Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2022/2023 > V liga wschód 2022/2023
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Watra Białka Tatrzańska 9 22 22:9 7 1 1 5 12 16:7 4 0 1 4 10 6:2 3 1 0
2 Kolejarz Stróże 9 21 27:9 7 0 2 4 12 14:1 4 0 0 5 9 13:8 3 0 2
3 GKS Drwinia 9 20 21:12 6 2 1 5 12 13:7 4 0 1 4 8 8:5 2 2 0
4 SOKÓŁ SŁOPNICE 9 20 14:8 6 2 1 4 8 6:3 2 2 0 5 12 8:5 4 0 1
5 BKS BOCHNIA 9 17 22:14 5 2 2 4 6 12:9 2 0 2 5 11 10:5 3 2 0
6 GKS Gromnik 9 16 14:8 4 4 1 5 8 8:5 2 2 1 4 8 6:3 2 2 0
7 Tarnovia Tarnów 9 12 15:13 4 0 5 4 9 12:2 3 0 1 5 3 3:11 1 0 4
8 Orkan Szczyrzyc 9 12 15:18 4 0 5 5 3 6:13 1 0 4 4 9 9:5 3 0 1
9 Dunajec Nowy Sącz 9 11 10:9 3 2 4 5 7 6:4 2 1 2 4 4 4:5 1 1 2
10 Zalesianka Zalesie 9 11 18:25 3 2 4 5 10 14:9 3 1 1 4 1 4:16 0 1 3
11 Metal Tarnów 9 10 14:13 2 4 3 4 5 7:5 1 2 1 5 5 7:8 1 2 2
12 LUKS Radłovia Radłów 9 10 10:13 3 1 5 5 6 6:7 2 0 3 4 4 4:6 1 1 2
13 Korona Niedzieliska 9 8 16:23 2 2 5 4 2 6:10 0 2 2 5 6 10:13 2 0 3
14 Dunajec Zakliczyn 9 6 10:25 2 0 7 4 3 4:8 1 0 3 5 3 6:17 1 0 4
15 TS TUCHOVIA Tuchów 8 4 8:21 1 1 6 3 1 2:4 0 1 2 5 3 6:17 1 0 4
16 JARMUTA SZCZAWNICA 8 1 8:24 0 1 7 5 1 4:14 0 1 4 3 0 4:10 0 0 3
kolejka 1:
1 JARMUTA SZCZAWNICA 0:1 Tarnovia Tarnów 2022-08-1415:00
2 GKS Drwinia 3:2 Metal Tarnów 2022-08-1418:00
3 Zalesianka Zalesie 1:3 LUKS Radłovia Radłów 2022-08-1311:00
4 Orkan Szczyrzyc 2:3 BKS BOCHNIA 2022-08-1311:00
5 Kolejarz Stróże 2:1 SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-08-1317:00
6 GKS Gromnik 4:0 Dunajec Zakliczyn 2022-08-1317:00
7 Watra Białka Tatrzańska 5:2 Korona Niedzieliska 2022-08-1317:00
8 Dunajec Nowy Sącz 2:0 TS TUCHOVIA Tuchów 2022-08-1315:00
kolejka 2:
9 Tarnovia Tarnów 6:0 TS TUCHOVIA Tuchów 2022-08-2017:00
10 Korona Niedzieliska 0:0 Dunajec Nowy Sącz 2022-08-1918:00
11 Dunajec Zakliczyn 0:1 Watra Białka Tatrzańska 2022-08-2117:00
12 SOKÓŁ SŁOPNICE 1:1 GKS Gromnik 2022-08-2117:00
13 BKS BOCHNIA 4:5 Kolejarz Stróże 2022-08-2017:00
14 LUKS Radłovia Radłów 1:2 Orkan Szczyrzyc 2022-08-2018:00
15 Metal Tarnów 1:1 Zalesianka Zalesie 2022-08-2017:00
16 JARMUTA SZCZAWNICA 2:2 GKS Drwinia 2022-08-2016:00
kolejka 3:
17 GKS Drwinia 4:1 Tarnovia Tarnów 2022-08-2711:00
18 Zalesianka Zalesie 5:4 JARMUTA SZCZAWNICA 2022-08-2717:00
19 Orkan Szczyrzyc 1:2 Metal Tarnów 2022-08-2711:00
20 LUKS Radłovia Radłów 2:1 Kolejarz Stróże 2022-08-2817:00
21 GKS Gromnik 2:2 BKS BOCHNIA 2022-08-2717:00
22 Watra Białka Tatrzańska 2:3 SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-08-2716:00
23 Dunajec Nowy Sącz 4:1 Dunajec Zakliczyn 2022-08-2715:00
24 TS TUCHOVIA Tuchów 2:3 Korona Niedzieliska 2022-08-2717:00
kolejka 4:
25 Tarnovia Tarnów 3:1 Korona Niedzieliska 2022-08-3117:30
26 Dunajec Zakliczyn 0:4 TS TUCHOVIA Tuchów 2022-08-3117:30
27 SOKÓŁ SŁOPNICE 3:1 Dunajec Nowy Sącz 2022-08-3117:30
28 BKS BOCHNIA 0:2 Watra Białka Tatrzańska 2022-08-3117:30
29 LUKS Radłovia Radłów 0:1 GKS Gromnik 2022-08-3117:30
30 Metal Tarnów 0:2 Kolejarz Stróże 2022-08-3117:30
31 JARMUTA SZCZAWNICA 1:5 Orkan Szczyrzyc 2022-08-3117:30
32 GKS Drwinia 3:1 Zalesianka Zalesie 2022-08-3117:30
kolejka 5:
33 Zalesianka Zalesie 4:1 Tarnovia Tarnów 2022-09-0311:00
34 Orkan Szczyrzyc 2:4 GKS Drwinia 2022-09-0311:00
35 Kolejarz Stróże 3:0 JARMUTA SZCZAWNICA 2022-09-0415:00
36 GKS Gromnik 1:0 Metal Tarnów 2022-09-0317:00
37 Watra Białka Tatrzańska 2:0 LUKS Radłovia Radłów 2022-09-0416:30
38 Dunajec Nowy Sącz 0:2 BKS BOCHNIA 2022-09-0316:00
39 TS TUCHOVIA Tuchów 0:1 SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-09-0317:00
40 Korona Niedzieliska 2:4 Dunajec Zakliczyn 2022-09-0317:00
kolejka 6:
41 Tarnovia Tarnów 3:0 Dunajec Zakliczyn 2022-09-1013:00
42 SOKÓŁ SŁOPNICE 2:1 Korona Niedzieliska 2022-09-1117:00
43 BKS BOCHNIA 4:1 TS TUCHOVIA Tuchów 2022-09-1016:00
44 LUKS Radłovia Radłów 2:0 Dunajec Nowy Sącz 2022-09-1017:00
45 Metal Tarnów 1:1 Watra Białka Tatrzańska 2022-09-1017:00
46 JARMUTA SZCZAWNICA 1:3 GKS Gromnik 2022-09-1013:00
47 GKS Drwinia 2:1 Kolejarz Stróże 2022-09-1016:00
48 Zalesianka Zalesie 3:0 Orkan Szczyrzyc 2022-09-1016:00
kolejka 7:
49 Orkan Szczyrzyc 1:0 Tarnovia Tarnów 2022-09-1711:00
50 Kolejarz Stróże 7:0 Zalesianka Zalesie 2022-09-1815:00
51 GKS Gromnik 1:1 GKS Drwinia 2022-09-1717:00
52 Watra Białka Tatrzańska 2:0 JARMUTA SZCZAWNICA 2022-09-1815:00
53 Dunajec Nowy Sącz 0:0 Metal Tarnów 2022-09-1716:00
54 TS TUCHOVIA Tuchów 0:0 LUKS Radłovia Radłów 2022-09-1717:00
55 Korona Niedzieliska 1:3 BKS BOCHNIA 2022-09-1717:00
56 Dunajec Zakliczyn 1:2 SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-09-1817:00
kolejka 8:
57 Tarnovia Tarnów 0:1 SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-09-2416:30
58 BKS BOCHNIA 4:1 Dunajec Zakliczyn 2022-09-2416:30
59 LUKS Radłovia Radłów 1:3 Korona Niedzieliska 2022-09-2516:00
60 Metal Tarnów 5:1 TS TUCHOVIA Tuchów 2022-09-2416:30
61 JARMUTA SZCZAWNICA 0:3 Dunajec Nowy Sącz 2022-09-2413:00
62 GKS Drwinia 1:2 Watra Białka Tatrzańska 2022-09-2416:00
63 Zalesianka Zalesie 1:1 GKS Gromnik 2022-09-2414:00
64 Orkan Szczyrzyc 0:4 Kolejarz Stróże 2022-09-2515:00
kolejka 9:
65 Kolejarz Stróże 2:0 Tarnovia Tarnów 2022-10-0216:30
66 GKS Gromnik 0:2 Orkan Szczyrzyc 2022-10-0116:30
67 Watra Białka Tatrzańska 5:2 Zalesianka Zalesie 2022-10-0116:00
68 Dunajec Nowy Sącz 0:1 GKS Drwinia 2022-10-0116:00
69 TS TUCHOVIA Tuchów JARMUTA SZCZAWNICA 2022-10-0116:00
70 Korona Niedzieliska 3:3 Metal Tarnów 2022-10-0116:00
71 Dunajec Zakliczyn 3:1 LUKS Radłovia Radłów 2022-10-0216:00
72 SOKÓŁ SŁOPNICE 0:0 BKS BOCHNIA 2022-10-0216:00
kolejka 10:
73 Tarnovia Tarnów BKS BOCHNIA 2022-10-0816:00
74 LUKS Radłovia Radłów SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-10-0915:00
75 Metal Tarnów Dunajec Zakliczyn 2022-10-0816:00
76 JARMUTA SZCZAWNICA Korona Niedzieliska 2022-10-0813:00
77 GKS Drwinia TS TUCHOVIA Tuchów 2022-10-0916:00
78 Zalesianka Zalesie Dunajec Nowy Sącz 2022-10-0816:00
79 Orkan Szczyrzyc Watra Białka Tatrzańska 2022-10-0811:00
80 Kolejarz Stróże GKS Gromnik 2022-10-0915:00
kolejka 11:
81 GKS Gromnik Tarnovia Tarnów 2022-10-1515:30
82 Watra Białka Tatrzańska Kolejarz Stróże 2022-10-1614:00
83 Dunajec Nowy Sącz Orkan Szczyrzyc 2022-10-1515:30
84 TS TUCHOVIA Tuchów Zalesianka Zalesie 2022-10-1615:30
85 Korona Niedzieliska GKS Drwinia 2022-10-1515:00
86 Dunajec Zakliczyn JARMUTA SZCZAWNICA 2022-10-1615:00
87 SOKÓŁ SŁOPNICE Metal Tarnów 2022-10-1614:00
88 BKS BOCHNIA LUKS Radłovia Radłów 2022-10-1515:30
kolejka 12:
89 Tarnovia Tarnów LUKS Radłovia Radłów 2022-10-2215:30
90 Metal Tarnów BKS BOCHNIA 2022-10-2215:30
91 JARMUTA SZCZAWNICA SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-10-2213:00
92 GKS Drwinia Dunajec Zakliczyn 2022-10-2315:30
93 Zalesianka Zalesie Korona Niedzieliska 2022-10-2215:00
94 Orkan Szczyrzyc TS TUCHOVIA Tuchów 2022-10-2215:00
95 Kolejarz Stróże Dunajec Nowy Sącz 2022-10-2315:00
96 GKS Gromnik Watra Białka Tatrzańska 2022-10-2215:30
kolejka 13:
97 Watra Białka Tatrzańska Tarnovia Tarnów 2022-10-2914:30
98 Dunajec Nowy Sącz GKS Gromnik 2022-10-2915:00
99 TS TUCHOVIA Tuchów Kolejarz Stróże 2022-10-2915:00
100 Korona Niedzieliska Orkan Szczyrzyc 2022-10-2915:00
101 Dunajec Zakliczyn Zalesianka Zalesie 2022-10-3015:00
102 SOKÓŁ SŁOPNICE GKS Drwinia 2022-10-3014:00
103 BKS BOCHNIA JARMUTA SZCZAWNICA 2022-10-2915:00
104 LUKS Radłovia Radłów Metal Tarnów 2022-10-2915:00
kolejka 14:
105 Tarnovia Tarnów Metal Tarnów 2022-11-0514:00
106 JARMUTA SZCZAWNICA LUKS Radłovia Radłów 2022-11-0513:00
107 GKS Drwinia BKS BOCHNIA 2022-11-0614:00
108 Zalesianka Zalesie SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-11-0514:00
109 Orkan Szczyrzyc Dunajec Zakliczyn 2022-11-0514:00
110 Kolejarz Stróże Korona Niedzieliska 2022-11-0614:00
111 GKS Gromnik TS TUCHOVIA Tuchów 2022-11-0514:00
112 Watra Białka Tatrzańska Dunajec Nowy Sącz 2022-11-0613:00
kolejka 15:
113 Dunajec Nowy Sącz Tarnovia Tarnów 2022-11-1214:00
114 TS TUCHOVIA Tuchów Watra Białka Tatrzańska 2022-11-1213:30
115 Korona Niedzieliska GKS Gromnik 2022-11-1213:30
116 Dunajec Zakliczyn Kolejarz Stróże 2022-11-1313:00
117 SOKÓŁ SŁOPNICE Orkan Szczyrzyc 2022-11-1313:30
118 BKS BOCHNIA Zalesianka Zalesie 2022-11-1213:30
119 LUKS Radłovia Radłów GKS Drwinia 2022-11-1213:00
120 Metal Tarnów JARMUTA SZCZAWNICA 2022-11-1213:30

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty