Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2023/2024 > V liga wschód 2023/2024
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 PODHALANIN BIECZ 15 38 42:9 12 2 1 8 20 20:3 6 2 0 7 18 22:6 6 0 1
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 15 32 37:26 10 2 3 7 15 15:11 5 0 2 8 17 22:15 5 2 1
3 OKOCIMSKI KS BRZESKO 15 30 31:25 9 3 3 8 14 16:17 4 2 2 7 16 15:8 5 1 1
4 SANDECJA II NOWY SĄCZ 15 28 38:17 8 4 3 8 14 22:9 4 2 2 7 14 16:8 4 2 1
5 SOKÓŁ SŁOPNICE 15 27 28:22 8 3 4 8 17 17:10 5 2 1 7 10 11:12 3 1 3
6 METAL TARNÓW 15 25 40:29 8 1 6 8 16 20:13 5 1 2 7 9 20:16 3 0 4
7 DUNAJEC ZAKLICZYN 15 25 33:32 8 1 6 7 9 15:16 3 0 4 8 16 18:16 5 1 2
8 TARNOVIA TARNÓW 15 24 33:24 7 3 5 7 12 10:7 3 3 1 8 12 23:17 4 0 4
9 KOLEJARZ STRÓŻE 15 21 25:18 6 3 6 7 16 17:4 5 1 1 8 5 8:14 1 2 5
10 ZALESIANKA ZALESIE 15 20 27:30 6 2 7 8 18 22:15 6 0 2 7 2 5:15 0 2 5
11 LKS ORZEŁ DĘBNO 15 18 23:30 5 3 7 5 7 10:12 2 1 2 10 11 13:18 3 2 5
12 GKS GROMNIK 15 15 22:40 4 3 8 9 5 10:29 1 2 6 6 10 12:11 3 1 2
13 GKS DRWINIA 15 14 35:32 4 2 9 7 6 18:18 2 0 5 8 8 17:14 2 2 4
14 ORKAN SZCZYRZYC 15 11 14:49 3 2 10 7 9 8:19 3 0 4 8 2 6:30 0 2 6
15 ZKS UNIA II TARNÓW 15 10 21:32 2 4 9 9 9 15:18 2 3 4 6 1 6:14 0 1 5
16 LKS SZAFLARY 15 3 20:54 1 0 14 7 3 10:23 1 0 6 8 0 10:31 0 0 8
kolejka 1:
PODHALANIN BIECZ 4:1 SOKÓŁ SŁOPNICE 2023-08-1217:00
ZKS UNIA II TARNÓW 3:3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 2023-11-1915:00
ZALESIANKA ZALESIE 3:2 GKS DRWINIA 2023-08-1211:00
LKS SZAFLARY 1:2 TARNOVIA TARNÓW 2023-08-1316:00
OKOCIMSKI KS BRZESKO 3:0 LKS ORZEŁ DĘBNO 2023-08-1217:00
GKS GROMNIK 1:1 (0:0) ORKAN SZCZYRZYC 2023-08-1211:00
DUNAJEC ZAKLICZYN 3:1 (1:0) METAL TARNÓW 2023-08-1317:00
SANDECJA II NOWY SĄCZ 2:0 KOLEJARZ STRÓŻE 2023-08-1311:00
kolejka 2:
OKOCIMSKI KS BRZESKO 2:1 PODHALANIN BIECZ 2023-08-1514:00
TARNOVIA TARNÓW 4:2 (2:0) GKS GROMNIK 2023-08-1517:00
SOKÓŁ SŁOPNICE 2:1 (1:0) LKS SZAFLARY 2023-08-1517:00
ZKS UNIA II TARNÓW 0:5 SANDECJA II NOWY SĄCZ 2023-08-1511:00
GKS DRWINIA 2:3 (0:1) DUNAJEC ZAKLICZYN 2023-08-1518:00
METAL TARNÓW 5:2 (2:1) DUNAJEC NOWY SĄCZ 2023-08-1517:00
ORKAN SZCZYRZYC 1:0 ZALESIANKA ZALESIE 2023-08-1517:00
KOLEJARZ STRÓŻE 1:1 LKS ORZEŁ DĘBNO 2023-08-1516:00
kolejka 3:
LKS SZAFLARY 1:4 (0:2) OKOCIMSKI KS BRZESKO 2023-08-1917:00
DUNAJEC ZAKLICZYN 4:2 (2:0) ORKAN SZCZYRZYC 2023-08-1917:00
GKS GROMNIK 0:3 SOKÓŁ SŁOPNICE 2023-08-1917:00
METAL TARNÓW 1:0 GKS DRWINIA 2023-08-1917:00
SANDECJA II NOWY SĄCZ 0:3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 2023-08-2011:00
ZKS UNIA II TARNÓW 1:1 LKS ORZEŁ DĘBNO 2023-08-2014:00
ZALESIANKA ZALESIE 2:0 TARNOVIA TARNÓW 2023-08-1911:00
PODHALANIN BIECZ 0:0 KOLEJARZ STRÓŻE 2023-08-2017:00
kolejka 4:
DUNAJEC NOWY SĄCZ 5:1 GKS DRWINIA 2023-08-2616:00
TARNOVIA TARNÓW 1:1 DUNAJEC ZAKLICZYN 2023-08-2717:00
SANDECJA II NOWY SĄCZ 1:2 LKS ORZEŁ DĘBNO 2023-08-2711:00
KOLEJARZ STRÓŻE 4:0 LKS SZAFLARY 2023-08-2716:00
SOKÓŁ SŁOPNICE 3:2 ZALESIANKA ZALESIE 2023-08-2717:00
ORKAN SZCZYRZYC 0:6 METAL TARNÓW 2023-08-2617:00
OKOCIMSKI KS BRZESKO 1:1 GKS GROMNIK 2023-08-2716:00
ZKS UNIA II TARNÓW 1:2 (0:1) PODHALANIN BIECZ 2023-08-2711:00
kolejka 5:
DUNAJEC NOWY SĄCZ 3:1 LKS ORZEŁ DĘBNO 2023-09-0216:00
PODHALANIN BIECZ 3:0 SANDECJA II NOWY SĄCZ 2023-09-0216:00
GKS GROMNIK 0:3 KOLEJARZ STRÓŻE 2023-09-0217:00
SOKÓŁ SŁOPNICE 0:2 DUNAJEC ZAKLICZYN 2023-09-0210:30
GKS DRWINIA 6:2 (1:0) ORKAN SZCZYRZYC 2023-09-0217:00
LKS SZAFLARY 2:1 (0:0) ZKS UNIA II TARNÓW 2023-09-0216:00
METAL TARNÓW 1:5 TARNOVIA TARNÓW 2023-09-0217:00
ZALESIANKA ZALESIE 2:3 (1:2) OKOCIMSKI KS BRZESKO 2023-09-0216:00
kolejka 6:
SANDECJA II NOWY SĄCZ 5:1 (3:0) LKS SZAFLARY 2023-09-1011:00
TARNOVIA TARNÓW 2:0 GKS DRWINIA 2023-09-0917:00
ZKS UNIA II TARNÓW 1:2 (0:1) GKS GROMNIK 2023-09-1011:00
KOLEJARZ STRÓŻE 3:0 ZALESIANKA ZALESIE 2023-09-1016:00
DUNAJEC NOWY SĄCZ 2:0 ORKAN SZCZYRZYC 2023-09-0916:00
OKOCIMSKI KS BRZESKO 2:3 DUNAJEC ZAKLICZYN 2023-09-0917:00
SOKÓŁ SŁOPNICE 5:3 (1:1) METAL TARNÓW 2023-09-1016:00
LKS ORZEŁ DĘBNO 1:2 (0:1) PODHALANIN BIECZ 2023-09-0916:30
kolejka 7:
ZALESIANKA ZALESIE 2:0 ZKS UNIA II TARNÓW 2023-09-1616:00
DUNAJEC ZAKLICZYN 3:2 KOLEJARZ STRÓŻE 2023-09-1716:00
LKS SZAFLARY 0:3 (2:2) LKS ORZEŁ DĘBNO 2023-09-1616:00
METAL TARNÓW 1:2 OKOCIMSKI KS BRZESKO 2023-09-1616:30
GKS GROMNIK 0:3 SANDECJA II NOWY SĄCZ 2023-09-1616:30
PODHALANIN BIECZ 0:0 DUNAJEC NOWY SĄCZ 2023-09-1616:00
ORKAN SZCZYRZYC 0:4 TARNOVIA TARNÓW 2023-09-1616:00
GKS DRWINIA 1:2 (0:0) SOKÓŁ SŁOPNICE 2023-09-1611:00
kolejka 8:
KOLEJARZ STRÓŻE 1:2 (0:1) METAL TARNÓW 2023-09-2415:00
SANDECJA II NOWY SĄCZ 1:1 ZALESIANKA ZALESIE 2023-09-2411:00
ZKS UNIA II TARNÓW 4:0 DUNAJEC ZAKLICZYN 2023-09-2411:00
DUNAJEC NOWY SĄCZ 2:6 (0:2) TARNOVIA TARNÓW 2023-09-2316:00
LKS ORZEŁ DĘBNO 4:3 GKS GROMNIK 2023-09-2413:00
OKOCIMSKI KS BRZESKO 1:7 (0:4) GKS DRWINIA 2023-09-2311:00
SOKÓŁ SŁOPNICE 0:0 ORKAN SZCZYRZYC 2023-09-2416:00
PODHALANIN BIECZ 5:1 LKS SZAFLARY 2023-09-2315:00
kolejka 9:
ZALESIANKA ZALESIE 3:2 LKS ORZEŁ DĘBNO 2023-09-3016:00
LKS SZAFLARY 2:3 (0:0) DUNAJEC NOWY SĄCZ 2023-09-3016:00
DUNAJEC ZAKLICZYN 1:3 SANDECJA II NOWY SĄCZ 2023-10-0116:00
TARNOVIA TARNÓW 3:0 SOKÓŁ SŁOPNICE 2023-10-0116:00
ORKAN SZCZYRZYC 1:2 OKOCIMSKI KS BRZESKO 2023-09-3016:00
GKS GROMNIK 0:6 PODHALANIN BIECZ 2023-09-3016:00
GKS DRWINIA 6:2 (4:0) KOLEJARZ STRÓŻE 2023-10-0116:15
METAL TARNÓW 2:2 (1:0) ZKS UNIA II TARNÓW 2023-09-3012:00
kolejka 10:
OKOCIMSKI KS BRZESKO 3:2 TARNOVIA TARNÓW 2023-10-0711:00
LKS ORZEŁ DĘBNO 0:4 DUNAJEC ZAKLICZYN 2023-10-0716:00
ZKS UNIA II TARNÓW 1:1 GKS DRWINIA 2023-10-0811:00
SANDECJA II NOWY SĄCZ 2:1 (0:0) METAL TARNÓW 2023-10-0811:00
KOLEJARZ STRÓŻE 4:0 ORKAN SZCZYRZYC 2023-10-0815:00
GKS GROMNIK 3:1 (2:0) LKS SZAFLARY 2023-10-0813:00
DUNAJEC NOWY SĄCZ 1:3 SOKÓŁ SŁOPNICE 2023-10-0716:00
PODHALANIN BIECZ 3:0 ZALESIANKA ZALESIE 2023-10-0713:00
kolejka 11:
SOKÓŁ SŁOPNICE 1:1 OKOCIMSKI KS BRZESKO 2023-10-1515:00
TARNOVIA TARNÓW 0:0 KOLEJARZ STRÓŻE 2023-10-1415:30
GKS GROMNIK 2:4 (0:2) DUNAJEC NOWY SĄCZ 2023-10-1415:30
ORKAN SZCZYRZYC 3:2 ZKS UNIA II TARNÓW 2023-10-1411:00
ZALESIANKA ZALESIE 5:3 LKS SZAFLARY 2023-10-1415:00
GKS DRWINIA 2:3 (1:1) SANDECJA II NOWY SĄCZ 2023-10-1514:00
METAL TARNÓW 3:0 LKS ORZEŁ DĘBNO 2023-10-1415:30
DUNAJEC ZAKLICZYN 2:4 (1:3) PODHALANIN BIECZ 2023-10-1515:00
kolejka 12:
ZKS UNIA II TARNÓW 3:1 (2:0) TARNOVIA TARNÓW 2023-10-2015:30
KOLEJARZ STRÓŻE 2:1 SOKÓŁ SŁOPNICE 2023-10-2215:00
SANDECJA II NOWY SĄCZ 10:0 ORKAN SZCZYRZYC 2023-10-2211:00
GKS GROMNIK 1:1 ZALESIANKA ZALESIE 2023-10-2115:00
LKS ORZEŁ DĘBNO 0:0 GKS DRWINIA 2023-10-2211:00
PODHALANIN BIECZ 2:0 METAL TARNÓW 2023-10-2115:00
DUNAJEC NOWY SĄCZ 1:0 OKOCIMSKI KS BRZESKO 2023-10-2115:00
LKS SZAFLARY 3:4 (0:2) DUNAJEC ZAKLICZYN 2023-10-2115:00
kolejka 13:
GKS DRWINIA 0:3 PODHALANIN BIECZ 2023-10-2815:00
ZALESIANKA ZALESIE 1:4 DUNAJEC NOWY SĄCZ 2023-10-2811:00
METAL TARNÓW 4:1 LKS SZAFLARY 2023-11-1813:00
OKOCIMSKI KS BRZESKO 2:1 KOLEJARZ STRÓŻE 2023-10-2811:00
SOKÓŁ SŁOPNICE 3:1 ZKS UNIA II TARNÓW 2023-10-2814:00
ORKAN SZCZYRZYC 0:3 LKS ORZEŁ DĘBNO 2023-10-2911:00
DUNAJEC ZAKLICZYN 0:1 GKS GROMNIK 2023-10-2914:00
TARNOVIA TARNÓW 0:0 SANDECJA II NOWY SĄCZ 2023-10-2815:00
kolejka 14:
GKS GROMNIK 3:7 (2:4) METAL TARNÓW 2023-11-0513:00
DUNAJEC NOWY SĄCZ 1:0 KOLEJARZ STRÓŻE 2023-11-0413:30
ZALESIANKA ZALESIE 4:1 DUNAJEC ZAKLICZYN 2023-11-0411:00
LKS SZAFLARY 1:6 (0:3) GKS DRWINIA 2023-11-0414:00
LKS ORZEŁ DĘBNO 5:3 (1:1) TARNOVIA TARNÓW 2023-11-0411:00
SANDECJA II NOWY SĄCZ 1:1 (0:0) SOKÓŁ SŁOPNICE 2023-11-0511:00
PODHALANIN BIECZ 3:1 (1:0) ORKAN SZCZYRZYC 2023-11-0414:00
ZKS UNIA II TARNÓW 1:3 (0:0) OKOCIMSKI KS BRZESKO 2023-11-0512:30
kolejka 15:
GKS DRWINIA 1:3 GKS GROMNIK 2023-11-1213:00
KOLEJARZ STRÓŻE 2:0 ZKS UNIA II TARNÓW 2023-11-1113:00
ORKAN SZCZYRZYC 3:2 LKS SZAFLARY 2023-11-1113:30
DUNAJEC ZAKLICZYN 2:3 (1:0) DUNAJEC NOWY SĄCZ 2023-11-1213:00
METAL TARNÓW 3:1 ZALESIANKA ZALESIE 2023-11-1113:00
SOKÓŁ SŁOPNICE 3:0 LKS ORZEŁ DĘBNO 2023-11-1114:00
TARNOVIA TARNÓW 0:4 PODHALANIN BIECZ 2023-11-1113:30
OKOCIMSKI KS BRZESKO 2:2 (1:0) SANDECJA II NOWY SĄCZ 2023-11-1112:00
kolejka 16:
KOLEJARZ STRÓŻE SANDECJA II NOWY SĄCZ 2024-03-2314:00
TARNOVIA TARNÓW LKS SZAFLARY 2024-03-2315:30
ORKAN SZCZYRZYC GKS GROMNIK 2024-03-2315:00
DUNAJEC NOWY SĄCZ ZKS UNIA II TARNÓW 2024-03-2315:00
LKS ORZEŁ DĘBNO OKOCIMSKI KS BRZESKO 2024-03-2413:00
SOKÓŁ SŁOPNICE PODHALANIN BIECZ 2024-03-2315:00
GKS DRWINIA ZALESIANKA ZALESIE 2024-03-2415:00
METAL TARNÓW DUNAJEC ZAKLICZYN 2024-03-2314:30
kolejka 17:
DUNAJEC ZAKLICZYN GKS DRWINIA 2024-03-3014:00
LKS ORZEŁ DĘBNO KOLEJARZ STRÓŻE 2024-03-3011:00
PODHALANIN BIECZ OKOCIMSKI KS BRZESKO 2024-03-3013:00
GKS GROMNIK TARNOVIA TARNÓW 2024-03-3011:00
SANDECJA II NOWY SĄCZ ZKS UNIA II TARNÓW 2024-03-3015:30
DUNAJEC NOWY SĄCZ METAL TARNÓW 2024-03-2816:00
LKS SZAFLARY SOKÓŁ SŁOPNICE 2024-03-3011:00
ZALESIANKA ZALESIE ORKAN SZCZYRZYC 2024-03-3014:00
kolejka 18:
KOLEJARZ STRÓŻE PODHALANIN BIECZ 2024-04-0615:00
LKS ORZEŁ DĘBNO ZKS UNIA II TARNÓW 2024-04-0717:00
TARNOVIA TARNÓW ZALESIANKA ZALESIE 2024-04-0616:00
SOKÓŁ SŁOPNICE GKS GROMNIK 2024-04-0614:00
OKOCIMSKI KS BRZESKO LKS SZAFLARY 2024-04-0716:00
ORKAN SZCZYRZYC DUNAJEC ZAKLICZYN 2024-04-0615:00
GKS DRWINIA METAL TARNÓW 2024-04-0715:00
DUNAJEC NOWY SĄCZ SANDECJA II NOWY SĄCZ 2024-04-0615:00
kolejka 19:
DUNAJEC ZAKLICZYN TARNOVIA TARNÓW 2024-04-1416:00
GKS GROMNIK OKOCIMSKI KS BRZESKO 2024-04-1317:00
LKS SZAFLARY KOLEJARZ STRÓŻE 2024-04-1315:00
GKS DRWINIA DUNAJEC NOWY SĄCZ 2024-04-1316:00
METAL TARNÓW ORKAN SZCZYRZYC 2024-04-1316:00
PODHALANIN BIECZ ZKS UNIA II TARNÓW 2024-04-1414:00
LKS ORZEŁ DĘBNO SANDECJA II NOWY SĄCZ 2024-04-1317:00
ZALESIANKA ZALESIE SOKÓŁ SŁOPNICE 2024-04-1316:00
kolejka 20:
LKS ORZEŁ DĘBNO DUNAJEC NOWY SĄCZ 2024-04-2117:00
SANDECJA II NOWY SĄCZ PODHALANIN BIECZ 2024-04-2111:00
ZKS UNIA II TARNÓW LKS SZAFLARY 2024-04-2111:00
OKOCIMSKI KS BRZESKO ZALESIANKA ZALESIE 2024-04-2116:00
TARNOVIA TARNÓW METAL TARNÓW 2024-04-2016:00
ORKAN SZCZYRZYC GKS DRWINIA 2024-04-2116:00
KOLEJARZ STRÓŻE GKS GROMNIK 2024-04-2114:00
DUNAJEC ZAKLICZYN SOKÓŁ SŁOPNICE 2024-04-2117:00
kolejka 21:
METAL TARNÓW SOKÓŁ SŁOPNICE 2024-04-2716:00
ORKAN SZCZYRZYC DUNAJEC NOWY SĄCZ 2024-04-2716:00
GKS DRWINIA TARNOVIA TARNÓW 2024-04-2814:00
GKS GROMNIK ZKS UNIA II TARNÓW 2024-04-2717:00
ZALESIANKA ZALESIE KOLEJARZ STRÓŻE 2024-04-2716:00
LKS SZAFLARY SANDECJA II NOWY SĄCZ 2024-04-2811:00
DUNAJEC ZAKLICZYN OKOCIMSKI KS BRZESKO 2024-04-2817:00
PODHALANIN BIECZ LKS ORZEŁ DĘBNO 2024-04-2716:00
kolejka 22:
SOKÓŁ SŁOPNICE GKS DRWINIA 2024-05-0117:00
DUNAJEC NOWY SĄCZ PODHALANIN BIECZ 2024-04-3017:00
TARNOVIA TARNÓW ORKAN SZCZYRZYC 2024-05-0117:00
LKS ORZEŁ DĘBNO LKS SZAFLARY 2024-05-0117:00
KOLEJARZ STRÓŻE DUNAJEC ZAKLICZYN 2024-05-0116:00
ZKS UNIA II TARNÓW ZALESIANKA ZALESIE 2024-05-0117:00
OKOCIMSKI KS BRZESKO METAL TARNÓW 2024-05-0116:00
SANDECJA II NOWY SĄCZ GKS GROMNIK 2024-05-0111:00
kolejka 23:
GKS DRWINIA OKOCIMSKI KS BRZESKO 2024-05-0516:00
ORKAN SZCZYRZYC SOKÓŁ SŁOPNICE 2024-05-0417:00
DUNAJEC ZAKLICZYN ZKS UNIA II TARNÓW 2024-05-0517:00
GKS GROMNIK LKS ORZEŁ DĘBNO 2024-05-0417:00
METAL TARNÓW KOLEJARZ STRÓŻE 2024-05-0417:00
LKS SZAFLARY PODHALANIN BIECZ 2024-05-0416:30
ZALESIANKA ZALESIE SANDECJA II NOWY SĄCZ 2024-05-0511:00
TARNOVIA TARNÓW DUNAJEC NOWY SĄCZ 2024-05-0417:00
kolejka 24:
SOKÓŁ SŁOPNICE TARNOVIA TARNÓW 2024-05-1117:00
KOLEJARZ STRÓŻE GKS DRWINIA 2024-05-1216:00
ZKS UNIA II TARNÓW METAL TARNÓW 2024-05-1211:00
SANDECJA II NOWY SĄCZ DUNAJEC ZAKLICZYN 2024-05-1217:00
OKOCIMSKI KS BRZESKO ORKAN SZCZYRZYC 2024-05-1217:00
PODHALANIN BIECZ GKS GROMNIK 2024-05-1216:30
DUNAJEC NOWY SĄCZ LKS SZAFLARY 2024-05-1116:00
LKS ORZEŁ DĘBNO ZALESIANKA ZALESIE 2024-05-1117:00
kolejka 25:
ZALESIANKA ZALESIE PODHALANIN BIECZ 2024-05-1816:00
ORKAN SZCZYRZYC KOLEJARZ STRÓŻE 2024-05-1816:00
METAL TARNÓW SANDECJA II NOWY SĄCZ 2024-05-1817:00
LKS SZAFLARY GKS GROMNIK 2024-05-1817:00
GKS DRWINIA ZKS UNIA II TARNÓW 2024-05-1911:00
TARNOVIA TARNÓW OKOCIMSKI KS BRZESKO 2024-05-1817:00
SOKÓŁ SŁOPNICE DUNAJEC NOWY SĄCZ 2024-05-1817:00
DUNAJEC ZAKLICZYN LKS ORZEŁ DĘBNO 2024-05-1917:00
kolejka 26:
LKS ORZEŁ DĘBNO METAL TARNÓW 2024-05-2613:00
SANDECJA II NOWY SĄCZ GKS DRWINIA 2024-05-2611:00
DUNAJEC NOWY SĄCZ GKS GROMNIK 2024-05-2516:00
LKS SZAFLARY ZALESIANKA ZALESIE 2024-05-1916:00
PODHALANIN BIECZ DUNAJEC ZAKLICZYN 2024-05-2616:30
OKOCIMSKI KS BRZESKO SOKÓŁ SŁOPNICE 2024-05-2617:00
KOLEJARZ STRÓŻE TARNOVIA TARNÓW 2024-05-2616:00
ZKS UNIA II TARNÓW ORKAN SZCZYRZYC 2024-05-2616:00
kolejka 27:
SOKÓŁ SŁOPNICE KOLEJARZ STRÓŻE 2024-06-0117:30
ORKAN SZCZYRZYC SANDECJA II NOWY SĄCZ 2024-06-0211:00
OKOCIMSKI KS BRZESKO DUNAJEC NOWY SĄCZ 2024-06-0117:00
DUNAJEC ZAKLICZYN LKS SZAFLARY 2024-06-0217:00
METAL TARNÓW PODHALANIN BIECZ 2024-06-0117:00
TARNOVIA TARNÓW ZKS UNIA II TARNÓW 2024-06-0117:00
ZALESIANKA ZALESIE GKS GROMNIK 2024-06-0117:00
GKS DRWINIA LKS ORZEŁ DĘBNO 2024-06-0216:00
kolejka 28:
DUNAJEC NOWY SĄCZ ZALESIANKA ZALESIE 2024-06-0816:00
KOLEJARZ STRÓŻE OKOCIMSKI KS BRZESKO 2024-06-0916:00
SANDECJA II NOWY SĄCZ TARNOVIA TARNÓW 2024-06-0911:00
LKS ORZEŁ DĘBNO ORKAN SZCZYRZYC 2024-06-0817:00
PODHALANIN BIECZ GKS DRWINIA 2024-06-0817:00
GKS GROMNIK DUNAJEC ZAKLICZYN 2024-06-0817:00
ZKS UNIA II TARNÓW SOKÓŁ SŁOPNICE 2024-06-0817:00
LKS SZAFLARY METAL TARNÓW 2024-06-0916:00
kolejka 29:
METAL TARNÓW GKS GROMNIK 2024-06-1517:00
GKS DRWINIA LKS SZAFLARY 2024-06-1616:00
KOLEJARZ STRÓŻE DUNAJEC NOWY SĄCZ 2024-06-1517:00
ORKAN SZCZYRZYC PODHALANIN BIECZ 2024-06-1517:00
DUNAJEC ZAKLICZYN ZALESIANKA ZALESIE 2024-06-1617:00
OKOCIMSKI KS BRZESKO ZKS UNIA II TARNÓW 2024-06-1617:00
SOKÓŁ SŁOPNICE SANDECJA II NOWY SĄCZ 2024-06-1517:30
TARNOVIA TARNÓW LKS ORZEŁ DĘBNO 2024-06-1517:00
kolejka 30:
GKS GROMNIK GKS DRWINIA 2024-06-2217:00
ZALESIANKA ZALESIE METAL TARNÓW 2024-06-2217:00
SANDECJA II NOWY SĄCZ OKOCIMSKI KS BRZESKO 2024-06-2217:00
PODHALANIN BIECZ TARNOVIA TARNÓW 2024-06-2217:00
LKS ORZEŁ DĘBNO SOKÓŁ SŁOPNICE 2024-06-2217:00
DUNAJEC NOWY SĄCZ DUNAJEC ZAKLICZYN 2024-06-2217:00
ZKS UNIA II TARNÓW KOLEJARZ STRÓŻE 2024-06-2217:00
LKS SZAFLARY ORKAN SZCZYRZYC 2024-06-2217:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty