁĘKITNI MODLNICA 3:2 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2023-09-1616:30
KARPATY SIEPRAW 2:4 (1:2) KS CHEŁMEK 2023-09-1616:00
GARBARNIA II KRAKÓW 2:0 WIECZYSTA II KRAKÓW 2023-09-1712:30
TEMPO BIAŁKA 1:1 SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2023-09-1616:00
WIŚLANKA GRABIE 0:3 PCIMIANKA PCIM 2023-09-1716:30
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 5:0 ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2023-09-1612:00
SKAWA WADOWICE 2:3 (1:2) JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2023-09-1616:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2:1 KS OLKUSZ 2023-09-1612:00
kolejka 7:
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 0:5 SKAWA WADOWICE 2023-09-2316:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 6:1 BŁĘKITNI MODLNICA 2023-09-2418:00
KS CHEŁMEK 3:2 GARBARNIA II KRAKÓW 2023-09-2316:00
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2:3 (0:1) KARPATY SIEPRAW 2023-09-2316:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2:0 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-09-2313:00
KS OLKUSZ 2:2 (1:1) RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-09-2316:00
PCIMIANKA PCIM 2:2 (0:0) TEMPO BIAŁKA 2023-09-2415:30
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 1:2 (0:1) WIŚLANKA GRABIE 2023-09-2311:00
kolejka 8:
WIŚLANKA GRABIE 3:0 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2023-10-0115:00
KARPATY SIEPRAW 1:1 KS OLKUSZ 2023-09-3016:00
BŁĘKITNI MODLNICA 2:3 (0:1) KS CHEŁMEK 2023-09-3015:00
SKAWA WADOWICE 1:2 WIECZYSTA II KRAKÓW 2023-09-3015:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2:2 PCIMIANKA PCIM 2023-09-3011:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2:3 (1:2) RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-10-0115:00
GARBARNIA II KRAKÓW 1:5 (0:1) ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2023-10-0112:30
TEMPO BIAŁKA 3:4 (1:3) JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2023-10-0116:00
kolejka 9:
PCIMIANKA PCIM 3:0 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-10-0815:00
KS CHEŁMEK 1:1 SKAWA WADOWICE 2023-10-0715:00
KS OLKUSZ 0:1 GARBARNIA II KRAKÓW 2023-10-0715:30
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 3:2 (1:1) SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2023-10-0711:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 1:1 WIŚLANKA GRABIE 2023-10-0814:00
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 3:1 KARPATY SIEPRAW 2023-10-0715:30
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 0:1 BŁĘKITNI MODLNICA 2023-10-0715:30
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2:2 TEMPO BIAŁKA 2023-10-0715:30
kolejka 10:
BŁĘKITNI MODLNICA 4:2 (2:0) KS OLKUSZ 2023-10-1415:30
PCIMIANKA PCIM 4:2 (1:0) JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2023-10-1515:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 1:2 (0:0) SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2023-10-1415:00
GARBARNIA II KRAKÓW 0:3 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-10-1411:00
WIŚLANKA GRABIE 0:2 KS CHEŁMEK 2023-10-1415:30
SKAWA WADOWICE 3:2 (0:1) ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2023-10-1415:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 4:1 (1:0) KARPATY SIEPRAW 2023-10-1515:00
TEMPO BIAŁKA 1:2 WIECZYSTA II KRAKÓW 2023-10-1415:00
kolejka 11:
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 1:3 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-10-2111:00
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 3:1 (2:0) BŁĘKITNI MODLNICA 2023-10-2115:00
KS OLKUSZ 1:1 SKAWA WADOWICE 2023-10-2115:00
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 0:0 PCIMIANKA PCIM 2023-10-2115:00
KARPATY SIEPRAW 1:4 GARBARNIA II KRAKÓW 2023-10-2111:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 6:1 (1:0) SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2023-10-2115:30
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2:2 WIŚLANKA GRABIE 2023-10-2115:00
KS CHEŁMEK 2:5 (0:2) TEMPO BIAŁKA 2023-10-2115:00
kolejka 12:
SKAWA WADOWICE 0:3 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-10-2815:00
TEMPO BIAŁKA ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-03-0915:00
BŁĘKITNI MODLNICA 2:1 KARPATY SIEPRAW 2023-10-2815:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 6:0 GARBARNIA II KRAKÓW 2023-10-2814:00
WIŚLANKA GRABIE 1:2 (0:0) KS OLKUSZ 2023-10-2813:00
PCIMIANKA PCIM 1:1 WIECZYSTA II KRAKÓW 2023-10-2914:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 4:6 (0:3) KS CHEŁMEK 2023-10-2815:00
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 0:1 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2023-10-2811:00
kolejka 13:
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 3:4 SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2023-11-0413:00
KARPATY SIEPRAW 4:2 (0:1) SKAWA WADOWICE 2023-11-0413:00
GARBARNIA II KRAKÓW 3:3 BŁĘKITNI MODLNICA 2023-11-0512:30
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 1:0 WIŚLANKA GRABIE 2023-11-0413:00
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 1:3 (0:2) WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-11-0411:00
KS CHEŁMEK 0:2 PCIMIANKA PCIM 2023-11-0413:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 5:1 JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2023-11-0416:00
KS OLKUSZ 0:5 TEMPO BIAŁKA 2023-11-0413:00
kolejka 14:
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 1:6 WIECZYSTA II KRAKÓW 2023-11-1111:00
PCIMIANKA PCIM ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-03-1612:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 4:4 BŁĘKITNI MODLNICA 2023-11-1113:00
SKAWA WADOWICE 3:0 GARBARNIA II KRAKÓW 2023-11-1113:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2:2 (0:1) KS OLKUSZ 2023-11-1111:00
TEMPO BIAŁKA 3:2 (0:0) RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-11-1111:00
WIŚLANKA GRABIE 1:3 (0:1) KARPATY SIEPRAW 2023-11-1113:00
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW KS CHEŁMEK 2024-03-1612:00
kolejka 15:
KS OLKUSZ 1:4 PCIMIANKA PCIM 2023-11-1816:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 6:1 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-11-1817:00
BŁĘKITNI MODLNICA 2:3 (0:2) SKAWA WADOWICE 2023-11-1813:30
KARPATY SIEPRAW 2:3 (0:1) TEMPO BIAŁKA 2023-11-1813:00
KS CHEŁMEK 6:1 (3:0) SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2023-11-1813:00
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 3:1 (1:0) SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2023-11-1815:30
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 1:2 JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2023-11-1813:00
GARBARNIA II KRAKÓW 4:0 WIŚLANKA GRABIE 2023-11-1912:30
kolejka 16:
KS OLKUSZ JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-03-2319:00
KARPATY SIEPRAW SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-03-23
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-03-23
BŁĘKITNI MODLNICA WIŚLANKA GRABIE 2024-03-23
GARBARNIA II KRAKÓW TEMPO BIAŁKA 2024-03-23
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE SKAWA WADOWICE 2024-03-23
KS CHEŁMEK WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-03-23
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW PCIMIANKA PCIM 2024-03-23
kolejka 17:
TEMPO BIAŁKA BŁĘKITNI MODLNICA 2024-03-30
SOKÓŁ KOCMYRZÓW GARBARNIA II KRAKÓW 2024-03-30
PCIMIANKA PCIM KARPATY SIEPRAW 2024-03-30
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2024-03-30
KS CHEŁMEK WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2024-03-30
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA KS OLKUSZ 2024-03-30
WIECZYSTA II KRAKÓW ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-03-30
WIŚLANKA GRABIE SKAWA WADOWICE 2024-03-30
kolejka 18:
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW KS CHEŁMEK 2024-04-06
GARBARNIA II KRAKÓW PCIMIANKA PCIM 2024-04-06
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-04-06
KS OLKUSZ WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-04-0617:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE WIŚLANKA GRABIE 2024-04-06
BŁĘKITNI MODLNICA SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-04-06
KARPATY SIEPRAW JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-04-06
SKAWA WADOWICE TEMPO BIAŁKA 2024-04-06
kolejka 19:
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA KARPATY SIEPRAW 2024-04-13
WIECZYSTA II KRAKÓW RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2024-04-13
SOKÓŁ KOCMYRZÓW SKAWA WADOWICE 2024-04-13
TEMPO BIAŁKA WIŚLANKA GRABIE 2024-04-13
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW GARBARNIA II KRAKÓW 2024-04-13
PCIMIANKA PCIM BŁĘKITNI MODLNICA 2024-04-13
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2024-04-13
KS CHEŁMEK KS OLKUSZ 2024-04-13
kolejka 20:
GARBARNIA II KRAKÓW SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-04-20
WIŚLANKA GRABIE SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-04-20
KARPATY SIEPRAW WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-04-20
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW KS CHEŁMEK 2024-04-20
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE TEMPO BIAŁKA 2024-04-20
BŁĘKITNI MODLNICA JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-04-20
SKAWA WADOWICE PCIMIANKA PCIM 2024-04-20
KS OLKUSZ ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-04-2017:00
kolejka 21:
SOKÓŁ KOCMYRZÓW TEMPO BIAŁKA 2024-04-27
KS CHEŁMEK KARPATY SIEPRAW 2024-04-27
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA BŁĘKITNI MODLNICA 2024-04-27
WIECZYSTA II KRAKÓW GARBARNIA II KRAKÓW 2024-04-27
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2024-04-27
KS OLKUSZ WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2024-04-2717:00
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW SKAWA WADOWICE 2024-04-27
PCIMIANKA PCIM WIŚLANKA GRABIE 2024-04-27
kolejka 22:
TEMPO BIAŁKA PCIMIANKA PCIM 2024-05-01
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW KS OLKUSZ 2024-05-01
GARBARNIA II KRAKÓW KS CHEŁMEK 2024-05-01
BŁĘKITNI MODLNICA WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-05-01
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-05-01
SKAWA WADOWICE SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-05-01
KARPATY SIEPRAW ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-05-01
WIŚLANKA GRABIE JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-05-01
kolejka 23:
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2024-05-04
KS CHEŁMEK BŁĘKITNI MODLNICA 2024-05-04
PCIMIANKA PCIM SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-05-04
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA WIŚLANKA GRABIE 2024-05-04
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW TEMPO BIAŁKA 2024-05-04
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW GARBARNIA II KRAKÓW 2024-05-04
WIECZYSTA II KRAKÓW SKAWA WADOWICE 2024-05-04
KS OLKUSZ KARPATY SIEPRAW 2024-05-0417:00
kolejka 24:
SOKÓŁ KOCMYRZÓW JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-05-11
WIŚLANKA GRABIE WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-05-11
BŁĘKITNI MODLNICA ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-05-11
TEMPO BIAŁKA SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-05-11
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE PCIMIANKA PCIM 2024-05-11
SKAWA WADOWICE KS CHEŁMEK 2024-05-11
GARBARNIA II KRAKÓW KS OLKUSZ 2024-05-11
KARPATY SIEPRAW RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2024-05-11
kolejka 25:
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-05-18
KS CHEŁMEK WIŚLANKA GRABIE 2024-05-18
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW PCIMIANKA PCIM 2024-05-18
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW GARBARNIA II KRAKÓW 2024-05-18
KARPATY SIEPRAW WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2024-05-18
KS OLKUSZ BŁĘKITNI MODLNICA 2024-05-1817:30
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW SKAWA WADOWICE 2024-05-18
WIECZYSTA II KRAKÓW TEMPO BIAŁKA 2024-05-18
kolejka 26:
SOKÓŁ KOCMYRZÓW WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-05-25
PCIMIANKA PCIM SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-05-25
BŁĘKITNI MODLNICA RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2024-05-25
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-05-25
TEMPO BIAŁKA KS CHEŁMEK 2024-05-25
SKAWA WADOWICE KS OLKUSZ 2024-05-25
WIŚLANKA GRABIE ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-05-25
GARBARNIA II KRAKÓW KARPATY SIEPRAW 2024-05-25
kolejka 27:
WIECZYSTA II KRAKÓW PCIMIANKA PCIM 2024-06-01
KS CHEŁMEK SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-06-01
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW SKAWA WADOWICE 2024-06-01
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW TEMPO BIAŁKA 2024-06-01
GARBARNIA II KRAKÓW WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2024-06-01
KARPATY SIEPRAW BŁĘKITNI MODLNICA 2024-06-01
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-06-01
KS OLKUSZ WIŚLANKA GRABIE 2024-06-0118:00
kolejka 28:
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-06-08
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-06-08
TEMPO BIAŁKA KS OLKUSZ 2024-06-08
WIŚLANKA GRABIE RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2024-06-08
PCIMIANKA PCIM KS CHEŁMEK 2024-06-08
SKAWA WADOWICE KARPATY SIEPRAW 2024-06-08
SOKÓŁ KOCMYRZÓW ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-06-08
BŁĘKITNI MODLNICA GARBARNIA II KRAKÓW 2024-06-08
kolejka 29:
WIECZYSTA II KRAKÓW SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-06-15
KS CHEŁMEK JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-06-15
BŁĘKITNI MODLNICA WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2024-06-15
GARBARNIA II KRAKÓW SKAWA WADOWICE 2024-06-15
KARPATY SIEPRAW WIŚLANKA GRABIE 2024-06-15
KS OLKUSZ SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-06-1518:00
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW TEMPO BIAŁKA 2024-06-15
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW PCIMIANKA PCIM 2024-06-15
kolejka 30:
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-06-2217:00
WIŚLANKA GRABIE GARBARNIA II KRAKÓW 2024-06-2217:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-06-2217:00
PCIMIANKA PCIM KS OLKUSZ 2024-06-2217:00
TEMPO BIAŁKA KARPATY SIEPRAW 2024-06-2217:00
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA KS CHEŁMEK 2024-06-2217:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2024-06-2217:00
SKAWA WADOWICE BŁĘKITNI MODLNICA 2024-06-2217:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty