Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Trampkarze starsi > Kraków (grupa A)
 MPKTBRZRP
1 Wisła SA Kraków92744-3900
2 Prądniczanka Kraków91825-12603
3 Garbarnia II Kraków91818-10603
4 Dąbski Kraków91617-21513
5 Skawinka Skawina91218-20405
6 Gwiazda Ściejowice91221-17405
7 Wanda Kraków91012-20315
8 Tramwaj Kraków9811-21225
9 Hutnik III Kraków9615-42207
10 Pogoń Skotniki957-22126
14 listopada 2009
Wisła SA Kraków3-0Tramwaj Kraków14 listopada, 15:00
Wisła SA Kraków3-1Gwiazda Ściejowice14 listopada, 15:30
Skawinka Skawina5-1Dąbski Kraków14 listopada, 16:00
Garbarnia II Kraków0-4Gwiazda Ściejowice14 listopada, 16:30
Skawinka Skawina2-0Wanda Kraków14 listopada, 17:00
Skawinka Skawina2-1Prądniczanka Kraków14 listopada, 17:30
21 listopada 2009
Pogoń Skotniki2-2Tramwaj Kraków21 listopada, 16:30
Pogoń Skotniki0-2Gwiazda Ściejowice21 listopada, 17:00
Tramwaj Kraków2-3Gwiazda Ściejowice21 listopada, 17:30
5 grudnia 2009
Wisła SA Kraków2-1Garbarnia II Kraków13 grudnia, 11:00
Wisła SA Kraków8-0Hutnik III Kraków5 grudnia, 12:30
Garbarnia II Kraków5-2Hutnik III Kraków13 grudnia, 12:30
Dwa mecze z udziałem Garbarni II Kraków zostały przełożone na inny termin
13 grudnia 2009
Hutnik III Kraków0-6Prądniczanka Kraków13 grudnia, 09:00
Garbarnia II Kraków2-1Skawinka Skawina13 grudnia, 09:30
Prądniczanka Kraków2-3Dąbski Kraków13 grudnia, 10:00
Hutnik III Kraków4-3Skawinka Skawina13 grudnia, 10:30
Wisła SA Kraków8-0Wanda Kraków13 grudnia, 11:00
Mecz odbył się awansem 5.12.2009
Wisła SA Kraków4-0Skawinka Skawina13 grudnia, 11:30
Dąbski Kraków1-1Tramwaj Kraków13 grudnia, 12:00
Hutnik III Kraków1-3Wanda Kraków13 grudnia, 12:30
Mecz odbył się awansem 5.12.2009
Wanda Kraków0-1Dąbski Kraków13 grudnia, 13:00
19 grudnia 2009
Hutnik III Kraków2-7Dąbski Kraków19 grudnia, 09:00
Skawinka Skawina2-4Tramwaj Kraków19 grudnia, 09:30
Dąbski Kraków1-0Gwiazda Ściejowice19 grudnia, 10:00
Hutnik III Kraków1-2Tramwaj Kraków19 grudnia, 10:30
Skawinka Skawina3-2Gwiazda Ściejowice19 grudnia, 11:00
Wanda Kraków1-1Pogoń Skotniki19 grudnia, 11:30
Hutnik III Kraków3-7Gwiazda Ściejowice19 grudnia, 12:00
Skawinka Skawina0-2Pogoń Skotniki19 grudnia, 12:30
Prądniczanka Kraków4-1Pogoń Skotniki19 grudnia, 13:00
9 stycznia 2010
Dąbski Kraków3-0Pogoń Skotniki9 stycznia, 13:30
Hutnik III Kraków2-1Pogoń Skotniki9 stycznia, 14:00
16 stycznia 2010
Wisła SA Kraków7-0Dąbski Kraków16 stycznia, 09:00
Garbarnia II Kraków2-0Pogoń Skotniki16 stycznia, 09:30
Wisła SA Kraków3-1Prądniczanka Kraków16 stycznia, 10:00
Garbarnia II Kraków4-0Dąbski Kraków16 stycznia, 10:30
Wisła SA Kraków6-0Pogoń Skotniki16 stycznia, 11:00
Garbarnia II Kraków3-0Tramwaj Kraków16 stycznia, 11:30
Wanda Kraków3-0Tramwaj Kraków16 stycznia, 12:00
Prądniczanka Kraków2-1Gwiazda Ściejowice16 stycznia, 12:30
Prądniczanka Kraków3-0Tramwaj Kraków16 stycznia, 13:00
Wanda Kraków3-1Gwiazda Ściejowice16 stycznia, 13:30
7 lutego 2010
Garbarnia II Kraków1-0Wanda Kraków7 lutego, 08:00
Mecz odbył się awansem 16.01.2010
Garbarnia II Kraków0-1Prądniczanka Kraków7 lutego, 08:30
Wanda Kraków2-5Prądniczanka Kraków7 lutego, 09:00

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty